🎈🎀🎁🎉שרשור ימי הולדת 2023🎉🎁🎀🎈

didalf

Well-known member
וואלה,
לא ידעתי שהם היו יחד בעבר.
מכיר את השיר הזה?:-P:
בכל מקרה זה לא מונע מהם לחזור להיות יחד.
או יותר קלאסי אם כבר מדברים על ספר פנטזיה:
בסתר כשהם היו יחד אז טיילור נכנסה להריון,
אבל היא החליטה למסור את התינוק לאימוץ (אולי בגלל הפרידה הקשה),
בעוד כמה שנים יתחיל להתפרסם זמר צעיר שכולם יהיו בשוק מכמה שהוא מוכשר.
ואז כשהוא יזכה בגראמי בגיל 14 יעשו עליו כתבת תחקיר מעמיקה שבה יגלו שהוא בעצם הבן הביולוגי שלהם והוא בעצמו לא ידע את זה.
ואז הוא יושיע את היקום וכל זה.
חחח איזה הריון הבחורה הייתה מקלון מהלך.
אבל מה אני אגיד הלוואי שהילד הקסום הזה קיים איפשהו:-D|מאוהב|

keren or5

Well-known member
עדייי!!!!!! מל טוב |לב||מזלט|🎂|נרות|
רק שתדעי שאני יודעת מי הקראשים הנוכחיים שלך, אבל אחרים כבר שמו אותם, אז אני מביאה לך כמה קראשים אולד סקול לכר הימים הטובים-

LargeBlandHorsechestnutleafminer-size_restricted.gif queerasfolk-kiss.gif

ian-gallagher-mickey-milkovich.gif

שמה את האחרונים בתיבת ספוילר בשביל לונה (זה לא ספוילר בשבילה, סתם זוג שהיא לא אוהבת)
GreatTallItalianbrownbear-size_restricted.gif
44498_600.gif

קבצים מצורפים

• ian-mickey.gif
    ian-mickey.gif
    1.8 MB · צפיות: 1

didalf

Well-known member
עדייי!!!!!! מל טוב |לב||מזלט|🎂|נרות|
רק שתדעי שאני יודעת מי הקראשים הנוכחיים שלך, אבל אחרים כבר שמו אותם, אז אני מביאה לך כמה קראשים אולד סקול לכר הימים הטובים-

צפה בקובץ המצורף 71102 צפה בקובץ המצורף 71101

צפה בקובץ המצורף 71103

שמה את האחרונים בתיבת ספוילר בשביל לונה (זה לא ספוילר בשבילה, סתם זוג שהיא לא אוהבת)
תודההה|חיבוק|
אהבות שלי לנצח|מאוהב| כבר לא מייצרים זוגות מושלמים כאלה היום!

didalf

Well-known member
|בלון||שי||בלונים||חגיגה||גאווה||לב||לבצהוב||לבירוק||לבכחול||לבסגול|🤩🥳🥳🥳🎂🍰🎉🎊🎀🎁🎈❤️🧡💛💚💙💜
היום יומולדת למלכת המגילות שהיא לא אסתר, @keren or5 AKA מיקי טוויסטד!!!!

הסולמייט שלי בענייני שיפינג|מאוהב|
שיהיה לך מלא מלא מלא מזל טוב!!!
שתמצאי סדרות שימלאו את מוחך ושיפים שימלאו את ליבך!! ואמן נמצא שוב שיפ משותף להתאבסס עליו!
שתמצאי את דרכך בחיים לאן שלא תרצי ושתוציאי כבר ספר ניתוח לשובר שורות או משהו, אנחנו זקוקים לו!
מזל טוב!!!!!!|חיבוק||לב||חיבוק||לב||חיבוק||לב||חיבוק||לב|

|בלון||שי||בלונים||חגיגה||גאווה||לב||לבצהוב||לבירוק||לבכחול||לבסגול|🤩🥳🥳🥳🎂🍰🎉🎊🎀🎁🎈❤️🧡💛💚💙💜

Lhuna3

Well-known member
מזל טוב לחפרנית |את| האהובה עלינו @keren or5 !
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

עדי כבר גנבה את הגיפים הטובים :-D
אז שיהיה לך יומולדת הכי כיף בעולם! |עוגה||עוגה||עוגה||עוגה||עוגה||עוגה||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים|🎂🥞🧁🍰🍥🥮

אה רגע...

1678553407134.png

ותבואי לחפור פה יותר! |פטיש|

keren or5

Well-known member
היום יומולדת למלכת המגילות שהיא לא אסתר, @keren or5 AKA מיקי טוויסטד!!!!

הסולמייט שלי בענייני שיפינג|מאוהב|
שיהיה לך מלא מלא מלא מזל טוב!!!
שתמצאי סדרות שימלאו את מוחך ושיפים שימלאו את ליבך!! ואמן נמצא שוב שיפ משותף להתאבסס עליו!
שתמצאי את דרכך בחיים לאן שלא תרצי ושתוציאי כבר ספר ניתוח לשובר שורות או משהו, אנחנו זקוקים לו!
מזל טוב!!!!!!|חיבוק||לב||חיבוק||לב||חיבוק||לב||חיבוק||לב|

תודה רבה!!|מאוהב| ידעתי שתזכרי! וואי, כן גם אני גם מתגעגעת להתפנגרל איתך על שיפים! עבר מלא זמן! ריגשת |חיבוק||חיבוק|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🥳🥳🥳🥳מזל טוב ענקי @keren or5 (טוויסטד) (מיקי) 🥳 🥳🥳🥳
עד מאה ועשרים שנה
של אושר וכושר ויושר
והרבה חפירות מעמיקות על תכנים טלוויזיונייים שגורמים לנו להרהר ביסודות של מה שראינו וחשבנו

אין לי רעיון לאיזה גיפים להביא
אז אני אשים תמונה של הדבר שאת הכי אוהבת לייצר:
1678556037299.png

keren or5

Well-known member
🥳🥳🥳🥳מזל טוב ענקי @keren or5 (טוויסטד) (מיקי) 🥳 🥳🥳🥳
עד מאה ועשרים שנה
של אושר וכושר ויושר
והרבה חפירות מעמיקות על תכנים טלוויזיונייים שגורמים לנו להרהר ביסודות של מה שראינו וחשבנו

אין לי רעיון לאיזה גיפים להביא
אז אני אשים תמונה של הדבר שאת הכי אוהבת לייצר:
1678556037299.png
אתה מאשים אותי בכתיבת מגילות אחרי הסיכומים שלך לפרקים של באפי? :-D
בכל מקרה תודה |חיבוק| |לב| |חיבוק| |לב|

LeAnnDylan

Well-known member
מזל טוב מיקי טוויסטד 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳
ואיכשהו גם פיספסתי פה את היומולדת של עדימון :-0|בוקס| (הדה מקולקלת שכמוני)
אז מזל טוב גם לעדימון🥳🥳🥳🥳🥳🥳
מאחלת לשתיכן מלא שיפים גאים ולא מתפקדים להתפנגריל עליהם.
הייתי מאחלת עוד דברים אבל אני צריכה לחזור לעבודה ואם אגיד לעצמי שאני אעשה את זה אח"כ (כמו שאני עושה כל יום) אני כנראה אאחל לשתיכן מזל טוב באותו הפרש שהמשפחה של עדי חו"ס חוגגת לה יומולדת:-D|חבול|

אז שיהיה המון המון מזל, כל הדברים הטובים, הטעימים, והמוצלחים בעולם והכי חשוב - שאף פעם לא תעצבנו אותי|חמסה||הלוואי|

didalf

Well-known member
איכשהו גם פיספסתי פה את היומולדת של עדימון :-0|בוקס| (הדה מקולקלת שכמוני)
זה בסדר זכרת אותי בווסטאפ|מאוהב|
:-D|מאוהב|
הייתי מאחלת עוד דברים אבל אני צריכה לחזור לעבודה ואם אגיד לעצמי שאני אעשה את זה אח"כ (כמו שאני עושה כל יום) אני כנראה אאחל לשתיכן מזל טוב באותו הפרש שהמשפחה של עדי חו"ס חוגגת לה יומולדת:-D|חבול|
:-D:-D:-D

keren or5

Well-known member
מזל טוב מיקי טוויסטד 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳
תודה רבה |חיבוק||לב||חיבוק||לב|
סליחה שהגבתי באיחור, משומה זה לא הראה לי נוטיפיקיציה שמישהו המשיך להגיב לשרשור הזה אחרי ניק, אז ראיתי רק כי נכנסתי לשרשור עכשיו ליתר ביטחון וראיתי את ההודעה שלך.

מה זה עדימון (אני מבינה שהכוונה לעדי) אבל מאיפה נובע הכינוי? יש מלא דברים שאני מפספסת בפורום כי אני לא מספיקה לעבור על רוב השרשורים ובייחוד בקושי מצליחה לעבור על השרשור החודשי ששם הכל קורה.

תודה |לב| הם לא חייבים להיות גאים מבחינתי, אבל סטטיסטית אלה באמת השיפים שאנחנו הכי מתחברות אליהם :-D
והכי חשוב - שאף פעם לא תעצבנו אותי|חמסה||הלוואי|
לא חושבת שזה אפשרי לא לעצבן אותך אף פעם :-D

didalf

Well-known member
מה זה עדימון (אני מבינה שהכוונה לעדי) אבל מאיפה נובע הכינוי? יש מלא דברים שאני מפספסת בפורום כי אני לא מספיקה לעבור על רוב השרשורים ובייחוד בקושי מצליחה לעבור על השרשור החודשי ששם הכל קורה.
דילן הפכה אותי לפוקימון (לא משנה שלפוקימונים אין סיומת מון בסוף אלא לדיג'ימונים)
[פעם הייתה שאלה איזה שיר אתם משנים מילים, ועניתי על השיר של פוקימון "זה את זה פה נקמפל". דילן וסהר מאד אהבו את המילה הזאת והפכו אותי לפוקימון של כבוד בגלל זה]

לא חושבת שזה אפשרי לא לעצבן אותך אף פעם :-D
זה נכון:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
דילן הפכה אותי לפוקימון (לא משנה שלפוקימונים אין סיומת מון בסוף אלא לדיג'ימונים)
[פעם הייתה שאלה איזה שיר אתם משנים מילים, ועניתי על השיר של פוקימון "זה את זה פה נקמפל". דילן וסהר מאד אהבו את המילה הזאת והפכו אותי לפוקימון של כבוד בגלל זה]
חחח סליחה, את בחרת בשם הזה אני נתתי לך אפשרות בחירה|חיוךרחב|
8C31368D-5F2A-4813-91EE-3B9293757CE5.jpeg

למעלה