איזה כיף לי! חברה הסכימה שאעשה לה סטיילינג.

איזה כיף לי! חברה הסכימה שאעשה לה סטיילינג.

בחורה מלאה מאד ודי גבוהה, עור שוקולד, שיער שחור ומתולתל, שעד עכשיו המדים שלה היו קרוקס, חולצות דהויות מתקופת ההריונות וג'ינסים סתמיים. כסף לא הבעיה, יש לה ברוך השם. יאללה אני רוצה עצות. עוד שבוע אני באה אליה לסדר לה את הארון ולהחליט מה לקנות. קדימה.

לי וולף

New member
תוכלי לחשוף עוד פרטים?

מה היא עושה? כלומר, איזה סגנון היא 'אמורה' ללבוש? היא עובדת במשרד? היא אומנית? עקרת בית? רצינית מאד או עם קצת הומור עצמי? בכל מקרה, הייתי ממליצה להקפיד על גזרות איכותיות, להתחיל בכמה פריטים קלאסיים כבסיס למלתחה: ג'ינס איכותי שאפשר לשדרג גם לערב בחוץ, ג'קט טוב, כהה, שניתן לשלב עם מכנסי חליפה/חצאית/ג'ינס, שמלת קשירה, מכנסיים שחורים, מעיל טוב (אצלכן זה רלוונטי...)... צבעוניות שתהלום את עור הפנים שלה - בתכל'ס, כמעט הכל, אבל כוונתי היא שלא תחשוש מצבעים. זה עושה המון הבדל, אפילו אם מדובר בתכשיט או צעיף. תחפשי ברשת תמונות של נשים שדומות לה (אופרה ווינפרי?!?) להשראה... לטיפים נוספים כנסי ללינק

תתחילי בהתחלה

בגדים תחתונים. הכל מתחיל שם (כמו שאומר אלוהי המייקאובר של המאה ה-21, הלא הוא גוק). לבחורות מלאות מאד יעזרו לבנים איכותיים - מחטב טוב, תחתונים רגילים שגם עושים עבודת חיטוב, לפחות שתי חזיות מעולות וגרביונים מחטבים קלות (אני בטוחה שגם בספרד זה קיים, ישנן רמות חוזק של החיטוב). חוץ מזה, מה שלי אמרה.

למעלה