SMS

SMS

SMS ראשון של הבוקר: "מה קורה יקירה? געגעתי.." אמממממ...איזה כיף להתחיל כך את הבוקר, זה תמיד עושה לי חיוך בלב. טוב נו, האמת שלא רק בלב, זה עושה לי גם חיוך על הפנים...הבעיה היא שלפעמים זה קורה בדיוק כשאני לוקחת את הילד לגן ופתאום נמרח לי חיוך על הפנים ואיזה אבא מסכן אחד שאשתו הלבישה עליו את הילדים בבוקר מסתכל עלי בחיוך ממזרי ותוהה לגבי החיוך ותוכנו של הSMS שקיבלתי.... "בוקר נפלא גם לך...יש ישיבות היום?" שלחתי חזרה SMS משלי...ידעתי שהשאלה הזאת תעלה חיוך בפניו, הוא כבר מכיר אותי מספיק טוב לדעת שבשבילי זה לחם...אני כל כך אוהבת לפתות אותו באמצע ישיבה, לשלוח אליו SMS שיעלו לו סומק בלחייו, יגרמו לו לחיוך חיוכים בישניים ולזוז באי נוחות בכיסא.... "פגישה עם הבוס, פ"ע אחד על אחד - תזהרי!" הוא עונה לי והוא יודע שהראש שלי כבר מתחיל לעבוד שעות נוספות, מתכננת את המהלכים שלי אחד לאחד...בונה היטב את השתלשלות הSMSים שלנו...ואני יודעת וגם הוא יודע שבסוף לא תהיה לו ברירה.... "אני אהיה ילדה טובה" שלחתי לו חזרה בתמימות, רואה כבר בדמיוני את החיוך המקסים שלו כשהוא מקבל את התשובה שלי.....הוא כבר יודע שמכאן אין דרך חזרה.... "כמו תמיד" הוא ענה לי. הבנתי שגם הוא כבר בונה לו בראש את המהלכים שלו, מתכנן את האסטרטגיה הנכונה, בודק לוחות זמנים, מתקשר למזכירה..... "אוףףףף איתך, איך את תמיד מצליחה?" הוא שואל אותי 4 שעות אחרי כששנינו כבר רגועים עם הסיגריה של אחרי...

enigomontoya

New member
יפה ש...

יפה שמשפטים כל כך קצרים אומרים כל כך הרבה. אבל את בטח יודעת מה הכי חשוב, לבחור בחברה הנכונה

Hand Cream

New member
לא יכולתי להתאפק

כבר לא יכול לחכות לרגע בוא אוכל לשלוח לה SMS מדי בוקר שולח לה SMS ומדמיין את פרצופה בעת שהיא קוראת אותו מהצג. חיוך ממזרי בשילוב של זיק בעיניים לנוכח המחשבות הרצות במוחה. שולח לה SMS ומיד מקבל אחד חזרה - יודע שהיום היא אותי ממש רוצה היא לופתת אותי בעבותות - רוצה אותה כל כך! מזיז ישיבות קובע מחדש פגישות בודק איך אוכל להספיק לעשות את הכל עד לפגישה ולאחר 4 שעות שואל אותה "איך את תמיד מצליחה" ?

איך אני תמיד מצליחה?

שאלה טובה... איך באמת אנחנו תמיד מצליחים לעורר אחת את השניה וההיפך? כבר קרוב לשנתיים אנחנו יחד ועדיין מספיקה לפעמים רק מילה אחת לזרוק אותנו למקומות שטרם היינו שם, בכל פעם אנו כובשים פיסגה חדשה שמעולם לא היינו בה קודם.... יש שאומרים שההתחלה תמיד מרגשת יותר, אבל אצלנו זה לא כך...ההיכרות ביננו, הפתיחות, הכנות..הם אלה שמגבשים אותנו ומביאים אותנו בכל פעם לשיא חדש... מכיר את המשפט: "אתה מתחיל לרוץ הכי מהר שאתה יכול ולאט לאט אתה מגביר"? אז כך זה אצלנו...ההתחלה שלנו היתה מהירה, המסרים ביננו היו מטורפים...ביומיים שלחנו קרוב ל-50 מסרים...שבוע שלם של איתגורים הדדיים ...ואז הגיעה הפגישה, לא יכולנו לעצור את זה, זה היה חזק מאיתנו...ידענו שאנחנו חייבים להפגש..אחרת... נפגשנו עוד לפני לחיצת היד המסורתית הגיעה הנשיקה, נשיקה לוהטת, נשיקה שלא משאירה מקום לספק....זה היה ברור שמכאן השמיים הם הגבול. הפגישה הבאה שלנו כבר היתה במאוזן, שעתיים של טירוף חושים, בקושי הספקנו לנשום...בעצם נשמנו..האחד את השניה.... אז איך זה תמיד מצליח לנו? לא יודעת... תגיד אתה.....

זואימו1

New member
מרגש וכייפי

אצלי זה נמשך ככה כבר 11 שנים אני כבר עוד מעט לא זוכרת מה היה לפני. ההתחלה לא היתה כזו סוערת אבל הזמן עשה את שלו והרגש החברות והתשוקה רק הלכו והשתבחו עם השנים.ואין מה לעשות ,לאהבה אסורה יש כוח לשרוד בשיא,המתח שומר עליה והלא מובן מאליו יכול להחזיק מעמד הרבה זמן.לא נראה לי שיש עוד מישהו בין החברים בפורום שחווה רומן ממש ארוך אם יש אשמח לשמוע.

מדהים!! אין מילים!!

כייף שיש רומן כזה ארוך...לדעתי זה תמיד משתבח עם הזמן, להבדיל מסטוצים שאי אפשר להגיע איתם לשיאים (ואני לא מתכוונת לאורגזמות!!!) כייף לכם, תהנו, אתם נשמעים מקסימים יחד. נשאר רק לקנא....

../images/Emo10.gifאצלי זה היה כ - 12שנים

מתוכן 9 שנים כששנינו היינו נשואים היום אני גרושה, ולא איתו (כבר שנה שלא ביחד). אהבה גדולה היתה, והסתיימה בגלל לחצים של "כל העולם ואחותו" מקווה בשבילכם שאצלכם ימשיך ובכיף

dandan33

New member
ההודעה שהכי

עושה לי את היום היא הראשונה הבוקר טוב...

למעלה