well well...

WishMaster

New member
well well...

לא יעלה על הדעת שיתקיים פורום חדש מבלי שאנוכי ועצמי יבואו לבקר בו... אי לכך ובהתאם לזאת , או לא כ``כ בהתאם , תלוי איך עצמי ירגיש עם זה , אנחנו פה. ואם כבר אנחנו פה , מה דעתנו להגיד שלום..?

ה-איה

New member
שלום ובוקר טוב וויש...

אה? איך הזיכרון שלי? פנומנלי או לא? ברור שכן. איה

WishMaster

New member
ה-איה

פנומינלי ללא ספק . השאלה המתבקשת היא כמובן , האם הפנומינליות תקפה לכל מקרה נתון.. או שמא עלי להרגיש מיוחד ?

באר המשאלות

אז מה עלה מבאר המשאלות ? שנשליח פנימה את מטבעות הלשון שלנו ומה אם לא משאלותנו יעלו אלה משאלות אויבנו ??

דספרדו

New member
אז אויב וצר לך

וצר... אהממ לא ממש רע חושבני בעצם תלוי ומה שתלוי משתבש או מתייבש ונופל {בחזרה} אבל לך תדע למה התכוון המשורר כשהוא עצמו {המשורר} בכלל לא יודע למה התכוון ומה עוד שהמשורר בכלל לא משורר כמובן ואוו הסתבכתי? או לא..זו השאלה?!

מתייבש ונופל לבאר

ושם נרטב ומי אמר שהמשורר צריך כוונה (או כוונת) הלא זו מטרת הפורום הזה ? ומי אנחנו שנחפור בנשמתו של משורר הדלות הבה נניח לו לזמר ולשוב למיטתו

WishMaster

New member
יונתי תמתי..

העניין לא בטוח לא מנוי וגמור השליכי נא פנימה קחי את הסיכון הריגוש ישתולל ירקיע שחקים המטבע תיפול ואני העשיר..

softy

New member
תשדלו רק לדייק בבקשות

לבאר המשאלות. אני מכיר מישהו שביקש מהבאר שיהיה שהזין יגיע לו עד הרצפה. אז היא חתכה לו את הרגלים. דיר בלקום צריך צריכים להיות יותר ספציפים. סופטי.

שרון-ב-

New member
ברוכים הבאים WISH

שמחות לראות אתכם כאן אתם רק שניים ? אנחנו שלושה חושב שנסתדר ?

softy

New member
אנחנו שלושה???

מתי הספקת להצמיח לי קרניים???? סופטי.

שרון-ב-

New member
אופס, איתך זה ארבעה..

הבלבלבתי (נו, ובשעה כזאת מי יכול להאשים אותי .) התכוונתי לאמר שאנו שלוש אני, שרון ופרוגי אם תצטרף אלינו נהיה ארבעה חחחחחח במחשבה שניה אם תצטרף אלינו נהיה תריסר ;-)

WishMaster

New member
שרון יקירתי..

אנחנו בעיקרון יחידה , צוות שמורכב ממני , מעצמי , מכבודי ומההוא.. ההוא קצת מסוייג , אבל לא נורא , הוא יסתגל.. בכל מקרה , השאלה אם נסתדר או לא תלוייה בעיקר בסבלנות.. הרי לא הכי קל להיות כ``כ הרבה בבת אחת...

למעלה