בנות (ובנים?!), תקשיבו

בנות (ובנים?!), תקשיבו

מצאתי (כעבור אלפיים שנה...) את תוכנת הפוטושופ במחשב שלי ! יאפ הוריייייי !! *מבט מלא גאווה* אני צריכה עזרה בהסברים ובשימוש בתוכנה בכלל... אני לא יודעת בכלל להשתמש בה ככה שאפילו ידע בסיסי ומועט יעזור לי ! אז בשירשור הזה שכל מי שיודע ישרשר כאן הסברים לדברים שקשורים בציור דוליז ובכלל בפייט שופ ! הכרת לחצנים, וכל דבר אחר ! תודה מראש, שני נ.ב !! היום בערב (יום רביעי) יש לי מופע סיום כיתה ו´..... *מוצפת גלי התרגשות......* ויש לנו מסיבה אחרי זה עד... הבוקר. יש לי גם מחר הופעה בחוג ג´אז ככה ש... בעעעעעע אם לא נתראה קצת תבינו שאני לא מתה (התבאסתם הא?!), אלא פשוט מוצפת באירועים ולידיעתכם גם מחרתיים שוב יש לי הופעה של החוג !! אז.. בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אחרון לסיום וזהו !

מקפיצההההההה

רררררררר היום יש לנו מסיבת סיום ! מסיבת סיום....... של כיתה ו´ ! סוף בצפר (אל תתקנו אותי !) יסודי ! בי הפייייי......... אס תאחלו לי מלא המצלחה................. ושאר ברכות סבתאיות ! מממממממממ יומטוף!

*מנצלת את עצמי*

הכנתי דולי ואני לא מרוצה. השיער לא שלי. והצבעים של החולצה קצת מזעזעים, לא רואים את הציצי בכלל... החצאית חמודה אבל היא על בסיס של חצאית אחרת... כפי ששמתם לב היא גם מורכבת משני צבעים. בקיצור- בובה די מגעילה...... אתם לא חייבים להגיב..... פשוט התחשק לי קצת להראות לכם איזה זוועות אני מכינה... חולצה מגעילה !!

דנדוש383

New member
כשאני מבטיחה- אני מקיימת!

אוקיי הבטחתי להגיב לך על כל ההודעות.... אז גם לי אין מושג איך משתמשים בפוטושופ כאילו!!! לא מצחיק... אז תסבירווווו לנו בבקשההההההההההההההה

KitKat nop

New member
יש לי פוטושופ ...

אבל אני לא משתמשת : 1. בגלל שאני לא יודעת ... 2. בגלל שאני לא הכי רוצה ...(טוב זה די בסגנון של הרצפה עקומה אבל וואט אוור...) תראו את מה שעשיתי היום...! ממש התלהבתי מהשילוב של הבסיסים שעשתה הרמיוני דאנג´ר (סיגל?) מה דעתכן/ם? נועה
נ.ב שינית לאחת את צבע עור...

Mooa-Numi

New member
מזל טוב על הסיום ../images/Emo13.gif

ובגלל שאין לי פוטושופ ואין יל מה להגיד, אני רק רוצה לספר ש- היה לי היום את השיעור האחרון בגיטרה
ולמדתי את קרן אור, וזה נראה קשההה נורא. אבל יש לי חודשיים להתאמן
אז כולם ביחד- "מי לקח אותך גבוה מי השאיר אותי לבד אם הייתי רק בטוח שאמות אפגוש אותך ציפורים עפות ברוח להן תמיד יש קן לחזור ואני תמיד אשיר לך הלא שירי לך קרן אור" עצוב

למעלה