Smart Playlist של עברית אבל לא X?

henchook

New member
Smart Playlist של עברית אבל לא X?

איך אפשר ליצור Smart Playlist עם שילוב של Any ו- All? למשל נגיד שאני רוצה ליצור SP של כל השירים העבריים שלי, לא כולל מערכונים. יצרתי SP של שירים בעברית לפי תנאים כמו Song Name contains עבור כל אחד מהאותיות א..ת וסימנתי Any, עכשיו אני רוצה לשלב את כל התנאים האלו עם עוד תנאי שאומר שה-Genre הוא לא "Comedy".

Subway0

New member
אימלה!!!! בוא אני אראה לך מה אני

עשיתי (עוד מעט כמובן!!!)

Subway0

New member
שלב ראשון

קודם כל אני מברך אותך על כך שאתה משתמש ברשימות החכמות שלדעתי זו האפשרות החזקה ביותר שאנשים לא יודעים עליה באייטונז מכאן לדעתי היא תוכנת נגן האמפישלוש הטובה ביותר. צריך להבין שלא ניתן לערבב בין Any OR All אי אפשר גם הכל וגם כלום... אפשר הכל או כלום... אבל אפשר לעשות רשימה בתוך רשימה (זה השלב השני) שלב ראשון הוא שינוי קונספט, כפי שאתה רואה בתצלום המסך במקום לשבור את הראש וליצור רשימה חמכה מא"ת אפשר ליצור ג'נר חדש ג'נר של מוזיקה ישראלית או מוזיקה בעבירת, ע"פ הבסיס הזה אני עובד... יום אחד אני יכתוב פה אולי מאמר על רשימות חכמות כי באמת שאפשר לעשות איתם דברים מדהימים! ולחסוך הרבה זמן.

Subway0

New member
שלב שני, רשימה בתוך רשימה...

עכשיו בעזרת הרשימה החכמה אתה יכול לבחור רישימה אחרת ואז בעזרת "ALL" אתה יכול לסנן מה שאתה לא רוצה כפי שאתה רואה בתצלום מסך, אתה יכול ליצור גם ג'נר של מארחונים ולסנן אותם, זהו! בהצלחה! ובאמת קבל, סל"ש על שימוש ברשימות חכמות!!!

יאללה שי מתי מדריך? ../images/Emo8.gif

והנה אתר שבטח תאהב

Subway0

New member
האתר הזה רחוק מימני!!

רחוק שנות אור, אני כבר הרבה מעבר לאתר הזה...

למעלה