ziveli nazdravlje

י ו ב ן

New member
Kajmak FTW!

אני מאדיף לפתוח את הבקרים שלי עם Kajmak u Lepinji אומנם אני סובל מחוסר Kajmak רציני אבל תמיד נתתי האדפה לו ולא לRakija :) בכל מקרא בוקר טוב :)

י ו ב ן

New member
הלוואי

המדינה שלנו סובלת מדפיציט כרוני בKajmak ברגע שיהיה לי קצת, אני מודיע לך

לי יש בינתיים

RUBIN VINJAK שאני לא כל כך אוהב אבל דוד שלי נתן לי מתנה. הוא גם הכין ראקייה לבד, לצערי הוא חלה ולא יכול להכין יותר השנה. הוא גר בזרניינין. בכל מקרה של חוסרים ניתן לקנות Russky Standart platinum.קצת וודקה באיכות טובה. אפאו בכלל ניתן לקנות Kajmak בישראל?

י ו ב ן

New member
אוכל ואלכוהול

אני אף פעם לא הייתי אוהד גדול של אלכוהול. מדי פעם אני שותה בירה או כוס יין אבל לא מעבר לזה. כל מה שאני מקבל ממשקאות חריפים זה צרבת ... לדעתי אין ליקנות קיימאק בארץ

מצאתי מקום לקנות Kajmak ../images/Emo13.gif

יובן התאמצתי ומצאתי גרסא של Kajmak שנקרא ע"י מנהל חוות הבאפלו במושב ביצרון קאיימר. אבי זאב הסביר לי שהטעם ממש דומה, אבל הוא מוצק יותר דומה לשמנת. נמכר באריזות של 250gr כל יום מ-8:00 בבוקר עד 17:00. הוא לא התנדב לתת יחס מיוחד לאנשי הפורום, לכן אם יהיו עוד שירצו נעשה קנייה כדאית לכולם, מתאים לך? בכל מקרה אני מצרף קישור של האתר. מושב ביצרון לא רחוק מאשדוד נכנסים לקבוצת הישובים שביצרון נכלל בהם דרך צומת כנות מצפון או באזור צומת עד-הלום מדרום לכיוון גן-יבנה והלאה.

הלוואי וביב רחת-לוקום כזה טעים

כמו בסרביה. רחת-לוקום פשוט שמוכרים בסופר יותר טעים מחנות מעדנים כאן

למעלה