סוסים ומשפחה

gili600

New member
סוסים ומשפחה

איך המשפחה מגיבה אצלכם למחלה של הסוסים? תומכת? מזלזלת? איך האחים וההורים מגיבים? באים לתחרויות? לאימונים? מדברים על זה? מתעניינים? לקחתי את הרעיון מפורום סוסים (באישור כמובן) לא לענות כשאלון אם אפשר ומוזמנים לקחת לכיוונים נוספים.. שוטו

gili600

New member
אצלי למשל..

אף אחד מהמשפחה לא מזלזל או משהו.. אבא (
)-
אבא ממש לא שונא את זה.. למען האמת הוא רוכב. הוא בא לכל התחרויות הפנימיות, מדבר והכי חשוב מבין על מה לעזאזל אני מדברת
הוא רוכב איזה חצי שנה ועכשיו מתחיל לעשות קולות של לחשוב על קפיצות.. (הוספתי תמונה שלו מהשיעור הראשון או השני) אמא- לא כ"כ מפריע לה.. מסיעה שצריך ובאה לכל התחרויות הפנימיות.. הבעיה שאת העניין של הכספים ברכיבה היא מעבירה לאבא.. (כי הוא "מבין בזה") גיא ונגה-לנגה לא כ"כ אכפת מזה וגיא דואג לבוא לתחרויות פנימיות.

fliperit

New member
כולם הכי תומכים בעולם.

אין על המשפחיה שלי בעניין הזה. הם מבינים את השיגעון- ומוכנים לתרום לו הרבה (כל עוד הםפ רואים שאני עושה מאמצים). ההורים באים לתחרויות, מסיעים ומממנים. אח שלי שמח לבוא איתי לרכב ולדבר על סוסים כמה שבא לי

favory

New member
נהנהנהנה../images/Emo3.gif מצ'עמם לי...

אצלנו האמת מגיבים יפה מאוד, המשפחה עצמה עוסקת בתחום הסוסים כך שאין בעיות. אנחנו יוצאים לתחרויות אימונים וכו עם אבא סבא לפעמים וכמה אנשים מהצוות. בקיצור זה ממש אחלה:]

SUFA theOUEEN

New member
תומכת בהחלט..

אבא שליי הוא זה שבעצם הדביק אותי לסוסיםם!! אמא שליי ממש אוהבתת את זה..ובמיוחד בגלל שהם גם אצלנו בבית! אח שליי רכב והפסיק..ואחותי עכשיו התחילהה.. אבא שלי לוקח אותיי לאימונים עם הקרון שלנו פעמיים בשבוע והם באיםם בהרכבם המלא כמעט כל תחרות..רק שיש הרבה בצפון אז..בחלקם

natyly

New member
אצלי

אף אחד לא עוסק ולא חשב לרכב על סוסים מעולם עד שהבאתי את השגעון הזה
אבא שלי רכב קצת בטיולים, אבל אמא שלי פוחדת מסוסים פחד מוות וללא מבינה מה עובר עלי.. היא לא מתנגת אבל גם לא לגמרי בעד. כל השאר, סבא וסבתא שלי והדודים בטוחים שאמות בעוד כמה חודשים מצוואר שבור.. הם כמעט ולא מדברים איתי [יש!]

segev 007

New member
אצלי זה ככה...

ההורים שלי ממש אוהבים את זה ומהודדים אותי להמשיך בזה והם מגבים לה בסדר רק שאבא שלי חושב שאני טיפה ניסחף אבל זה בסדר הוא גם אוהב את זה הם ממש לא מזלזלים להפך.....התחרויות ההורים באים לכל תחרות לא שהיתחרתי קימעת אבל בכל זאת לכל מה שהיה הם באו וגם אחותי לאמרות שאחותי לא ממש מענין אותה היא לא ממש מיתעסקת בזה אבל כולם אצלי אוהבים את זה.....

AnGi14

New member
אמ...

איך המשפחה מגיבה אצלכם למחלה של הסוסים?אין בעיה בכלל חח כלומר כולם אצלנו חולים במחלה הזו תומכת?ברור חח גם אני וגם שני האחים שלי ואבא שלי רוכבים מזלזלת?ממש לא איך האחים וההורים מגיבים?אבא-רוכב בעצמו כמו שכבר אמרתי והוא מאוד בקטע אמא-לא רוכבת בגלל שכשהיא הייהת קטנה היו לה שני סיפורים לא נעימים בכלל עם סוסים כך שהיא תומכת בנו [מאוד] מבחוץ ומסיעה כשצריך. באים לתחרויות?עוד לא היו לי אבל עוד מעט יהיו [אמן!] לאימונים?ברור אמא לא תמיד אבל אבא והאחים כמובן כי הם רוכבים מדברים על זה?מדברים אצלנו המון מעבירים חביות והכל... מתעניינים?כן אמא שלי תמיד שואלת אותנו כשאנחנו חוזרים איך היה ועל מי רכבנו.

למעלה