Studio 60 on the Danny Trip

Studio 60 on the Danny Trip

אני לא יודעת אם אני כותבת את זה לעצמי או שאשכרה יש פה אנשים,אבל שווה לנסות. הפורום הזה צחיח כמו הנגב ואני מרגישה כאילו יש פה רק את הנוכחות של "פורומים חדשים בתפוז", מצב הפורום גרוע יותר מהרייטינג של התוכנית בארה"ב. בכל אופן,יש לי הרבה דברים לכתוב על התוכנית המעולה הזאת שהלכה לעולמה בטרם עת,אבל אני אחסוך את זה בינתיים. מה שרציתי לשאול זה לגבי הדמות המצויינת דני (חוץ מהשאלה-איפה עוד רואים את השחקן?) : מה בדיוק התפקיד שלו?? לפי התרגום המילולי התפקיד שלו הוא- "מפיק בפועל". מה הוא בדיוק עושה בתור אחד כזה (מה גם שמאט נמצא תחת אותה כותרת תפקיד בנוסף להיותו כותב ראשי)? הוא נראה כאילו הוא במאי אבל הוא לא! יש תפקיד כזה גם בישראל,כזה שאפשר להצביע על המפיק בפועל ולהראות כמה הוא מהולל,או שזה קטע כזה של חו"ל? אודה אם תענו או סתם תראו אות חיים

Marg H

New member
טוב האמת שאני חדשה פה.. ../images/Emo3.gif אבל!

אני מסכימה איתך על כמה דברים ובמיוחד על כך שהפורום באמת ריק. באמת חבל שהתוכנית בוטלה כל כך מהר, היא הייתה טובה. הדמות של דני, היא הדמות האהובה עלי גם כן. אם את רוצה לדעת במה הוא עוד הופיע כנסי ל: http://www.imdb.com/name/nm0925966 אני אישית ממליצה על "הבית הלבן" שכמובן "סטודי 60" זה מאותו בית יוצר, שאם את מבינה ברייטינג אולי גם ידעת את זה.
אהה, אולי גם שמעת על הסרט "אחוות הג'ינס"? אם כן הוא משחק שם את אבא של אמריקה פררה. מקווה שעזרתי!
ואולי סוף סוף תכנס רוח חיים...

תודה ../images/Emo13.gif (לפחות לא כתבתי לעצמי)

עדיין מוזר לי שביטלו את התוכנית,אמריקאים רדודים. IMDB לא חידשו לי במיוחד- כי את התפקידים המרכזיים שלו ידעתי, רק רציתי לדעת אם יש עוד משהו מפורסם שהוא השתתף בו. בכל אופן,מהקישור שלך גיליתי שבראדלי ביים את הפרק האחרון של סטודיו 60. לא שמעתי על הסרט. אבל יכול להיות שיש ספר כזה? כי זה מצלצל מוכר. לא נראה לי שיהיה בפורום הזה חיים,בכל זאת- קשה להחיות פורום שלסדרה שלו יש רק עונה אחת וגם היא הסתיימה.

Marg H

New member
צודקת! ../images/Emo3.gif

ובקשר לסרט "אחוות הג'ינס" כן זה מבוסס על ספר. זה עם אלקסיס בלנדר, אמבר טמברלין, אמיריקה פררה ועוד.. סרט יחסית חמוד. ואם הוא זה שביים את הפרק האחרון זה בטח פרק טוב, לא ראיתי עדין.... =Z

את צופה ביס?

באיזה פרק הסדרה נמצאת בארץ? אפרופו הפרק האחרון,דבר מוזר שגיליתי היום: לפרק האחרון של סטודיו 60 ולפרק האחרון של הבית הלבן יש את אותו שם. מקריות או מכוון?

birka

New member
לא מקריות

אהרון סורקין, הבמאי... יש נטייה להתשמש בשם הזה לסיומן של פרקים... בסידרה 30+ לפרק האחרון גם קראו כך ואגב, לא לפרק האחרון בבית הלבן אלא לפרק בו גו'ש נורה, הפרק הראשון בעונה השניה של הבית הלבן.

Marg H

New member
אני צופה גם וגם ../images/Emo3.gif

עכשיו הסידרה בחלק הראשון של השלושה פרקים עם ההמשך יבוא.... והשם הוא של פרק 22 עונה 1 של הבית הלבן.

birka

New member
שניהם המפיקים בפועל

לכל אחד תחום אחריות אחר. מאט הוא ראש צוות הכותבים, ו.. ספויילר למי שלא ראה...... אין בעצם כותבים, כולם התפטרו, רק לוסי והשני (ברח לי השם) מאט כותב את התוכנית. דני מפיק את התוכנית... הוא על הריצפה ליד המוניטור בודק שהכל מתקתק, מתאם את הקהל יחד עם האולפן בנוסף, הוא אחראי על כל מה שקשור לכסף, לתיאום בין המחלקות- אביזרים וכו'... מאט מגיש לו את הסקיצות, הוא מוריד את הדרישות לגבי הסקיצות לשאר המחלקות.

כן, שמתי לב

שזה מה שהוא עושה,אבל לא הבנתי עדיין את התואר הזה. שימו לב שבכל תוכנית אמריקאית הקרדיט הראשון הוא ל"executive producer ", אבל לא זכור לי קרדיט כזה בארץ.. בכל אופן התפקיד נשמע לי ממש רציני רק שלא ברור מה הוא בדיוק. ועכשיו נעבור לספויילר
לכותב השני קוראים דאריוס (או איך שלא כותבים) ויש להם אחראי שהיה כותב פעם בתוכנית שאת השם שלו אני דווקא לא זוכרת. בכל אופן,שלושתם כן עוזרים למאט בכתיבה,הם לא לקישוט שם.

birka

New member
חחח

וואלה, דאריוס... אממ... אני חושבת שבארץ ההפקה יותר מצומצמת... לא צריך כל כך הרבה אנשי צוות לעומת שם. התוכנית אומנם משדרת חי בלוס אנג'לס, אבל גם משודרת לעוד מקומות ברחבי המדינה, ששם נגיד יש פרסומות אחרות, וזמני שידור שונים... לא כמו כאן.

קטע מוזר

היום בHOT FUN פתאום נתקלתי ב"אחוות הג'ינס". אני אוהבת את השחקן הזה
תודה רבה לשתיכן שעניתן לי

אוי, זה סרט נוראי.

אני מאוד אוהבת את בראדלי ווית'פורד, אבל בסרט הזה הדמות שלו שטוחה יותר מסימניה. הוא גם לא נראה יותר מידי שמח לשחק שם, ובצדק. סרט נוראי.

TvFrik

New member
מפיק בפועל

לכל סרט או סדרה יש מפיק שתפקידו לקשר בין הצוות הביציעי (הכותבים,שחקנים,במאים וכו'..) לבין המנהלים ולוודא שהכל עובד כשורה. לפעמים יש כמה מפיקים או שיש חברת הפקה ומפיק בפועל הוא ,כמו שזה נשמע, האדם שממש עושה את העבודה.

Night Light

New member
איפה עוד רואים אותו

בבית הלבן, בדמות דומה מאד באופי שלה לדמות שלו בסטודיו 60

למעלה