The Race against the Jews

שירלי2ב

New member
The Race against the Jews

The Race against the Jews: סינתיה מקיני והאנטישמיות השחורה המאמר שלי החל להתגלגל בראש מקטע שראיתי בפוקס ניוז. הלילה, ליל ההפסד בפריימריס של חברת הקונגרס השחורה , סיניתיה מקיני. חברי צוות הצילום של פוקס מתקרבים לשומרי הראש של סינתיה מקיני, כנראה בכדי לקבל תגובה על ההפסד שלה ושומר ראשה של מקיני אומר לצלם (הלבן כנראה) :"אתה לא בישראל , וזה לא לבנון" ברמיזה על הדעה הרווחת של השחורים הקיצונים בדבר תמיכתה של אמריקה ביהודים ובישראל. כשראיינו את שומר הראש שלה, הוא ניסה בהתחלה "להיות מנומס "(או "צבוע" במילים אחרות) : "מה פתאום אנחנו אנטישמיים? הרי אנחנו בעצמו שמיים". זה חיקוי מוחלט למה שהערבים אומרים בד"כ – אינדיקציה על ניסיון ההשפעה של הערבים על הקהילה השחורה כנגד היהודים וישראל. אבל, צר לי להודיע לך מר. שומר ראש (לא יודעת איך קוראים לך) : אתה אינך שמי. הערבים, זה נכון הם ממוצא שמי , אולם השחורים מאפריקה מוצאם אינו שמי.... לצערך.... אולי אתה יכול "להתאסלם" מבחינה דתית , אך מבחינה גזעית אינך יכול להמיר את הגזע שלך לשמי... סינתיה מקיני עצמה , שיחררו קלטת לטלוויזיה כשהיא לוחשת למישהו הערות אנטישמיות על היהודים. לא הצלחתי לקלוט את תוכן הדברים, אבל נשמע לי משהו כמו : "היהודים הארורים האלה". אביה של סינתיה מקיני, גם הוא בעצמו בתחום הפוליטיקה, משנשאל בשנת 2002 מדוע בתו הפסידה בבחירות ? לא היסס להשיב : "זה היהודים!" הוא ענה : "ה-י-ה-ו-דים!". אין לי מושג לגבי אמיתות דבריו של אביה של מקיני , אולם אני מקווה בכל ליבי שהוא צודק.... מגיעה לסינתיה מקיני שהיא הפסידה בגלל היהודים ואני מקווה שהקהילה היהודית תדע לשים רגל לכל אנטישמי בפוליטיקה או בכל מקום אחר בכדי שהוא לא יוכל להתקדם... כמו המשפט הידוע : "The Lord works in a mysterious ways ... and he authorized the Jews to use them" (זה כמובן פרפראזה שלי). דבריה האנטישמיים של סינתיה מקיני לא באו במקרה. ראשית, כמובן בגלל אביה האנטישמי. שנית, בגלל קרבתה ל"אומה האסלאמית". אתם בישראל חייבים לדעת שאותה "אומה אסלאמית" קיימה פעם הפגנה למול "מוזיאון השואה" בוושינגטון. כן ישראלים יקרים, אותם שחורים-אסלאמיים פונדמנטליסטים, כמו שאומרים בעברית "רקדו על הדם" של הסבא והסבתא של כל אחד מכם שנשלחו ערומים וחסרי אונים על ידי הנאצים להיחנק למוות בתאי הגזים בגלל היותם יהודים. וזה זה רק ההתחלה של השנאה שלהם כלפינו. לואיס פראחאן , המנהיג של אותה "אומה איסלמית". קבוצה של שחורים מומרים בדתם לאסלם (אולם כמובן בגזע שלהם הם אינם שמיים כמו הערבים, אלא אפריקאים) אמר פעם : "היטלר היה איש טוב" הצהיר "הוא קידם מאוד את גרמניה". מר פראחן, אני לא אתווכח איתך מבחינה היסטורית – רק בוא נעשה עסק כזה, אם יקום היטלר חדש שכזה בגרמניה ניתן לו לבחור : "את מי אתה רוצה יותר לחסל? את היהודים או את השחורים? " ואני בטוחה שאתה וחברייך תהיו הראשונים בטור להיות בתאי הגזים. רק אחרי שהם יגמרו את העסק איתכם הם ילכו אלינו. הגרמנים ראו ביהודים לפחות תועלת ב"מכונת המלחמה" ולפני שהשמידו אותם הם כפו עליהם לעבוד ב"מחנות כפייה", אולם את השחורים הם אפילו לא ראו בכלל כאובייקט... לו היו מצליחים לתפוס שחורים, לפי תפיסתם, היו ישר זורקים אותם למשרפות ... ביהודים הם לפחות ראו מתחרים של הגזע הארי...ולכן רצו להשמידם... את השחורים הם לא מצאו שום טעם לתחרות – הם באמת בעיניהם היו גזע נחות... בכל מקרה, אותו לואיס פראחן תמך בסינתיה מקיני ואף הופיע לטובתה בכמה מהקמפיינים שלה לבית הנבחרים. כמובן עם הצהרות אנטי שמיות ואני ישראליות. סיניתיה מקיני עצמה היא פרו-ערבית. סינתיה מקיני אמרה פעם "שיש צורך לבחון את המדיניות האמרקאית במזרח התיכון" וצועקת בכל מקום אפשרי נגד מדינת ישראל ותמיכתה של אמריקה בנו. מקיני האנטישמית גם האשימה את "תמיכתה של אמריקה בישראל , היא שהביאה את ה11 בספטמבר על אמריקה". סינתיה מקיני, כמו הרבה אנטי שמיים שחורים באמריקה (תופעה שהולכת וגודלת) – אשר הם מושפעים ומנוצלים על ידי מכונת "התעמולה הערבית", שעוברת מארץ לארץ ומנצלת שכבות חלשות בכדי לטפח את השנאה כלפי ישראל, אמריקה והמערב (בדומה למה שהחיזבאללה עושה בדרום לבנון). הפרויקט האחרון שלהם הוא המדינות האפריקאיות. כך יכולנו בישראל לתת "סטירת לחי" למוסלמים / ערבים האנטי שראלים, כאשר שדרן הכדורגל במונדיאל כמעט נחנק כאשר הוא ראה שאחרי גול של גאנה הוציא השחקן ג'ון פנטסיל את דגל ישראל ונופף לקהל בניצחון. "עד לאותו רגע" אמר השדרן הערבי המדוכדך – הערבים תמכו בנבחרת המצליחה של גאנה, אולם באותו רגע שהונף דגל ישראל על ידי השחקן השחור המצב השתנה... פרסמתי את זה מיד בפורום עם חיוך של נקמה על פניי (כמה טוב להכניס לפעמים לאויבים שלנו... תודו...) השאלה הגדולה שלי : מדוע לא מתייחסים לנושא הזה בישראל? מדוע אין מודעות לנושא בקרב הציבור הישראלי? מדוע אין על זה כתבות בטלוויזיה? ישראל חיבת לסייע לקהילות היהודיות בעולם. זה תפקידה ההיסטורי של מדינת ישראל לדאוג לעם היהודי לא רק זה היושב בציון, אלא בכל העולם. הרי בשביל זה קמה המדינה! לדאוג לאינטרסים של העם היהודי כולו. מה? שכחנו את תפקידנו ההיסטורי? אנחנו יכולים להושיט סיוע לקהילות היהודיות בעולם. לעולם יש אינטרסים עם מדינת ישראל- ולכן בלקחם את השיקולים שלהם הם יצטרכו לשנות אתת היחס לקהילה היהודית אצל כל אחד מהם... כואב לי שאנחנו לא מספיק דואגים לקהילות היהודיות... חוץ מזה שהקשר עם ישראל ישמור על יהדותם. באמריקה הקהילה היהודית כל כך מתבוללת שיהדות ארה"ב קוראת לזה ממש "שואה". ידוע אבל, שאם יהודי נקשר להזדהות עם ישאל, בין אם הוא עושה עלייה או שהוא מבקר בישראל או כל דרך אחרת, הרי שהסיכוי שהוא יתבולל קטן כמעט לחלוטין... יש צורך לסייע לקהילה היהודית באמריקה ובכל העולם כולו במאבקה באנטישמיות אל מול האינטרסים של העולם מול מדינת ישראל.... לא נעשה מספיק בנושא לדעתי. להלן הציטוטים : "The Jews don't like Farrakhan, so they call me Hitler. Well, that's a good name. Hitler was a very great man. He rose Germany up from the ashes." -- Louis Farrakhan (1984) who campaigned for Congresswoman Cynthia McKinney in 2002 (מתוך כתבה של .rightwingnews.com) "Now that nation called Israel, never has had any peace in forty years and she will never have any peace because there can never be any peace structured on injustice, thievery, lying and deceit and using the name of God to shield your dirty religion under his holy and righteous name." -- Louis Farrakhan who campaigned for Congresswoman Cynthia McKinney in 2002, 1984 (מתוך כתבה של .rightwingnews.com) 'Hymies.' 'Hymietown.' -- Jesse Jackson's description of New York City while on the 1984 presidential campaign trail. (מתוך כתבה של .rightwingnews.com) "Jews — that's J-E-W-S." -- Democratic state representative Bill McKinney on why his daughter Cynthia lost in 2002 (מתוך כתבה של .rightwingnews.com)

לא להאמין, השחורים שהיו לא מזמן

עבדים באמריקה, שהיו בשליטת הלבנים והיו גזע נחות ביבשת מתחילים להראות סימני גזענות בעצמם? הם סבלו מהגזענות של הגזע הלבן ועכשיו הם נהפכו בעצמם לכאלה. והם לא שונאים את הלבנים באמריקה אלה שעשו להם את המוות, אלא הם שונאים את היהודים לא פחות ולא יותר, אנשים שמעולם לא פגשה ושלא עשו לה רע אפילו פעם אחת בחיים.

SensaiToro

New member
פשוט כי היהודים כאלה פלורליסטים

ומקבלים את השונה, אה?

saaror

New member
שחורה מטמטמת

כמובן שאין להשליך זאת על כל השחורים,אבל עצם העובדה שיש כאלו אנשים בקרבם זו ממש חוצפה. אני מקווה שהיא וחבריה ילכו לעזאזל והלוואי ואירגונים נגד שחורים יהרגו אותם בחנק שריפה תלייה וסייף,ושלא יעזו להגיד על היהודים דברים כאלה. אין ספק שלא הגזע מעורר בהם עניין כי אם הדת,היא זו המפריעה להם,איסלאמים ארורים,מביאים רק צרות לעולם,כלום לא יצא מהם חוץ מאנשים רעיןם כמו מוחמד,חולי שליטה וחולי שכל.

למעלה