פיפי בישיבה

לימור2406

New member
פיפי בישיבה

רואי בתהליך גמילה. מהפיפי נגמלנו מאוד מהר, לקח כשבוע וחצי
אפילו בלילה הוא מעיר אותי, אמא...פיפי. ובבקרים הטיטול יבש (מבלי שאמרתי לו כלום. כמובן שכל בוקר אני משבחת אותו שאין פיפי בטיטול)
קקי .......זה סיפור אחר לגמרי, הוא עושה בעמידה בתחתון ואם הוא במוזה טובה, מסכים שמיד אשים לו טיטול כדי שיעשה בטיטול. אינו מסכים בשום אופן לעשות קקי בשירותים. וסיר......אין מצב, לא מתקרב

אבל, הבעיה שלי, שהוא לא מוכן לעמוד מול האסלה ולעשות פיפי כמו שבן אמור לעשות. אלא, רק בישיבה על הישבנון. הגננת במשפחתון לימדה אותו לעשות בחוץ, להשקות את העצים. בחוץ הוא מוכן לעשות בעמידה. אבל איני רוצה שיתרגל שעושים בחוץ את הצרכים.

אשמח לשמוע תגובות לכאלו שחוו מקרה דומה.

אמאנחל

Member
מנהל
לדעתי תני לו לעשות בישיבה

העיקר שזה בשירותים. יש גם סיכוי שיום אחד יצא כך גם הקקי. הבן שלי עשה פיפי בישיבה עד שהוא עבר מיוזמתו לעמידה, לאחר שראה את בני הדודים עושים כך ואת הילדים הבוגרים יותר בגן. מבחינתי אם הוא עושה בשירותים הוא גמול.

שלגיה99

New member
בדיוק היתה לי שיחה על הנושא הזה עם אחותי

לה יש 3 בנים.
היא אמרה שהגדול עשה בעמידה דווקא השני התעקש לעשות בישיבה זמן רב למרות שיש לו אח גדול (וגם אבא) והיה לו דוגמה לכך שעושים פיפי בעמידה.
זה עבר לו, והיום הוא עושה בעמידה
.
גם אצלנו זה ככה - פיפי בישיבה בחוץ בעמידה (אם כי אנחנו בטרום טרום גמילה) אני החלטתי להציע אבל הוא עושה איך שבא לו, לא רוצה להפוך את הנושא "לאישו".
בהצלחה בגמילה

פרח333

New member
לגבי קקי בחיתול - אני ראיתי בזה סוג של גמילה

(בכל זאת ביקש תמיד בלי פיספוסים) וזרמתי עם זה.
עבר לקקי בשירותים אחרי שקיבל ביטחון, ואחרי שקיבל המון המון חיזוקים ועזרה.
המוטיבציה העיקרית לגמילה המלאה היתה כניסה לגן עירייה, אף על פי שעוד לפני כן העביר את הקקי לשעות אחה"צ, לבית, אז זו לא היתה בעיה גדולה.

למעלה