villians

razcoren666

New member
villians

מישהו יודע האם יש המשך כלשהו לסדרת הרשעים(villians) של רומח הדרקון
 
קראת את הסדרה?

יכולה להשאיל לי אם יש לך את הספרים או לפחות להעלות ביקורת בפורום? בכל מקרה, אין המשך ישיר, אלו ספרים עצמאיים שתפקידם לתת רקע ועומק לדמויות המשניות ברשומות.
 

strahd

New member
סדרת הרשעים (יזהר וירחק...)

אכן אין שם מתאים יותר לסדרה מאשר סדרת הרשעים, ולכוונה תרתי משמע. האם הרשעים הן אכן הדמויות המרושעות של רומח הדרקון או שמא הסופרים הלא מנוסים המנסים לסחוט כסף מקוראים תמימים. לסטראד פתרונים. אלו הם הספרים: 1. טרם המסכה - זהו סיפור חיו המרגש והמרתק (לכאורה) של הדמות בעלת השם המתורגם הכי מוזר- קטב מרירי, או באנגלית, ורמינארד. ובכן, חייו של ורמי עוברים תהפוכות ורבות ואכן יש הפתעות בספר הזה, רק חבל שהוא נכתב על ידי הסופר הכי פחות מוצלח ברומח הדרקון, מייקל ויליאמס, המשורר הבלתי נלאה. זהו גם הספר היחידי המכיל דרואיד ברומח הדרקון. ציון: 5 מתוך 10. 2. הלהק השחור - סיפורה של כיסנת, הדרקונית השחורה מזק טרות'. מביצה קטנה עד לדרקונית עצמתית, חולפים להם חייה של כיסנת', אשר בספר זה נגלה את דרכה והתקדמותה בצבא האופל של טאקיזיס וכיצד היא כלל הגיעה לזק טרות'. מרי קירצ'וף, העורכת המנוסה של רומח הדרקון קצת מפשלת כאן וזהו ספר שנופל ברמתו מסדרתה המדהימה "שומרי הקסם". ציון: 6 מתוך 10. 3. קיסר אנסאלון - הבא לקרין גואל? אריאקס מדפק על דלתינו. אין כמו לקרוא ספר על גיבור שאתה יודע שהוא הבחור הרע. דאגלס נילס מראה לנו את החיים מהצד השני וכיצד אנו מצליחים לאהוב את הבחור הרע, אפילו כאשר בפרק השני הוא מחסל בתאווה רבה שני קנדרים עליזים. ציון: 8 מתוך 10. 4. הדריק התיאוקרט - מה זה אמור להביע? זה ספר? זה בררה! את מי מעניין הכוהן של דת המחפשים, כנראה שאת הסופרת המתחילה שאת שמה אני לא זוכר כרגע (אלן משהו ואין לי כוח להוציא את הספר ולבדוק). אנו רואים את הדריק וכיצד הוא מתקדם בחייו. וזה ממש לא מעניין: ציון 2 מתוך 10 וזה אפילו לא ג'ין רייב. 5. טודי האציל - צריך לדעת שבכל ערימת קש יש סיכוי שתמיד תמצאו פנינה, וזאת הפנינה של היום. הספר החמישי הוא ללא ספק הספר הטוב ביותר של הסדרה, וזה לא מפתיע בהתחשב שכתב אותו ג'ף גרוב, אחד מהסופרים המוצלחים יותר של הממלכת הנשכחות שנזעק על מנת להציל את הסדרה המתדרדרת הזאת. הפעם אנו מתוודעים אל שר המעט טודי לאחר מותו על ידי דרקון ירוק. טודי שב אל ארץ החיים כדי לבדוק התערבות בין שני שדים מהתהום. אך טודי יגלה שלהישאר חי זה לא כל כך קל, אבל השדים לא מספקים בכך והופכים את חייו לש טודי מהקצה אל הקצה. ציון: 9 מתוך 10. 6. מלכת האופל - ולסיום, הביאו לנו שוב את המשורר האימתני מייקל ויליאמס שיסיים את הסדרה בטון צורם במיוחד. ספר המנסה לומר לנו כיצד היו החיים לפני החורבן באיסטר ומוסיף לנו עלך כל הצרות עוד גזע אלפי, אך הפעם גזע מגוחך להפליא ועוד סיפור שסותר כלל את העלילה ברומח הדרקון. מיותר לציין שהוא גם ספר משעמם. מי שרוצה לקרוא על איסטר, שיפנה מיד אל סדרת המלך הכוהן. ציון: 3 מתוך 10. זהו בינתיים, סדרת הרשעים לפניכם. ראו הוזהרתם...
 

razcoren666

New member
צודק

אין מה להגיד, קראתי את הסדרה, וחוץ מהספר השני על קיסנת' שדווקא אהבתי רוב הספרים ממש מיותרים במיוחד הספר המונפץ על טקיזיס (השישי), באמת אם היה לי את אביזר הנסיעה בזמן הייתי מונע מהתועבה הזאת להיכתב!
 
למעלה