Play Something של נטפליקס

Lhuna3

Well-known member
מאכזב מאוד. לנטפליקס יש מאגר מידע עצום שבשימוש חכם יכול למצוא התאמות מדויקות, כזה בזבוז.
בדיוק זה מה שאני חשבתי. אני לא יודעת עד כמה יכלו למצוא התאמות באמת מדויקות, אבל יכלו לפחות להתאמץ יותר.
אני משתמשת בשירות כבר 4 או 5 שנים לדעתי.
צפיתי בהרבה סדרות עד הסוף.
התחלתי המון סדרות והפסקתי מהר.
ביחד עם מאגר המידע העצום שיש להם על צופים "דומים", אפשר היה לנסות להתאים באופן מתוחכם יותר.

didalf

Well-known member
תגידי לי מה הסדרה האחרונה שלחצת עליה ואני אזרוק לך סדרה אקראית מאותה קטגוריה, זה יהיה אותו דבר :-D
תעזבי, חסכו לך בזבוז זמן מיותר. תקראי ספר, יותר טוב.
אבל אני רוצה לדעת מה נטפליקס חושב עליי:-D
אני מבינה שזה בכלל לא כמו יס שתמיד אני יכולה לזפזפ ויהיה סרט שאני אוהבת שראיתי כבר מלאנלפים פעם ואופס יש בטלוויזיה אז שוב (למשל: אתמול היה ביס אולטרון. נחשו מי ראתה?:-])
(למרות שאני באמת רוצה שעדי|חזיר| תקרא ספר שהמלצתי לה עליו)
היא תקרא נודניק. כבר קניתי זה אומר שזה יקרה. זה יכול לקחת כמה חודשים אבל זה יקרה.

LeAnnDyIan

Well-known member
לי אין כזה. אבל אם זה יהיה כמו האימיילים שהם שולחים לי על דברים שאני צריכה לראות לדעתם עדיף שיניחו לי לנפשי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בדיוק זה מה שאני חשבתי. אני לא יודעת עד כמה יכלו למצוא התאמות באמת מדויקות, אבל יכלו לפחות להתאמץ יותר.
אני משתמשת בשירות כבר 4 או 5 שנים לדעתי.
צפיתי בהרבה סדרות עד הסוף.
התחלתי המון סדרות והפסקתי מהר.
ביחד עם מאגר המידע העצום שיש להם על צופים "דומים", אפשר היה לנסות להתאים באופן מתוחכם יותר.
עושים כזה עניין מזה שהרשתות החברתיות משיגות יותר מידי מידע עלינו ואז כשזה אמור לבוא לידי שימוש זה ממש מאכזב.
הם הציעו לי את המעגל לכל הרוחות.
לי אין כזה. אבל אם זה יהיה כמו האימיילים שהם שולחים לי על דברים שאני צריכה לראות לדעתם עדיף שיניחו לי לנפשי.
כן, תכלס יש באמת פשוט את המיילים
שלא לדבר על זה שתמיד יש משהו ראשי שמציעים ויש את רשימת הפופולרי או מה שטרנדי או כל מיני שטויות.

Lhuna3

Well-known member
כן, תכלס יש באמת פשוט את המיילים
שלא לדבר על זה שתמיד יש משהו ראשי שמציעים ויש את רשימת הפופולרי או מה שטרנדי או כל מיני שטויות.
הכוונה של נטפליקס בפיצ'ר הזה למיטב הבנתי, היתה יותר מלהציע לנו הצעות.
הם הולכים על הקטע של צפיה פאסיבית יותר, כלומר כשאתה מדליק את הטלויזיה משהו כבר משודר לך אוטומאטית, ואילו כשאתה נכנס לנטפליקס אתה במסך של המון אפשרויות שפרוסות בפנייך, ואתה צריך לעבור 2 שלבים אקטיביים.
1. לבחור משהו אחד מתוך כל ההיצע.
2. להחליט להתחיל לצפות בו עכשיו. (ללחוץ פליי)
בשני הצעדים (1. בחירה. 2. סוג של התחייבות) יש להרבה אנשים קושי פסיכולוגי.
נטפליקס רוצים שיותר זמן נבלה בצפיה ממש מאשר בשיטוט ובהיה במסכים של האפליקציה, ואז יציאה ממנה כי לא הצלחנו לעבור את 2 השלבים.

אני חושבת שמסיבה דומה הם גם הכניסו לפני תקופה את הקטע (המאוד מעצבן לטעמי) שכשאתה בוחר סדרה זה מתחיל לנגן לך את הפרק אפילו שעוד לא עשית עליו PLAY.
אז ברשימת המלצות אתה עדיין צריך לבחור מתוכן אחת, וגם להחליט להתחיל לצפות בה.
בקטע שתיארתי לפני רגע - אתה עושה את שלב 1, אבל את שלב 2 עושים בשבילך.
בפיצ'ר החדש זה הפוך: אתה עושה את 2 (פליי), אבל נחסכת ממך הבחירה במה.
לכל הדברים האלו יש אותה מטרה, והיא להביא את היוזר לצפיה מהר יותר.

(רק שכאמור לדעתי הם לא עושים את מוצלח בינתיים.)

didalf

Well-known member
עושים כזה עניין מזה שהרשתות החברתיות משיגות יותר מידי מידע עלינו ואז כשזה אמור לבוא לידי שימוש זה ממש מאכזב.
תכלס:-D
להלן אני.
ולכן אני אוהבת זפזופ אולד סקול.

מילי08

Well-known member
הכוונה של נטפליקס בפיצ'ר הזה למיטב הבנתי, היתה יותר מלהציע לנו הצעות.
הם הולכים על הקטע של צפיה פאסיבית יותר, כלומר כשאתה מדליק את הטלויזיה משהו כבר משודר לך אוטומאטית, ואילו כשאתה נכנס לנטפליקס אתה במסך של המון אפשרויות שפרוסות בפנייך, ואתה צריך לעבור 2 שלבים אקטיביים.
1. לבחור משהו אחד מתוך כל ההיצע.
2. להחליט להתחיל לצפות בו עכשיו. (ללחוץ פליי)
נטפליקס רוצים שיותר זמן נבלה בצפיה ממש מאשר בשיטוט ובהיה במסכים של האפליקציה, ואז יציאה ממנה כי לא הצלחנו לעבור את 2 השלבים.

אני חושבת שמסיבה דומה הם גם הכניסו לפני תקופה את הקטע (המאוד מעצבן לטעמי) שכשאתה בוחר סדרה זה מתחיל לנגן לך את הפרק אפילו שעוד לא עשית עליו PLAY.
אז ברשימת המלצות אתה עדיין צריך לבחור מתוכן אחת, וגם להחליט להתחיל לצפות בה.
בקטע שתיארתי לפני רגע - אתה עושה את שלב 1, אבל את שלב 2 עושים בשבילך.
בפיצ'ר החדש זה הפוך: אתה עושה את 2 (פליי), אבל נחסכת ממך הבחירה במה.
לכל הדברים האלו יש אותה מטרה, והיא להביא את היוזר לצפיה מהר יותר.
איזה ניתוח מדויק!
וגם העניין של התחלת הניגון לפני לחיצה על הפליי ממש מעצבן.
אני ניסיתי את הפיצ'ר המיותר הזה (שגם היה מאוד לא נוח לשימוש עם שלט של טלוויזיה. לא תמיד הצלחתי לעבור לתוכן הבא בלחיצת כפתור ואז המשחקים שלי פשוט החזירו אותי למסך הראשי ומשם בחרתי את הכפתור מהתפריט הצדדי).

בכל מקרה, לי זה הציע גם כן את התכנים הבנאליים: החץ, הפלאש, משפחה מודרנית, חברים, המפץ הגדול ג'סיקה ג'ונס ועוד כמה אבל לא הכנתי רשימה של כל ההצעות. ואז התייאשתי.

אגב- למי שצופה בנטפליקס בטלוויזיה - האם מצאתם דרך סבירה ללחוץ קדימה ואחורה ושזה יעביר רק כמה שניות ולא יקפיץ סצינות?

למעלה