לאמא

tamaroush

New member
לאמא

מכתב שכתבתי כבר די מזמן אך ראיתי אותו עכשיו במסמכים והתרגשתי ממנו שוב... אמא, טוב אז קודם כל זה לא אותם המכתבים שאת רגילה אליהם, שאני כועסת או בוכה מצער בזמן שאני כותבת אותם. ברגע זה החלטתי לכתוב לך על הערכתי אליך ועד כמה שאני אוהבת אותך. אמא, אין לי דרך אחרת לומר זאת אז אני פשוט אומר את זה בפשטות, אני כל כך אוהבת אותך! גם אם נדמה לך שאני כועסת ולא מעריכה אותך יותר מדי, אל תטעי! אני מעריכה אותך מאוד, ואפשר לומר מעריצה. אם ייתנו לי לבחור מי הכי משפיע על החיים שלי ומי אני הכי רוצה להידמות לו כשאני אהיה גדולה אז התשובה שלי זה אמא שלי. אני יודעת שהקשר שלנו יכול להיות יותר טוב, יותר דיבורים, יותר לשבת על קפה אבל רק שתדעי שהקשר שלנו גם בלי הרבה דיבורים למרות שגם הדיבורים עוזרים לי, הוא חזק מאוד. אני מרגישה לאור האירועים האחרונים שיש לי תמיד למי לפנות, לא משנה מה קרה. ביום שני, כשחזרתי מבית ספר, השיחה איתך פשוט עשתה לי פלאים.ידעתי שיש עם מי לדבר ועודדת אותי כמו שצריך. הבנתי שלא משנה מה, אמא יש רק אחת, עם כל היתרונות והחסרונות (ותאמיני לי שיש הרבה יותר יתרונות). באמת שבאותו יום כל מי שדיבר איתי וידע שהייתי עצובה סיפרתי לו שהתעודדתי רק בזכותך ועד כמה שאת חמודה הדיבורים, הנהיגה, העוגת גבינה פשוט עודדו אותי אבל שוב כמו שאמרתי כבר, התחושה שיש שם מישהו שדואג לי באמת, מישהו שאני יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות פשוט גרמה לי לתחושה טובה. אז באמת אמא, אני אוהבת אותך המון המון ורק רציתי שתדעי את זה... את יכולה להגיב את יכולה לא... העיקר שתקראי ותפנימי כמה את חשובה לי וכמה עזרת לי באותו יום... אוהבת המונים

למעלה