התלבטות קו"ח

tibia2014

New member
התלבטות קו"ח

שאלה לפורום הנכבד,
איך הייתם מציינים בקו"ח קורס שנעשה באוניברסיטה אחרת שלא מסגרת המסלול הרגיל של הדוקטורט עם נגיעות פרקטיות.
לדוגמא, נניח שהדוקטורט שלי בהסטוריה אבל השתתפתי בסמסטר קיץ בקורס "מעבדה במז"פ והסטוריה של האומנות" באוניברסיטת שפילד בבריטניה או קורס בארמנית תיכונה באוניברסיטת ברקלי קליפורניה? (הכל לצורך הדוגמא שום דבר מהפרטים בהודעה לא נכון).
האם הייתם מציינים את זה בתוך ההסטוריה של הלימודים.
משל בוגר: העברית (תש"ח), מוסמך: הטכניון (תשכ"ז), דוקטורט: ת"א (תשל"ד), סמינר דוקטורנטים במכון ויצמן על דחיינות באקדמיה (תשכ"ט)?
או פתחים רובריקה נוספת/ תת כותרת ללימודים נוספים?

תודה,
טיביה

d a p h n a

New member
רק אם הקורס הזה מאוד יוקרתי

או יש לו משמעות קריטית למועמדות לעבודה ספציפית.
&nbsp
&nbsp

אור302

New member
אני חושב שניתן גם במקרים פחות קריטיים לציין פשוט תחת

כותרת נפרדת, כמו השכלה נוספת או הכשרה בתחום כזה או אחר. אני עשיתי את זה תחת כותרת של הכשרה להוראת שפה או משהו כזה. אם מדובר בקורסי שפות אפשר לצרף סעיף נוסף גם עבורן כך שזה לא נופל תחת פירוט השכלה כללי. הבעיה הכללית בעינה עומדת: מה עושים כשיש רק סעיף אחד תחת הכותרת של הקטגוריה. כך שהכותרת שווה באורכה לתוכן. כמו ספר בין עמוד אחד. מביך. עד היום אני לא יודע היכן למקם את הבוק-ריוויו היחיד שעשיתי. רק בגלל זה אני שוקל לעשות עוד אחד.

L Bloomer

New member
מסכימה עם דפנה ומוסיפה:

תלוי לאיזה קו"ח.
קו"ח אינם מסמך יחיד וקבוע. לכל מטרה יש לשנות אותם מעט בהתאם לצורך. למשל, אם את שולחת קו"ח למלגה מאוניברסיטה ארמנית מובילה, הקורס בארמנית רלבנטי מאוד. הוסיפי אותו בהמשך ללימודים הרגילים ואפשר להוסיף בהערה " informal" או "extra-curricular". אם את שולחת קו"ח למשרה בתורכיה, השמיטי אותו.

tibia2014

New member
תודה

תודה למשיבים- נראה לי שכן אכליל את הקורס- מדובר במיומנות חשובה בתת-תת-תחום שבו אני מתעסקת וכן האכסניה מכובדת (מכובדת- אוקסברידג'/ ליגת קיסוס/ סטנפורד-ברקלי).

למעלה