דחופפפ היום דנה אצל דידי הררי איזה תחנה זה?

דחופפפ היום דנה אצל דידי הררי איזה תחנה זה?

היום דנה ב-15:00 אצל דידי הררייייי איזה תחנה זאת לאלה שגרים בקריות ?!! תענו דחופפ . דנה אוהבת אותךךךךךך :)

dandan 23

New member
דנה מתראיינת ברדיו- לא לשכוח ../images/Emo41.gif

דנה תתראיין ברשתות רדיו שונות: 1. היום: רדיו ללא הפסקה (103 FM במרכז) . התוכנית מתחילה בשעה 14:00. 2. מחר, יום רביעי: גלגל"צ (91.8 FM) בשעה 22:00 בתוכניתו של משה בונן "המקור" 3. יום שבת, רשת ג' (97.8 במרכז, 105.5 בחיפה) בין השעות 13:00-14:00 בתוכניתו של חיים א-דור "מאחורי הקלעים".

TheMashMash

New member
סיכום הראיון/התארחות של דנה

הייתה אחלה שעה עם דנה. כמובן שהאזנתי. יש משהו בקול של דנה שונה, כאילו צרודה / עייפה מההופעות ומרגישים את זה מאוד ואפילו דידי העיר לה על זה. היא פירגנה לכולם בסה"כ... דידי אמר לאהרון שיזהר : "תיזהר להסתלבט על דנה וליפול בפה שלה כי לא תצא מזה" חחחח :) היה חביב. דנה לא הגיבה שאמר "סרט הודי הלהיט הבא אחרי לאב בוי" לא תיקנה ואמרה שיש את "את מוכנה" לא השמיעו אותו בתוכנית. השירים שהיו בתוכנית: יום הולדת לאב בוי סרט הודי הכל זה לטובה לשם של מירי מסיקה.

ashton20041

New member
גם אני האזנתי...לא התלהבתי.

דנה באמת נשמעה נורא עייפה ושקטה והיה נראה שזה הפריעה לדידי שהעיר לה על זה ואל איפה כל הפאן..ולאן נעלמה דנה של פעם עם האלתורים בראיונות..והבידור. נראה שדידי בכוח ניסה להעיר אותה אך כמעט ללא הצלחה..אולי 2-3 דקות לסיום דנה צחחקה פה ושם... והתחילה לדבר כמו שצריך. היא נתנה תחושה של"תשאל ואני יענה" ולא כמו פעם שזה זורם...ומתחילם הקטעים...בכל זאת תכנית של דידי הררי זה לא רשת ג... טוב כנראה ההופעות,רעיונות וכו...עיפו אותה..יתר על המידה..אני יודע..

למעלה