שאלה: האם דן יורדת מהצבע

מצב
הנושא נעול.

4דדד

New member

באדום?עד כה לא ראיתי שום נידרפלור או מפרקית מלבד ה447 שנצבעו באדום,כולי תקווה שיפסיקו את הצבע גועל הנפש הזה,אני לא יודע מי נהנה ממנו בדן,הגיע הזמן שלדן יהיו צבעים נורמליםכמו הסגולות של אגד.

אני בעד !

באדום?עד כה לא ראיתי שום נידרפלור או מפרקית מלבד ה447 שנצבעו באדום,כולי תקווה שיפסיקו את הצבע גועל הנפש הזה,אני לא יודע מי נהנה ממנו בדן,הגיע הזמן שלדן יהיו צבעים נורמליםכמו הסגולות של אגד.
אני בעד !
אני בעד שיצבעו את כולם לצביעה הסגולה של אגד . ואם כבר אז שאלה : למה רוב ה- 0404 צבועים בצבע סגול , וכמו של 846 ועוד כמה שראיתי הם בירוק האם זה משנה משהו ???

4דדד

New member
ה404 יותר ישנים וזו הצביעה

אני בעד !
אני בעד שיצבעו את כולם לצביעה הסגולה של אגד . ואם כבר אז שאלה : למה רוב ה- 0404 צבועים בצבע סגול , וכמו של 846 ועוד כמה שראיתי הם בירוק האם זה משנה משהו ???
ה404 יותר ישנים וזו הצביעה
המקורית שלהם מלבד האחרונים שנצבעו בירוק,לאחר מכן נצבעו מחדש בירוק עוד 404

אורי404

New member
כשכלים עוברים טיפול, אז לפעמים

אני בעד !
כשכלים עוברים טיפול, אז לפעמים
באותה הזדמנות הם עוברים צביעה. החברות מעוניינות לצבוע לצבע אחיד את האוטובוסים שיישארו עוד הרבה זמן בשירות (אגד בירוק, ודן באדום). כרגע, זה פחות קורה בגלל, בין היתר, המיתון בשנים האחרונות.

urilei

New member
דווקא אני בעד...

דווקא אני בעד...
אולי זה אפילו יצור יותר בהירות ללקוח שאגד זה ירוק, דן זה אדום, קווים זה כחול וכו' זה גם פרסומת ואגב ספציפית אני חושב שהצבע האדום יפה לאוטובוסים אם כבר אז יותר מהירוק

מצב
הנושא נעול.
למעלה