Weekend’s Watch לסופש של 04-06/01/2024 🇵🇼 🥥

Lhuna3

Well-known member
באפי ואנג'ל

ספר:
בשבוע האחרון קראתי את מפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן, ואני שוב אגיד שאני מאוד ממליצה עליו, ספר כיפי ומגניב שכתוב מעולה וסיימתי אותו תוך איזה 4-5 ימים. (אל תקראו מה שכתוב עליו בגוגל, זה לא מתאר אותו טוב בכלל וזה גם ספוילר).
עכשיו אני מתכוונת לנסות את הספר Recursion מאת בלייק קראוץ'.

ואולי גם אצליח להתחיל כבר את אחת הסדרות מאלו שאני שואפת להשלים: (שבוע שעבר זה לא קרה, אבל אולי הפעם)
המגן
דדווד
תכנית הבוקר
סטארגייט
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון

dilia snake

Well-known member
רופא ללא גבולות.

קצת כישור הזמן ביוטיוב ובוקטיוב באופן כללי.

ספר מס' 4 מהסיפרייה, ואז לחזור לספרים שקניתי(כי אני באמת רוצה כבר לעשות הזמנה נוספת מספרים בעלמא 😭 ).

עכשיו אני מתכוונת לנסות את הספר Recursion מאת בלייק קראוץ'.
אני חושבת שקראתי אותו בעבריץ ולא אהבתי, אבל אולי לך הוא יתאים:-):.

LeR@nch

Well-known member
התחלתי את אל מעבר לאוקיינוס (יש לי עוד 5 פרקים).
מתכנן בינג׳ של רצח בקצה העולם.
אם אספיק אז להתחיל את עונה 2 של אנג׳ל ו-5 של באפי.

Reutk

Active member
שיט'ס קריק מפרק 2X07 1X13
ספר תקוות גדולות
הקומיקס של הארטסטופר
משחק של הספרס. וואי!! איזה משחק כיפי זה היה. היינו ככה קרובים לנצח |בוקס|

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
להמשיך עונה 2 של The Tourist (מסתבר שכל העונה כבר אצל הדודים)
פרק של פרסי ג'קסון
For All Mankind

כמובן באפי ואנג'ל

להתחיל את אחד הדברים שמחכים לי (רצח בקצה העולם וBeef במקומות גבוהים)

להמשיך עם הספר Dark Heir (סוף סוף הגעתי ל50%)

LeAnnDyIan

Well-known member
אולי קצת פרקים של תוכנית הבוקר כדי שיהיה לי קצת שמח בלב.
ואני מקווה למצוא זמן להגיב בשרשור של השאלון החודשי.
שכחתי שעשיתי RSVP למסיבת יומולדת של אחיינית של השותפה שלי בסאן דייגו בסופ״ש הזה וכל כך לא בא לי לנסוע שעתיים לכל כיוון בשביל לבלות עם חבורת פגים בני 20 שהרעיון שלהם לכיף זה מועדונים ו-Bar Hop אלוהים שיעזור לי אני לונה|חבול||אליהו|
איך מתחמקים מזה????

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אולי קצת פרקים של תוכנית הבוקר כדי שיהיה לי קצת שמח בלב.
ואני מקווה למצוא זמן להגיב בשרשור שלמה שאלון החודשי.
שכחתי שעשיתי RSVP למסיבת יומולדת של אחיינית של השותפה שלי בסאן דייגו בסופ״ש הזה וכל כך לא בא לי לנסוע שעתיים לכל כיוון בשביל לבלות עם חבורת פגים בני 20 שהרעיון שלהם לכיף זה מועדונים ו-Bar Hop אלוהים שיעזור לי אני לונה|חבול||אליהו|
איך מתחמקים מזה????
את לא לונה, כי לונה בחיים לא היתה מאשרת הגעה לדבר כזה מראש!
יש לך עוד מה ללמוד עד שתהיי לונה אמיתית.

LeAnnDyIan

Well-known member
הלונה היה ברפרנס לזה שאני מרגישה|אליהו| לא לאישור הגעה הזה.
שאגב קיבלתי אימייל לגביו לפני כחודש והתעלמתי ממנו באלגנטיות כי חשבתי שזה פחות מעליב מפשוט לסמן ״לא״ אבל אז בכריסמס האחיינית הזאת באה אליי וכזה ״שלחתי לך הזמנה ליומולדת שלי״ אז אני כזה בתמימות ״לא קיבלתי כלום״ ואז היא כזה ״כן שלחתי טקסט, זה לא הגיע מהמספר שלי, תביאי לי את הטלפון שלך רגע אני אמצא לך את זה״ ואז הרגשתי כבר ממש לא נעים להגיד לא אז אני כזה אהה אוקיי סבבה כן יש מצב שאבוא🙈

didalf

Well-known member
איך מתחמקים מזה????

It's Always Sunny

Well-known member
הלונה היה ברפרנס לזה שאני מרגישה|אליהו| לא לאישור הגעה הזה.
שאגב קיבלתי אימייל לגביו לפני כחודש והתעלמתי ממנו באלגנטיות כי חשבתי שזה פחות מעליב מפשוט לסמן ״לא״ אבל אז בכריסמס האחיינית הזאת באה אליי וכזה ״שלחתי לך הזמנה ליומולדת שלי״ אז אני כזה בתמימות ״לא קיבלתי כלום״ ואז היא כזה ״כן שלחתי טקסט, זה לא הגיע מהמספר שלי, תביאי לי את הטלפון שלך רגע אני אמצא לך את זה״ ואז הרגשתי כבר ממש לא נעים להגיד לא אז אני כזה אהה אוקיי סבבה כן יש מצב שאבוא🙈
אני הבנתי את זה אבל לונה זה עסקת חבילה שמגיעה עם עוד דברים.
בסדר אז אני באקדמיית לונה מתלמדת להיות לונאית.
חכי שתגיעי לשיעור על אוכל ושתיה יש מצב שתפרשי.
הדיון הזה פשוט פרייסלס :-D

It's Always Sunny

Well-known member
נראה לי שלא אצפה בכלום בשישי שבת |נחמה|
לא יצא לי לראות שום דבר במהלך השבוע, קיוויתי שאולי בסוף שבוע אוכל לראות כמה פרקים מהסדרות שלי אבל אני לא חושבת שזה הולך לכיוון הזה. כנראה שאני אעבור על חומר לימודים, אנסה להבין מה כתוב שם ואעשה את המטלות לשבוע הבא (בתקווה שאצליח את הכל |הלוואי|) כדי שלא ייגררו לי לתחילת שבוע הבא.

didalf

Well-known member
נראה לי שלא אצפה בכלום בשישי שבת |נחמה|
לא יצא לי לראות שום דבר במהלך השבוע, קיוויתי שאולי בסוף שבוע אוכל לראות כמה פרקים מהסדרות שלי אבל אני לא חושבת שזה הולך לכיוון הזה. כנראה שאני אעבור על חומר לימודים, אנסה להבין מה כתוב שם ואעשה את המטלות לשבוע הבא (בתקווה שאצליח את הכל |הלוואי|) כדי שלא ייגררו לי לתחילת שבוע הבא.
בהצלחה|חיבוק|

למעלה