מותר - לספר בדיחות שקושרות את שרידי האדם הקדמון שנמצא עכשיו לליכודניקים / יהודים מזרחים.

Katomishh

Well-known member
אסור - לקשר את הנושא לערבים.
אבל בהסתייגות, לפחות עד שהפלסטינים בעצמם יטענו שמדובר בחלק מהמורשת שלהם.

למה אתה שוב יורה בתוך המשמ"ש?

אתה מתחיל סוג של מעניין ואז אתה חותך לנהיגה בריטית בנתיבי איילון.

מה שמזכיר לי שפעם יצאתי מהחניון בקניון הזהב בראשל"צ, לא חשוב למה, ואז בפניה ימינה בכיכר פתאום הגיחה לכיווני עם כיוון השעון אישה מבוגרת שעצרה בחריקת בלמים מבועתת. כמו שהספקתם להכיר אותי יצאתי מהרכב באדיבות להרגיע אותה ושניה לפני שהצעתי לה כאפ או טי וויט מילק אנד סוויט גיחכתי לעברה בחיוך שהיא בטח עלתה מאנגליה...ואז היא ענתה ביובש מהול בגט דה פאק אאוט אוף מיי סייט, שבמקרה כן והיא כבר חצי שנה בארץ...התאפקתי ולא אמרתי לה שזה נס שהיא שרדה עד עכשיו.

ולמה בעצם הקדשתי זמן כדי לספר את הסיפור? כי בדיוק הכנתי קפה באיטיות שיא מרשימה ומולטיטסקינגית.

Katomishh

Well-known member
למה אתה שוב יורה בתוך המשמ"ש?

אתה מתחיל סוג של מעניין ואז אתה חותך לנהיגה בריטית בנתיבי איילון.

מה שמזכיר לי שפעם יצאתי מהחניון בקניון הזהב בראשל"צ, לא חשוב למה, ואז בפניה ימינה בכיכר פתאום הגיחה לכיווני עם כיוון השעון אישה מבוגרת שעצרה בחריקת בלמים מבועתת. כמו שהספקתם להכיר אותי יצאתי מהרכב באדיבות להרגיע אותה ושניה לפני שהצעתי לה כאפ או טי וויט מילק אנד סוויט גיחכתי לעברה בחיוך שהיא בטח עלתה מאנגליה...ואז היא ענתה ביובש מהול בגט דה פאק אאוט אוף מיי סייט, שבמקרה כן והיא כבר חצי שנה בארץ...התאפקתי ולא אמרתי לה שזה נס שהיא שרדה עד עכשיו.

ולמה בעצם הקדשתי זמן כדי לספר את הסיפור? כי בדיוק הכנתי קפה באיטיות שיא מרשימה ומולטיטסקינגית.
זה הטוויסט, כמו הל בקפה.
את הקפה אתה בוחש עם כיוון השעון? או נגד כיוון השעון? אני משער שעם כיוון השעון.
ועכשיו פרט טרוויה - אם תוציא את הפקק באמבטיה המיים יסתחררו במערבולת תמיד עם כיוון השעון.
בחצי הכדור הדרומי לעומת זאת הם יסתחררו נגד כיוון השעון, עניין של תנועת הסיבוב היחסית ההפוכה של כדוה"א.
מעניין אם באוסטרליה הם בוחשים את הקפה נגד כיוון השעון.

ai27

Well-known member
קפה ב10 בלילה?
לא פלא שאתה כזה עצבני ...

למעלה