Stop Loss

מצב
הנושא נעול.
תלוי

איך יכולים לראות פקודת סטופ לוס שלך?
פקודת סטופ לוס לא יכולה להופיע בביקושים והיצעים כי היא מן הסתם פקודת מכירה יותר נמוכה מפוקודות הקניה, ברגע נתון. חוץ ממישהו שיושב במשרד של הברוקר שלך ומסתכל לך בחשבון אני לא מבין איך ציבור הסוחרים יכול לראות כאילה פקודות.
תלוי
נכון, לא כל אחד יכול לראות, אבל במערכות המסחר המתקדמות בחו"ל אתה יכול לראות גם את פקודות הסטופ שהוכנסו, ולא רק את השכבות הנוספות עליהן דיברת. אני רואה אותן כל יום ואני לא ברוקר ולא יושב במשרד שלו... אבל הנקודה העיקרית היא אחרת בכלל: דווקא הבעיה היא עם עושי השוק והשחקנים הגדולים שרואים את זה, במיוחד סטופים צמודים, ויכולים (במצבים מסויימים, לא תמיד) לנצל את זה לטובתם. בארה"ב היו בעבר מספר תביעות בנושא הזה נגד מספר עושי שוק בתחום המט"ח ובתחום החוזים, שלטענת התביעה היו בתחילת כל יום "מלקטים" את כל פקודות הסטופ הצמודות למחיר הפתיחה, ואז מחזירים את השוק לסורו.

bogii

New member
מאחר ואתה איש

bogii ידידי

מה הקשר של כל מה שכתבת לנושא הדיון? ומה הקשר לחו"ל?
בסך הכל אמרתי שבכל מערכת בעולם (בארץ, בחו"ל, בכוכב מאדים) בה הסטופ-לוס מתבצע דרך הבורסה, יכולים לראות אותך ואת פקודות הסטופ שלך, ובמצבים מסויימים זה חסרון. ואילו כשאתה עושה את זה דרך מערכת מסחר פרטית במשרד- אין רואים אותך (ומצד שני כמו שאמרו כאן- יש לזה חסרונות אחרים). מה הקשר לכל הדברים שכתבת? אני יודע שאתה מתוסכל מהמון דברים בארץ, בחלקם אני בהחלט מסכים איתך ובחלקם לא, אבל זה נושא לדיון ולשרשור אחר בכלל.
מאחר ואתה איש
מוערך (לטעמי) שומה עליך לבחון את הדברים שאתה כותב, ממך דורשים יותר
בכל מקום רואים את הסטופ שלך אלה אם יש לך תוכנה משלך שעובדת עצמאית עכשיו בו תגיד לי מה מעניין הסטופ שלי בגרפים שאצרף הרי הפוזיציה שלי שם אפסית ביחס למחזורים

sandbird4

New member
הגרף של AXP נראה בול, אבל ממש בול כמו

מאחר ואתה איש
בכל מקום רואים את הסטופ שלך אלה אם יש לך תוכנה משלך שעובדת עצמאית עכשיו בו תגיד לי מה מעניין הסטופ שלי בגרפים שאצרף הרי הפוזיציה שלי שם אפסית ביחס למחזורים
הגרף של AXP נראה בול, אבל ממש בול כמו
הגרף של פז נפט בחודשים האחרונים

rambling

New member
מעניין

מאחר ואתה איש
מעניין
מה שמעניין זה לא הפוזיציה שלך BOGII אלא של כל האלפי סוחרים קטנים שבדרך כלל שמים את הסטופים באותו מקום פחות או יותר. ראית את ה TIME & SALES של מניות שמתקרבות וחוצות רמות "חשובות" מבחינת פסיכולוגית, לדוגמא מניות שחוצות מספרים שלמים כמו מ-49.99 למעבר למעל 50? לסוחרים קטנים אין הרבה מה לעשות חוץ מאשר לא לשים סטופים צפופים במקומות "טריוויאליים". מעבר לזה שחקני שוק גדולים לא שמים פקודות סטופ בשוק כדי שלא יראו אם / איפה הם קונים / מוכרים ואת הכמויות.

morelo

New member
אתה יכול להכנס לבלוג שלי

Stop Loss
אהלן, אולי למישהו יש רעיון מקורי איך ליצור משהו שדומה ל STOPP LOSS למי ש/לא סוחר בבנק הפועלים בארץ. אני חושב להפטר ממניה מסוימת ואתמול היא צנחה בכמה אחוזים טובים. אם הייתי יכול -הייתי עושה סטופ לוס באמצע הדרך... רעיונות מישהו? שאלה נוספת- איזה אתר/בלוג יכול לעזור לי בניתוח כמה מניות שמעניינות אותי (לפי בקשה שלי?)
אתה יכול להכנס לבלוג שלי
שם גם תוכל לקרוא על SL וגם לבש מניות לניתוח, תוכל לקרוא סקירות וניתוחים ולהרשם בחינם לשירוצ איתותי קניה ומכירה. קישור תהנה

מצב
הנושא נעול.
למעלה