הבהרה גורפת

מצב
הנושא נעול.
הבהרה גורפת ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הבהרה גורפת

בחלק מהודעותיי, יש לעיתים ציניות מוגזמת ! זה האופי החרא שלי ! אין לי אף פעם כוונה לפגוע באיש ואני אוהב את כולם ! אם אמרתי אי-פעם משהו שפגע ברגשותיו של מישהו - אני מתנצל מכל הלב ולוקח את המילים הפוגעות בחזרה ! הדברים אמורים במיוחד לגביו של FIREMAN ודומיו. אם מישהו רואה עצמו נפגע מדברים שכתבתי, אני מוכן להתנצל בפניו גם באופן פומבי וגם באופן אישי בטלפון: 02-5817977 או 050-717377 !!! אז סוף-סוף כתבתי הודעה לא בציניות ! וחוץ מזה: (ועכשיו זה בציניות) חן יקבל ממני מחר מכות ! אני רואה אותו ואני ארביץ לו כמו תמיד אך תעשו לי טובה: אל תלשינו לו שאני מחכה לו מחר בארכיון עם "נבוט" עשוי מ... צילום שהכנתי לו במיוחד ! אני מאחל לכולם חג שמח עם הרבה טיולים בטבע ואשמח לענות על שאלות וכדומה לאחר החג ! גם אני הולך קצת לנוח ואשתדל לתת לכל אחד את התשובה המקצועית שהוא מבקש ! אם אני לא במחשב באותו רגע, אני בטוח שהאיש שמחר יקבל ממני זבטות, ישמח לענות לכם למרות שבאמת אני יודע שהוא נורא עסוק ! שלכם, אביתר.

ה דרומי

New member
מנצל את השרשור רק תראו איזה

הבהרה גורפת

בחלק מהודעותיי, יש לעיתים ציניות מוגזמת ! זה האופי החרא שלי ! אין לי אף פעם כוונה לפגוע באיש ואני אוהב את כולם ! אם אמרתי אי-פעם משהו שפגע ברגשותיו של מישהו - אני מתנצל מכל הלב ולוקח את המילים הפוגעות בחזרה ! הדברים אמורים במיוחד לגביו של FIREMAN ודומיו. אם מישהו רואה עצמו נפגע מדברים שכתבתי, אני מוכן להתנצל בפניו גם באופן פומבי וגם באופן אישי בטלפון: 02-5817977 או 050-717377 !!! אז סוף-סוף כתבתי הודעה לא בציניות ! וחוץ מזה: (ועכשיו זה בציניות) חן יקבל ממני מחר מכות ! אני רואה אותו ואני ארביץ לו כמו תמיד אך תעשו לי טובה: אל תלשינו לו שאני מחכה לו מחר בארכיון עם "נבוט" עשוי מ... צילום שהכנתי לו במיוחד ! אני מאחל לכולם חג שמח עם הרבה טיולים בטבע ואשמח לענות על שאלות וכדומה לאחר החג ! גם אני הולך קצת לנוח ואשתדל לתת לכל אחד את התשובה המקצועית שהוא מבקש ! אם אני לא במחשב באותו רגע, אני בטוח שהאיש שמחר יקבל ממני זבטות, ישמח לענות לכם למרות שבאמת אני יודע שהוא נורא עסוק ! שלכם, אביתר.
יופי עשו לכתם שלנו. ד'ר אתה תותח אתה בסדר. תמשיך להיות ככה. ולא חרם על הבחור .? הוא כזה מקלון.? חג שמח לכולם.

איזה יופי של כלב ! כל הכבוד ! ודרך

יופי עשו לכתם שלנו. ד'ר אתה תותח אתה בסדר. תמשיך להיות ככה. ולא חרם על הבחור .? הוא כזה מקלון.? חג שמח לכולם.
איזה יופי של כלב ! כל הכבוד ! ודרך
אגב, כבר התכתבתי עם יפתח במייל האישי והוא בחור לעניין ! אני מקווה שהוא יבוא גם לפורום שלנו ! בטוח כולם ירויחו מזה ! אני לא חושב שזו בושה להתנצל כשצריך ! אני יודע שלעיתים אני נסחף ומגזים ! אני חושב שזו בושה לא להתנצל כשאני יודע שלא הייתי בסדר ! שיהיה לך חג שמח - לך ולכל בני ביתך ! מאחל מקרב לב, אביתר.

fireman

New member
יפה שאתה יודע להודות ולהתנצל

הבהרה גורפת

על מעשיך.... ישר כוח! נסלח ונשכח

אני מביע את סליחתי הפומבית בפניך ו-

על מעשיך.... ישר כוח! נסלח ונשכח
אני מביע את סליחתי הפומבית בפניך ו-
זו לא חוכמה להתנצל רק באופן אישי כי הרי התעמרתי בך לפני כולם אז מן הראוי שאתנצל בפניך לפני כולם !!! אני מאחל לך שבת שלום ואשמח לראות אותך כותב בהרחבה בפורום שלנו !! תודה שסלחת אח שלי ! שלך, אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה