איך מגיעים?

Who Knowsss

New member
איך מגיעים?

לבה"ד 7 [צריפין] מאשקלון. ובכלל, לאיזה חיל שייך בה"ד 7?

אז ככה

אתה לוכח רכבת מאשקלון עד תל אביב ההגנה. ואז הולך לתחנה מרכזית שנימצאת כמה דקות הליכה מהתחנת רכבת. וניגש לרציף 618 ואתה צריך את קו 156

idos2

New member
אבל למה!?

זה לא הגיוני בשיט לסוע ככה. אם באים ברכבת מאשקלון יורדים בלוד (שזה 15 דקות לפני ת"א ההגנה) ומשם לוקחים 461 ותוך 10 דקות מגיעים לצריפין (לעומת חצי שעה של 156) וכמובן חסכנו הליכה מתחנת רכבת לתחנה מרכזית.

Who Knowsss

New member
זה קו של אגד?

כל כמה זמן יש אותו? ואתה בטוח שזה רק 10 דקות נסיעה?... כי אני צריכה להספיק להיות שם עד 9:15 ואם אני אקח את הרכבת של 8 זה יהיה בדיוק בזמן

netstorm

New member
זה לא בתוך מתחם צריפין, זה ממול

זה מול שער יפו (מול "מסעדת האווזים") איפה שהגשר. נקרא גם "מחנה גדעונים". ואני גם בעד לנסוע עד לוד ומשם אוטובוס. זה של אגד והוא מגיע כל 20 דקות, והנסיעה באמת 10 דקות.

idos2

New member
תשובה

כן, אני בטוח שזה רק 10 דקות נסיעה, אפילו פחות זה ממש ממש קרוב, רק קח בחשבון שיכול להיות שתצטרך להמתין 10 דקות לאוטובוס (יש אותו בתדירות של כל 20 דקות) זה קו של אגד, ואתה צריך לרדת בשער יפו, בה"ד 7 נמצא מחוץ לצריפין מול שער יפו (כלומר אתה יורד מהאוטובוס ולא חוצה את הכביש)

deathcaster

New member
לאלבוס דמבלדור היקר

אנשים כאן נוסעים ברכבת ישראל , לא ברכבת המהירה להוגוורטס , אין באף תחנה של רכבת ישראל יותר מ-4 רציפים שלא לדבר על רציף 9 ו-3/4

deathcaster

New member
תגובה

האמת שלא שמתי לב שהוא רשם תחנה מרכזית ו/או מס' רציף כלשהו , התייחסתי לעובדה שהדרך שלו מסורבלת , הוא ממליץ לנסוע ברכבת ישראל שיש אופציה טובה יותר ... בכל מקרה זו היתה בדיחה , שתצא מהורטיגו אולי תבין

למעלה