שלום לכם

שלום לכם

שמי עמית פורת מורה לאומנות חימה והגנה עצמית. מזה שנים אני מעביר סדנאות לנשים ונערות בנושא הגנה עצמית, מודעות לסכנות והתמודדות איתן ובימים אלה ממש אני עורך ארגון מחדש בניירות שלי והייתי מאוד רוצה לדבר עם מישהי שמסוגלת לדבר על מה שקרה לה באופן פתוח כדי שתעזור לי להבין יותר כדי לעזור לאחרות שלומדות וילמדו תחתיי. כמובן שהכל יהיה חסוי וממוקד על צינעת הפרט בעניינים אלה ויכלול ראיון מיקצועי בלבד לצורך מחקר ולימוד נושא רגיש זה. אשמח לפניות בהודעות פרטיות. תודה על תשומת הלב ומקווה שלא פגעתי באף אחד\ת. עמית

ליאללל

New member
אתה יכול לפנות למרכז סיוע

1202 שם יוכלו לעזור לך בתחום הזה... אתה בטח מבין ששיחה עם נפגעת באופן פתוח גם אם תעשה עם כל הקושי שכרוך בזה נקודת מבט אחת לא תלמד אותך או תראה לך את הדרך לעזור לנפגעות להתמודד עם מגע פיזי הגנתי. אתה גם יכול לפנות לפורום אומנות לחימה, שם יש כמה מדריכים עם נסיון בזה. בהצלחה

ליאל שלום

אני הקמתי את מערך ההגנה העצמית לבתי הספר בשנים האחרונות בשיתוף הצבא ומישרד החינוך. הניסיון שלי ושמי הולכיפ לפניי בתחום זה. מרכז לניפגעות לא ייתן לי תחושות פיזיות ומנטליות כמו שמישהי שהייתה שם תעביר לי ולכן זה חשוב לי מאוד.

ליאללל

New member
להיפך, זה בדיוק המקום.

אני מתנדבת במרכז סיוע ויודעת כמה יכולים לסייע לך שם.. יש גם שם מספיק נפגעות או קשר עם נפגעות כל כך הדוק שהם יודעים להעביר מספיק טוב את הנקודות החשובות בהעברה של קורס הגנתי. עם כל הכבוד לנסיון שלך ולשם שהולך לפניך להכנס לתחום הזה זה שונה ממה שהכרת כמישהי שלמדה אומנויות לחימה והגנה אני יודעת איזה רמה של רגישות צריך לנושא וכמה טעות קטנה ביותר יכולה להזיק יותר מלהועיל לנפגעת. שוב, הרעיון שלך מבורך.. אז למה לא להתייעץ עם מקום מקצועי.. תנסה אין לך מה להפסיד מזה.

למעלה