Once More, with Feeling ינואר 2022 – סיכום חודש 🍟☔🍅☃️🌳🧛‍♂️🧑‍🎤

lemon lyman

Well-known member
נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
בלי להתכוון יצא לך ניק.
אם תראי בהמשך השרשור אני עדיין הכי פחות ניק מכולם;-(

תתחילי מההתחלה. אם יש לך אלצהיימר מתקדם כמו שלי זה כמו לראות סדרה חדשה בלי לדעת את הסוף:-D
חחח האמת שלפני שבועיים כזה אני ואחותי היינו חולות וראינו את כל העונה הראשונה מהתחלה וזה באמת היה כמו לראות סדרה חדשה וזה היה כיף|מאוהב|

זה בסדר, כל ההודעות המיותרות כאן שאת מתעקשת לקרוא שוות ערך לכל הספרים שעדי חו"ס קוראת בחודש.
יופי מעכישו ספר החודש שלי יהיה פשוט הפורום באישור דילן:-D

איזה בן אדם משונה את:-D

אם יש לו שיניים הוא מזלג להכל ובעת הצורך הוא גם מסרק! 🧜‍♂️
:-D:-D

אגב, היום הכנסתי למערכת פרטים של איזו לקוחה ושאלתי אותה מה התאריך לידה שלה והיא אמרה 2 בפברואר ואמרתי לה "יא כמו עדימון!" היא לא התלהבה גם|שפם|
יאאא|מאוהב| אני מתרגשת שאת ישר חושבת עלי. והיא מה מה היא מבינה|שפם|

לפי המחקר שלי, לאנשים מעל גיל 70 יש העדפה מובהקת לאחד מהשנים. אז אני מניחה שבעוד שנה תגלי למה אכפת לך.

כאן יש מלא אפליקציות כאלה של משלוחי אוכל, אבל באובר איט יש אופציה של לשלם איזה דולר וחצי אקסטרה ושהשליח יבוא אליך קודם וזה הדבר הכי גאוני שהם המציאו.
האמת שבוולט הם מגיעים יחסית מהר אבל בעבודה יש לי תן ביס אז אני צריכה להזמין מהאפליקציה שלהם והם לוקחים את הזמןןןןן|מזיע|

אני מוכנה להחליט בשבילך כל יום מה תאכלי צהריים.
את גם תכיני לי?;-(

LeAnnDyIan

Well-known member
חיכיתי לתשובה שלך ( :
חח מה? למה? מה מיוחד בתשובה הזאת😂
מצד שני הוא מעריך בדיחות מטופשות אז לכי תדעי|תוהה|
הוא ניק והמרמור שלו על תשובות מתחכמות גדול מהערכה שלו לבדיחות מטופשות
יאאאאא:-0|מאוהב| ככה ראית ספיידרמן ולא סיפרת לנו?? החדש כן?
חח כן החדש. האמת שנכנסתי אחרי זה לשרשור שעשיתם, קראתי רק את ההודעה שלך לראות אם היה איזה משהו שהייתי אמורה להבין ולא הבנתי אבל לא.
אבל גם ישב לידי איזה מישהו שטרח להסביר לחברה שלו את כל מה שקורה בסרט אז היה לי פירושים תוך כדי. למרות שבתאכלס לא הרגשתי שהייתי צריכה לראות משהו לפני כדי להבין. היה סבבה.
היא כזאת יפה.
כן;-(
למי יש כוח וזמן לסדר את המיטה שלו בבוקר?8-* גם ככה אני אחזור לבלגן אותה בלילה. תמיד נראה לי מיותר.
בארץ זה פחות היה לי בעייתי כי המיטה שלי הייתה יחסית מסודרת גם כשהיא מבולגנת. הבעיה היא שלאמריקאים יש כל מיני קישוטי מיטה לא חיוניים שצריך להעיף אותם מהמיטה כל פעם שרוצים לישון וזה סתם מעיק. מי לעזאזל צריך פלאט שיט?! או כרית ישיבה כשהולכים לישון. אין לי כוח לשטויות האלה|חבול|
חחחחח הכי זקן שלך:-D
יש לי אודישן קבלה השבוע לנבחרת הזקנים שיושבים מחוץ לקופ"ח. אז אני מתרגלת:-P:
זה באמת נשמע מטופש:-0
ובסוף עשית את הניתוח?
כן, לא היה אפשר לוותר עליו. ובתאכלס זה לא שהפריע לי לעשות אותו. סתם נטו עצלנות.
מזל שאת פה להציל את מנזר השתקנים הזה:-D אם אי פעם בתיאוריה היינו עושים מפגש היית חייבת לחזור לארץ להרים את העניינים אחרת היינו יושבים ושותקים במשך שעתיים:-D
חח אני אצטרף אליכם בזום:-D
מה זה דאונטאון דיסני? היית בדיסני? איזה חיים אלה שאת יכולה פשוט לקפוץ לדיסני;-(
לא נכנסתי לדיסנילנד. אין לי כוח לעמוד בתורים וגם בת דודה שלי והחבר שלה מיצו את כל הפארקים פה אז לא ענין אותם להיכנס.
דאונטאון דיסני זה כל האיזור של המסעדות והמלונות שסמוך לדיסנילנד. יש שם כל מיני דוכנים ושטויות במוטיבים של דיסני וזה נחמד אם רוצים לחכות הרבה בתור למסעדה ממוצעת במחירים מופקעים:-P:
|כן|בגלל זה לי אין צורך לראות סדרות חדשות
בתאכלס כן. פעם ישבתי מול איזה ערוץ שמשדר סדרות כמו מחשבות פליליות וחוק וסדר כל היום ברצף. כאילו כל יום מהבוקר עד הלילה זה סדרה אחת ששמים את כל הפרקים שלה ברצף אז הייתי יושבת מול זה פעם ורואה פרקים ישנים שכבר ראיתי בעבר והיו דברים ממש קטנים שזכרתי פה ושם מהפרקים, אבל בגדול לא זכרתי מי היה הרוצח/פושע ואיך הסתיים הפרק. אז זה היה נחמד שכאילו יש לי פרקים חדשים של סדרות שאני אוהבת.
לפחות את חולקת את היום הולדת עם חתיכי |מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 40345
רגע רגעע היומולדת של מילי זה היום?
עדימון, לא מספיק שאת מספקת לנו חודש, אנחנו צריכים תאריך מדויק!
אם תראי בהמשך השרשור אני עדיין הכי פחות ניק מכולם;-(
אני אגיע אליו מתישהו היום, אבל אני תכף צריכה לזוז לעשות בדיקת עיניים אז אולי בהמשך או מחר.
חחח האמת שלפני שבועיים כזה אני ואחותי היינו חולות וראינו את כל העונה הראשונה מהתחלה וזה באמת היה כמו לראות סדרה חדשה וזה היה כיף|מאוהב|
יואו איזה כיף זה העונה הראשונה|מאוהב|
יופי מעכישו ספר החודש שלי יהיה פשוט הפורום באישור דילן:-D
אני מופתעת שלא טרחת לציין את זה במילא עד עכשיו. סרייסלי את היחידה פה שקוראת הכל.
יאאא|מאוהב| אני מתרגשת שאת ישר חושבת עלי. והיא מה מה היא מבינה|שפם|
לא מבינה כלום. סתם לקוחה שבאה לעצבן אותי|שפם|
אבל היא הביאה לי גיפט קארד לצ'יז קייק פקטורי מתנה לכריסמס אז אני אסלח לה:-P:
האמת שבוולט הם מגיעים יחסית מהר אבל בעבודה יש לי תן ביס אז אני צריכה להזמין מהאפליקציה שלהם והם לוקחים את הזמןןןןן|מזיע|
חח אין לי מושג מה זה שני הדברים שציינת אבל שיהיה.
את גם תכיני לי?;-(
אני בקושי מכינה לעצמי לאחרונה|חבול|
כל פעם אני הולכת לקניות וקונה מלא אוכל כדי לבשל לעצמי לעבודה כדי לא לאכול בחוץ. ואז כל יום הבוסית שלי משדלת אותי ללכת לאכול איתה בחוץ:-(

אגב, גם לכם תפוז עושה בעיות?|חבול|

didalf

Well-known member
חח כן החדש. האמת שנכנסתי אחרי זה לשרשור שעשיתם, קראתי רק את ההודעה שלך לראות אם היה איזה משהו שהייתי אמורה להבין ולא הבנתי אבל לא.
אבל גם ישב לידי איזה מישהו שטרח להסביר לחברה שלו את כל מה שקורה בסרט אז היה לי פירושים תוך כדי. למרות שבתאכלס לא הרגשתי שהייתי צריכה לראות משהו לפני כדי להבין. היה סבבה.
וואלה, מעניין לדעת. לידיעת @Lhuna3 שהולכת עכשיו לעשות מלא שיעורי בית (אבל לונה אני עדיין ממליצה שכן לראות הכל. יש להבין ברמה בסיסית ויש לחוות פייאוף רגשי וזה דברים שונים)
אבל נהנית?
והכי חשוב שקראת את ההודעה שלי היא הכי מפורטת והכי יפה:-P:

יש לי אודישן קבלה השבוע לנבחרת הזקנים שיושבים מחוץ לקופ"ח. אז אני מתרגלת:-P:

חח אני אצטרף אליכם בזום:-D
חחחחח זה מה שבאתי להציע אם היית מסרבת לטוס בשבילנו:-D לאדעת אם ראית משפחה מודרנית אבל היה פרק ששמו את פיל בטאבלט בשיחת וידאו ועל איזה זרוע ניידת כזאת והוא הסתובב בין כולם כאילו הוא שם, אז ככה נשים אותך:-D

בתאכלס כן. פעם ישבתי מול איזה ערוץ שמשדר סדרות כמו מחשבות פליליות וחוק וסדר כל היום ברצף. כאילו כל יום מהבוקר עד הלילה זה סדרה אחת ששמים את כל הפרקים שלה ברצף אז הייתי יושבת מול זה פעם ורואה פרקים ישנים שכבר ראיתי בעבר והיו דברים ממש קטנים שזכרתי פה ושם מהפרקים, אבל בגדול לא זכרתי מי היה הרוצח/פושע ואיך הסתיים הפרק. אז זה היה נחמד שכאילו יש לי פרקים חדשים של סדרות שאני אוהבת.
כן האמת שזה כיף אני תמיד אוהבת לבהות בש"ח של דברים שכבר ראיתי. בגלל זה יש סרטים שראיתי מליון פעם הם כל הזמן ביס.
אבל אני לא אבחר בזה ביוזמתי זה רק אם הערוץ שם לי.

רגע רגעע היומולדת של מילי זה היום?
עדימון, לא מספיק שאת מספקת לנו חודש, אנחנו צריכים תאריך מדויק!
אהה כן כן! 7.1. שלחתי לה בבוקר הודעה (לא שהיא ענתה לי כי היא שוב שכחה אותנו;-() אבל לאדעת למה לא סיפרתי לכם.

[דקסטר] יואו איזה כיף זה העונה הראשונה|מאוהב|
ממש, מושלמת|מאוהב|

אבל היא הביאה לי גיפט קארד לצ'יז קייק פקטורי מתנה לכריסמס אז אני אסלח לה:-P:
כל הלקוחות מביאות לך מתנות? איזה כיף. זה כי את כזאת טובה בעבודה שלך או קטע אמריקאי? או גם וגם?

חח אין לי מושג מה זה שני הדברים שציינת אבל שיהיה.
חחח שתי האפליקציות העיקריות של הזמנת אוכל פה בארץ.
תן ביס גם מספקים שירותים לחברות שנותנים לעובדים כרטיס עם סכום מסוים חודשי לארוחות.

אגב, גם לכם תפוז עושה בעיות?|חבול|
כן, קרס לגמרי. ובמקום ללכת ולבדוק אח"כ אם חזר רעננתי חמש פעמים בשניה|פנים|

מילי08

Well-known member
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: לא יודעת למה סיבכתי את עצמי. מילי זה 90. עכשיו השאלה אם אני צריכה להכניס את ה 08 |פנים|. נגיד שלא. אז 9008 או 908 או 98 |פנים|
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: מ"ב
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): הייתי רוצה להיות ציפור או סוס, כזה פרא חופשי. אבל ת'אמת שאני צב. איטית, קצת כבדה בחיים וצריכה להיות בבית
ֻ|תפוזון|סדרות החודש: כישור הזמן, הוקאיי, המרחב, און מיי בלוק, פארקס, קצת מנהל הלילה, רק רציחות בבניין, נסיון לראות את הוויצ'ר. בטופ היו הוקאיי
המעולה, און מיי בלוק המרגשת, רק רציחות בבניין החמודה (אבל בחיי, סלינה גומז איומה. הבחורה נטולת הבעות פנים או גוונים בקול). כישור הזמן איבדה קצת כוחות והצליחה לא להשאיר רושם משמעותי
ֻ|תפוזון|סרטי החודש: אמממ. לא רשמתי כלום. יש מצב שלא ראיתי או שאני סתם לא זוכרת. אני מתרשלת עם הפתקים שלי לאחרונה
ֻ|תפוזון|שיר החודש:
ֻ|תפוזון|ספר החודש (לאלו שבינינו שקוראים 8 ספרים בסופ"ש אחד יכולים לציין יותר מספר אחד): סיימתי את הראשון של the earthsea quartet ועכשיו אני בשני. הראשון התחיל טוב ומעניין ובשלב מסוים קצת איבדתי עניין. השני הפוך - התחיל בלי עניין אבל רק בשליש האחרון של הספר סוף סוף מתחיל לקרות משהו. לפחות הספרים קריאים אז אני מצליחה להתקדם אבל הם לא מה שציפיתי
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: קלינט בארטון |מאוהב| אבל גם קייט היתה חמודה. איימוס אהובי מהמרחב
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: מרטין שין וסטיב מרטין. בעיקר מרטין שין (סטיב מרטין איכשהו תמיד משחק את אותה דמות. אמנם עושה את זה חמוד ומעורר אמפתיה, אבל לא מחדש)
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: איימוס!!!!!!! אבל גם אורטיז מ FBI: Most Wanted כשאני רואה

|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אמת שלא חסרים לי. למשל אני חייבת לשטוף ידיים כל הזמן. אני לא חושבת שאני OCD כי אין לי ביטויים אחרים של זה, אבל אני אוהבת ידיים נקיות. במקביל אין לי עור בידיים בחורף אז זה באסה. היה לי משהו לכתוב על גילטי פלז'ר אבל אני לא זוכרת מה |פנים|
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? תה רק בכוס זכוכית |פטיש|
|רופאה| כשרון סודי: לצערי אין לי. מידי פעם קצת פאדיחות או חוסר טאקט קל
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? וואי, ממש ממש רציתי להיות רקדנית. אבל ממש. אבל אולי הכשרון שלי זה לא להיות כשרונית וככה פספתי קריירה מזהירה. אבל גם הייתי אמורה להיות רוקסטארית. אולי ביקום מקביל יש לי את הבטחון ואת היכולת לנגן על משהו
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? שיט, מה רציתי לכתוב כאן? אולי לזלי נופ בגלל האנרגיה והמרץ והכשרון למתנות מדהימות
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? באפי |מאוהב| בעיקר בקטע של להרביץ לשדים ומפלצות אנושיים

|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? נראה לי זיו זילנד |מאוהב|
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? בנג'י
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? בנג'י
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מחליקה למרות שזה מעצבן אותי. אז מה אם זה לא הרבה כסף. תהיו אנשים ותחזירו! למה צריך לרדוף אחרי אנשים |שפם|
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר
? חודש שעבר היה לנו מפגש משפחתי ואחרי הדקות הראשונות של המפגש והחיבוקים פשוט לא מצאתי את עצמי. גיסיתי ובת דודה שלי שכמעט לא נפגשות דיברו בקלות ואני נטמעתי עם השטיח. וזה קורה לי כל הזמן. כלומר אני טפט קיר

|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? החתולה שלי עוזרת לי לראו טלוויזיה |שפם| 1641640582105.jpg

מילי08

Well-known member
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): חתול.
כולנו חתולים! כבר החלטנו שזאת חיית הפורום, לא?
ֻ|תפוזון|סרטי החודש: ספיידרמן החדש, איך שלא קוראים לו. אז מה אם לא ראיתי ממנו אפילו דקה?
:-D תכלס. סרט החודש של כולם. אי אפשר להימנע מזה
ֻ|תפוזון|ספר החודש (לאלו שבינינו שקוראים 8 ספרים בסופ"ש אחד יכולים לציין יותר מספר אחד): מגדלי חצות? זיכרון האור?
מתי אני אגיע לספרים האלה?!
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: דניאל הני.
אוו, צודקת! יאמי
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אלכוהול.
:-D
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? מיליונרית
תכלס.
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? מישהי מ-NCIS לוס אנג'לס, כדי להרוג את כולם(חוץ מכריס אודונל, הוא יכול להישאר בחיים)
חחחחח
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? כבר יש לי כוחות על :-P: .
לקרוא! ולכתוב ביקורות מעולות
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? אי בודד
לגמרי. אבל עם חשמל וטלוויזיה וגישה לדברים שנחוצים לנו
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? לטוס? לעלות לגלגל ענק? אני פחדנית.
גם אני פחדנית ממש. האחיינים שלי רוצים שאני אקח אותם ללונה פארק וברור לי שזה כרטיס כניסה מיותר כי אני סתם אשב בחוץ ואסתכל עליהם עולים לכל המתקנים המבהילים
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? ראיתי את כול עונה 2 של וויצ'ר(סורי, הטראומה עוד טרייה).
:-D :-D
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? אשב בצד ואתפלל שאף אחד לא ידבר איתי.
|כן|

מילי08

Well-known member
שם בגימטריה:
220 או 250 אם מחשבים ביחד עם ה 30
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה ההבדל?
כוס היא זכוכית, ספל מחרסינה. ותה אמורים לשתות בזכוכית!
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? מארי יואיט, טיסת הקונקורדס
לקח לי זמן להבין על מי אתה מדבר.. נראה לי שזה יותר מורי מאשר מארי אבל ההגיה והכתיבה בעברית בעייתיים. בכל מקרה הוא ממש חמוד אבל פאשלונר! למה דווקא אותו?
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? צבעתי את החתול שלי בגיל 9
:-0 למה ואיך?
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה:|קדימה|798 [השם המלא שלי כמובן] (שזה שווה גם "אדון עולם אשר מלך" וגם "אוניברסיטת ייל" וגם "אני עם דרוזית")
:-D בדקת במחשבון גימטריה נכון?
ֻ|תפוזון|גיל באותיות:|קדימה|כ"ט בפעם האחרונה;-(
הייתי רוצה להגיד שמכאן זה רק משתפר אבל...
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל):|קדימה|פנדה/עצלן/קואלה. בעיקרון כולם עצלנים שקמים בשביל לאכול בלבד. רק שאצלם זה חמוד כשהם בטטות:-(
עצלנים הם באמת הכי חמודים שיש. כנראה קצת יותר מקואלה אפילו. אני זוכרת את זה מלפני כמה שנים
אנקנטו - חמוד למדי, בכיתי קצת בסוף. אבל האמת השירים פחות זכירים משציפיתי. לפחות שני שירים מעולים.
אני גם רוצה לראות
ֻ|תפוזון|סרטי החודש:|קדימה|ספיידרמן אין דרך הביתה כמובןןןןןןןןן!!!|מאוהב| השאר לא חשוב!
תכלס
They're singing, "Happy birthday"
You just wanna lay down and cry
Not just another birthday, it's 30/90
Why can't you stay 29
Hell, you still feel like you're 22
Turn 30 in 1990
Bang! You're dead, what can you d
שלא יעבדו עליך. ממשיכים להרגיש ככה בכל יום הולדת. גם 40 לא כזה שוס
בכלל סרט נהדר תראו!
ייכנס ל"מתישהו" שלי
ֻ|תפוזון|ספר החודש (לאלו שבינינו שקוראים 8 ספרים בסופ"ש אחד יכולים לציין יותר מספר אחד):|קדימה|:-D:-D אני מהצד הבור של הפורום אז כלום.
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש:|קדימה|אנדרו גארפילד|מאוהב| יאוו התאהבתי בספיידרמן שלו, הזוגיות המושלמת שלו און ואוף סקרין עם גוון/אמה סטון (למה הם נפרדו למההה?;-( ) ובו בכללי ראיתי מלא ראיונות הוא מותק|מאוהב|
אני ממש לא הכרתי אותו לפני כן. משום מה הוא תמיד נראה לי מתלהב מעצמו אבל החודש גיליתי שהוא ממש חמוד
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר:|קדימה|חחח קצת הפורום הזה אפשר להגיד, לא? יש לי כ"כ הרבה הרגלים מוזרים כי אני מוזרה ויש לי בלאקאאוט פתאום. אני אוהבת שהכל באותן שעות כמו רובוט. נגיד 10 בדיוק ביום עבודה הפסקת חטיף. ימי שבת אחרי ארוחת צהריים זה זמן לשים לק, ואם משנים לי את התוכניות זה מערער אותי:-D יש אפליקציות מסויימות שאני לא מרשה לעצמי להכנס עד ארוחת צהריים כדי שיהיה לי במה להתעסק בזמן האוכל|פנים| ועוד.
חחח. גם לי יש מלא וגם אני אוהבת את השגרה שלי. בגלל זה בתקופה האחרונה קצת קשה לי עם כל השינויים בעבודה
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל?|קדימה|אממ מה שיש זמין? מה ההבדל בין כוס של שתיה חמה לספל?
אז כאילו רק אצלי זה קטע משפחתי שתה שותים בזכוכית?
|רופאה| כשרון סודי:|קדימה|זכרון מוזר לימי הולדת.
ממש! |כתר|
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים?|קדימה|אף פעם לא היו לי שאיפות גדולות. ספציפית עכשיו אני רוצה להיות ספיידרמן.
אבל אני מוכנה להיות כל דמות שהיא בת זוג של סבסטיאן סטאן. אולי בעצם זואי מהפלייליסט של זואי כי חלום שלי זה אנשים ששירו נאמברים רנדומליים באמצע החיים. וגם ככה היא הספיריט אנימל שלי.
ונדה כי אני מתה על מה שהיא עושה עם הידיים ויש לה כוחות שווים.
יש לה כוחות שווים אבל דווקא אותי מעצבן מה שהיא עושה עם הידיים
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות?|קדימה|ניו יורק או לונדון למרות שקר שם אז לא בטוחה. אני בקושי מתמודדת עם הקור פה. אני רוצה לחיות בעיר שיש לי הכל מתחת לבית מצד אחד ומספיק טבע קרוב מצד שני. בעיה.
הקור זה באמת בעיה. בואי איתי לניוזילנד. אמנם קר שם אבל נמצא לנו מקום נחמד. וגם היא כל כך קטנה שיהיה לך הכל מתחת לבית וגם הרבה טבע
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם?|קדימה|עשיתי צניחה חופשית בגיל 16 אבל היום אני הרבה יותר פחדנית.
הפחד תמיד מגיע עם הבגרות לצערנו.
כל הרעיון הזה של לקפוץ ממקומות זה פחד אימים ומנוגד לטבע האנושי!
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם?|קדימה|מתעלמת מדברים במקום לטפל בהם בתקווה שיעלמו מעצמם. למשל אתמול כמעט היה לי פנצ'ר כי לא טרחתי למלא אוויר בגלגלים איזה שנה וחצי|פנים|
התעלמות מדברים זה גם הרגל מגונה שלי
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו?|קדימה|וואי אשתגע בראש ואתבייש לבקש חזרה ואוכל את עצמי מתי ואיך זה לגיטימי להזכיר. עריכה: אה רק עכשיו שמתי לב שכתבת סכום לא גדול. אם זה סכום לא גדול אז כמעט אין סיכוי שאני אבקש. קרה לי יותר מפעם אחת.
אבל גם כשזה סכום קטן זה מעצבן. אולי אפילו יותר כי זה מרגיש מגוחך לבקש בחזרה סכום לא גדול. מצד שני, למה אני צריכה להרגיש לא נעים לבקש את מה ששלי, בעיקר כשאין לי הרבה מזה? אוף אנשים! |שפם|
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר?|קדימה|לגמרי טפט קיר. או נצמדת לבן אדם שאני הכי קרובה אליו ונדפחת לשיחות שלו (פחות לשיחה עצמה אלא פשוט עומדת ושותקת ומהנהנת)
חחח, כן. מידי פעם לזרוק איזה משפט כדי "להשתלב" בשיחה :-D
|מצלמה|טום וזנדיה חמודים|מאוהב|
איזו תמונה מהמממת!
|אקשן|אנדרו גרפילד קורא Thirst Tweets
טוב, נראה לי שהתאהבתי סופית!
אני אגלה לך סוד: לפעמים אני חושבת מחשבה ואז חושבת הא מעניין מה אחרים חושבים על זה ואז כותבת את זה בפתקים שלי בפתק שנקרא "שאלות לפורום":-D
יאיי! גם לך יש פתקים |מאוהב|.
האמת שלפני כמה חודשים חשבתי על כל מיני שאלות כאלה, אבל משום לא טרחתי לכתוב אותן בשם מקום.
אולי הוא מחובר בבלוטות' לאוזניות כלשהן?
לא יודעת מה הבעיה שלו. עכשיו עם אנדרו גארפילד זה עבד. זה נורא אקראי
יצא לך יפה מאד. בתור קו-שאלון-הדה (אחת מתוך 2) אני מאשרת|פטיש|
הווו, תודה |מאוהב|
חחחח יש לי בראש עכשיו תולעת עם משקפיים, ספר וגלימה וכזה חליפה עם ציור של ספר על החזה:-D
:-D לגמרי!

מילי08

Well-known member
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: אליהו
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): עצלן
מעולה
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: בחירה בלתי אפשרית מבין הדמויות של יורשים: גרג, טום, שיב, קנדל, רומן, קונור, וילה, לוגן.
אוף, אני ממש רוצה להמשיך לראות אבל מרגישה שהכל שם ממש ילחיץ אותי. כאילו, הסדרה הזאת מפחידה אותי יותר מאשר סרטי אימה!
ואיזו יפה שיב כאן!
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: בן וואייט.
תמיד!
ֻ|תפוזון|ציטוט החודש: (מוסיפה כי לא שאלת ודווקא רשמתי הפעם בפתק!)
כן, שכחתי כמה שאלות
"just in your opinion, do you think it's possible to sue a person, like a grandparent for example, in a way which is like, like in an affectionate way?"
:-D אני רואה את גרג שואל דבר כזה
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: לגעת לחתולה באף.
לא יודעת למה אבל ממש צחקתי בקול
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה ההבדל בין כוס לספל??????????????? ולמה בכל הבתי קפה התחילו לשאול אם אני רוצה את הקפה שלי בכוס זכוכית או בספל חרסינה? למה שזה יהיה אכפת לי??
כי בתי קפה למדו מהטובים ביותר!
מסתבר שזה רק המשפחה שלי שחייבים לשתות בכוס זכוכית. אבל קפה שותים בספל. אסור לבלבל
|רופאה| כשרון סודי: להשתמש בחוקי מרפי לטובתי.
:-0 תני דוגמא
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? מלכה (עם סמכויות שלטון, לא סתם לתצוגה)
:-D . גם עם שרביט וכתר נכון?
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? באפי כמובן.
התלבטתי אם לכתוב אותה גם כדמות, אבל עברו עליה כל מיני דברים קשים שאני לא בטוחה שאני רוצה לחוות. that being said - אני מאוהבת בה!
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? על פלנטה אחרת, כזאת שטובה למגורי אדם אבל בלי אנשים אחרים.
או, למשל, להעיף מכאן את כל בני האדם ולהישאר רק עם בעל חיים (ואיתכם, כי אחרת לא יהיה לי עם מי להתכתב)
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? לא יודעת, בעקרון אני נמנעת מדברים מפחידים כי הם מפחידים אותי.
:-D באמת? מפתיע
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? הוצאתי את היד מהחלון של הרכב בזמן שהוא היה באמצע להסגר בסגירה האוטומאטית. זה היה יכול להגמר רע. מאוד.
אווץ'. כמו שכתבתי, לי יש נטייה לפאדיחות. פעם עמדתי בתור לשטיפת רכב והחלון היה קצת פתוח. אחד העובדים ניגש להגיד לי משהו והכניס את היד (נדמה לי לתת לי קבלה או משהו כזה) ובמקום לפתוח סגרתי עליו את החלון |מובך||פנים||בוקס| התנצלתי הרבה אבל לא נראה לי שהוא קיבל את זה ובצדק... |מובך|
מצד שני פעם אחת סתם בשביל הניסוי אם זה יצליח, שאלתי מישהו (שלא היה חייב לי באמת) מה עם הכסף שהוא חייב לי (אמרתי 50 ש"ח) והוא ישר התנצל ובא להעביר לי בביט, ושניה לפני שהעביר אמרתי לו שסתם צחקתי.
:-0 יש גם צדיקים
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? נמלה שתקועה מאחורי הטפט.
חחח
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם?
הראשון הגיוני. if i tits i sits
השניים האחרים- וואו. צחקתי בקול במשך כמה דקות. תודה על זה
ויצא שאלון מגניב וראוי לחלוטין, אין על מה להתנצל! (כלומר חוץ מעל זה שחיכינו לו כמעט יום שלם, ועל כך שמור לך מקום בגיהינום :p)
תודה :-] וצודקת

didalf

Well-known member
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): הייתי רוצה להיות ציפור או סוס, כזה פרא חופשי. אבל ת'אמת שאני צב. איטית, קצת כבדה בחיים וצריכה להיות בבית
אני גם.
גם פעם חברה אמרה לי שיש לי צוואר של צב;-(:-D

|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? שיט, מה רציתי לכתוב כאן? אולי לזלי נופ בגלל האנרגיה והמרץ והכשרון למתנות מדהימות
פחות אנרגיה כי נראה לי מתיש אבל כן היכולת לדעת לתת מתנות טובות זה מדהים. לבחור מתנות זה כ"כ קשה!

אבל כיף?
ואיפה? בארץ?

|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מחליקה למרות שזה מעצבן אותי. אז מה אם זה לא הרבה כסף. תהיו אנשים ותחזירו! למה צריך לרדוף אחרי אנשים |שפם|
נכון!
גם עכשיו עם כל האפליקציות זה נורא קל.

|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? חודש שעבר היה לנו מפגש משפחתי ואחרי הדקות הראשונות של המפגש והחיבוקים פשוט לא מצאתי את עצמי. גיסיתי ובת דודה שלי שכמעט לא נפגשות דיברו בקלות ואני נטמעתי עם השטיח. וזה קורה לי כל הזמן. כלומר אני טפט קיר
וולקאם טו דה קלאב|חיבוק|

|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? החתולה שלי עוזרת לי לראו טלוויזיה |שפם|
1641640582105.jpg
הוו|מאוהב|
כולנו חתולים! כבר החלטנו שזאת חיית הפורום, לא?
כל אחד רוצה להיות חתול, דה.

:-D בדקת במחשבון גימטריה נכון?
כמובן

הייתי רוצה להגיד שמכאן זה רק משתפר אבל...
שלא יעבדו עליך. ממשיכים להרגיש ככה בכל יום הולדת. גם 40 לא כזה שוס
;-(;-(

אני ממש לא הכרתי אותו לפני כן. משום מה הוא תמיד נראה לי מתלהב מעצמו אבל החודש גיליתי שהוא ממש חמוד
הוא מהאנשים שידעתי על קיומם אבל שום דבר מעבר. והחודש גיליתי שהוא ממש ממש ממש חמוד|מאוהב|

אז כאילו רק אצלי זה קטע משפחתי שתה שותים בזכוכית?
כן!
בעצם גם אחותי מעדיפה כוס זכוכית אבל לא רק לתה, להכל. כאילו גם משקאות קרים.

הקור זה באמת בעיה. בואי איתי לניוזילנד. אמנם קר שם אבל נמצא לנו מקום נחמד. וגם היא כל כך קטנה שיהיה לך הכל מתחת לבית וגם הרבה טבע
טוב נו בואי

כל הרעיון הזה של לקפוץ ממקומות זה פחד אימים ומנוגד לטבע האנושי!
חחח אבל ברגע שמתגברים על זה אז זריקת האנדרלנין שזה נותן סופר כיפית.

טוב, נראה לי שהתאהבתי סופית!
יאסס וולקאם טו דה קלאב|מאוהב| עכשיו לכי תראי את הספיידרמנים שלו:-P: וטיק טיק בום!

לא יודעת מה הבעיה שלו. עכשיו עם אנדרו גארפילד זה עבד. זה נורא אקראי
8-*

אווץ'. כמו שכתבתי, לי יש נטייה לפאדיחות. פעם עמדתי בתור לשטיפת רכב והחלון היה קצת פתוח. אחד העובדים ניגש להגיד לי משהו והכניס את היד (נדמה לי לתת לי קבלה או משהו כזה) ובמקום לפתוח סגרתי עליו את החלון |מובך||פנים||בוקס| התנצלתי הרבה אבל לא נראה לי שהוא קיבל את זה ובצדק... |מובך|
:-D:-D:-D

מילי08

Well-known member
איך זה בכלל מסתדר איתך על מה תשלטי על הצמחים בפלנטה הדוממת שלך?:-D
כן, עדי צודקת. אולי לונה תהיה מלכת החתולים והעצלנים?
לא! הם שניהם שחקני החודש(הבחור שמשחק את רנד ודניאל הני) ורק דניאל הני הוא הקראש . :-D
אני הבנתי את זה :-P:
בכול אופן שלי זה "אולי יש שם דגים שהופכים לצפרדעים"- עדי|נחש| בת 30 אבל לא יודעת איך קוראים לראשנים, ככה זה שאת עשית את ההתמחות בספרות והיסטוריה. אח שלי שבוע שלם לא הפסיק לצחוק עלי|מובך||מובך||מובך||מובך||מובך|.
מעולה.
וסליחה שלא הוספתי ציטוט. שכחתי! כמו ששכחתי שיר, אבל את זה הזכרתי לעצמי
גם מאט |שפם|
יום אחד גם אתם תבינו.
נההה, לא עושה לי את זה.
יש בריטים אחרים (נגיד, הקראש החדש דנדש שלי, אנדרו גארפילד) שיותר מתאימים לי
אני יכולתי להגיד לך את זה גם בלי בדיקות דם, רק לפי התשובות שלך על שאלות אוכל בפורום.
לפחות לרופא שלך עדיין יש תקווה אצלי זה כזה " את חייבת לעשות אותן פעם בשנה אז נעשה את זה ונעמיד פנים שזה לא קרה עד לשנה הבאה כי אף פעם התוצאות שלך לא תקינות ואת לא מקשיבה אף פעם"
אתם רואים, בגילי המופלג אני כבר התחלתי להקשיב לרופאים. אתמול איפלו הלכתי סתם לרופאה! כי קר לי ורציתי שהיא תיתן לי טיפול. רק אמרה לי לקחת ברזל למרות אני לא אנמית |שפם|
וואי וואי מה מחכה לך בגיל 30... לא רוצה לעשות לך ספוילרים, אבל תתחילי להתאמן על האנחה שלך בהתרוממות מהספה.
חחח ממש! למרות שאני זקנה במהות שלי והתחלתי להיאנח איפשהו באמצע שנות ה 20 שלי |מובך|. שנה שעברה עזרתי לאמא שלי בנקיונות לפסח וכשניסיתי לקום מהרצפה כשניקיתי לה ארון, הייתי צריכה ממש להחזיק את השיש, להרים רגל אחת ואז את השנייה ואז להיעמד, כמובן תוך שימוש לא מוגבל באנחות :-D |פנים|
אני כבר שם|פנים|
מעולה. ברוכה הבאה למשפחה
פשוט הקדמתי תרופה למכה לפדנטיות של מנהלים מסוימים בפורום שלא נזכיר את שמם.
גם שלי |מובך|
מזדהה. למה יש בעיות שלא נעלמות מעצמן??
הלוואי אמן! למי צריך להתפלל?
אז אני לוקחת מטריה ואז באמת לא יורד!
או - דוגמה נוספת מהחיים - מזמינה משלוח לצהריים. השליח מתעכב ומתעכב ואני רעבה. נשברת ופותחת איזה חטיף לנשנש בינתיים ואז בדיוק הוא מגיע, שניה אחרי שפתחתי את השקית/אריזה של החטיף. ולכן: כשאני רוצה שהשליח כבר יגיע אני פותחת חטיף. ואז הוא מגיע. עובד בכל פעם!
:-D אני שמחה שלמדת לנצל את החוקים של מרפי לטובתך!
חוצמזה שאני אישית שונאת להחליט כל דבר מהדבר הכי קטן כמו מה אוכלים צהריים. אז לא הייתי רוצה להיות זאת שאומרת לכולם מה לעשות, בקושי לעצמי אני מחליטה אז לכולם?:-D
valid point
וכל הכבוד לעדי|חזיר| ולונה שהצליחו לעמוד בכמעט 22 שעות בין פרסום השרשור ופרסום השאלון. אני לא הייתי בטוח שתעמדו בזה.
:-D באמת עברו 22 בין הסיכום לשאלון?! שיט, אני באמת צריכה לעמוד בצד ולחשוב על עונש
ואת בכלל התחצפנת בכך שעשית גימטריה לשם משתמש שלך ולא לשם האמיתי שלך
גם אני עשיתי! מרשה לכם לעשות גימטריה לאיזה שם שתרצו. אני לא בטוחה שאני אבדוק אתכם :-P:
אם כבר בקטע של דברים רפואיים מטופשים אני והאופטומטריסט סיכמנו שאני חוזרת אליו בתחילת נובמבר כדי לעשות משקפיים חדשים, אבל לא סיכמנו בנובמבר של איזו שנה ובטח יש איזה מקום בעולם שעדיין אוקטובר או משהו(אבל אני אבוא אליו בסוף החודש, אחרי שאני אלך לרופאת עיניים. או שקר כול שהוא).
זה קרע אותי מצחוק, אבל את לא זקוקה למשקפיים שלך? לפחות כדי שתוכלי להסתכל על לאן
הקטע הוא שאת עובדת אצל רופא.
אני לא יודע אם זה אמור לגרום לך לכבד רופאים יותר או דווקא בדיוק ההפך.
שאלה טובה

מילי08

Well-known member
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: 575 (כן, השם האמיתי שלי הוא "אני חוה אמא של כל החיים")
:-D אני שמחה לגלות כאן דברים חדשים
השם שלי בגימטריה הוא בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה (אמיתי) וגם איזה יום יפה אלופה
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: או לא
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): דוב גריזלי
טוב, אתה חייב להסביר
הוקאיי - סיימתי עונה 1, היה נהדר, חמוד ופחות רצחני
|כן|
אבודים בחלל - עונה שלישית ואחרונה של המסע הכיפי הזה בחלל. נראה לי שזאת גם הייתה העונה הטובה ביותר.
אני צריכה גם
The Expanse - אני נהנה, אבל אני גם מתוסכל כי זאת עונה אחרונה ויש בה מעט מאוד פרקים ואני לא מבין איך יסיימו ככה את הסיפור.
|כן||כן|
דוקטור הו - ראיתי את כל עונה 13 החודש שזאת עונה של 6 פרקים שבפעם הראשונה כולה סיפור המשכי אחד (אפילו שהולכים להרבה מקומות וזמנים שונים תוך כדי). קיוויתי שזה יעשה את זה טוב יותר אבל זה ממש לא היה המצב. היו דברים טובים גם בתוך הכל, אבל באופן כללי זאת הייתה עונה מאוד מאוד מאכזבת. אפילו יותר מעונות קודמות.
אם היית שואל אותי הייתי אומרת לך להפסיק אחרי הספיישלים של עונה 4....
Saved by the Bell - עונה 2 של החידוש הייתה מהנה כמו העונה הראשונה.
גם לזה אני צריכה להגיע
ספיידרמן: No Way Home - מדהים. נראה לי שכבר כתבתי על זה
|כן|
Don't Look Up - מעולה. גם על זה כתבתי.
מתישהו
ֻ|תפוזון|שיר החודש: מאין באתי - אור עמרמי ברוקמן
לא ציפיתי מהג'ינג'י הזה לשיר עם סלסולים :-D
חתיכי/ קראש החודש: בעיקרון הרעיון כאן מבחינתי זה קראש שהוא ייחודי לחודש הזה. כלומר מישהו חדש.
קראש החודש יכול להימשך כמה חודשים. אין חוקיות לאהבה או משהו כזה..
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אני ישן עם גרביים. תמיד. גם בשיא הקיץ כשאני ישן רק בתחתונים והחום חונק (כשאני מעדיף שלא לישון עם מזגן) אני עם גרביים. אבל זה לא סתם, אם אני נרדם בלי אז אני מתעורר באמצע הלילה עם רגליים קרות.
בחורף כשנורא קר לי ועד שאני עוברת למצעי פליז (מצעי פליז זה ה-דבר!) יש לי מין ערדליים כאלה במיטה שאני שמה כשאני נכנסת למיטה. אבל מתישהו בלילה אני מתעוררץ וחייבת להוריד
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? בעיקרון אני לא שותה תה. אבל לפעמים כשאני חולה אני שותה מים חמים עם קצת וודקה, לימון ודבש. ואז אני לרוב שותה מכוס. אבל נראה לי שהיו פעמים ששתיתי מספל.
בעקרון תה שותים כשחולים או זקנים או כשאתה בריטי... אבל לא משנה, הבנתי שזאת שריטה של המשפחה שלי
יש לי כשרון אדיר בלדמיין שאנשים חושבים עלי את הדברים הכי רעים גם כשראיות אומרות שזה לא המצב.
גם אני חזקה בזה! וגם בלחשוב שתמיד יקרה לי הגרוע ביותר (יפטרו אותי, יכעסו עלי וכו'. אבל פעם אחת באמת פיטרו אותי :-( )
מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? קטן.
אוווו, לגמרי!
אבל ברצינות, הייתי נורא שמח אם הייתי סופר
יש לך את זה!! העם מאחוריך
קחתי קייק לשיט באגם בניו-זילנד ושטתי רחוק מהחוף ופתאום קלטתי שאם אני נופל מתוכו (וזה לא שאני הייתי מנוסה או משהו וקייק מרגיש תמיד כאילו הוא יכול להתהפך) אז אין לי מושג איך לחזור לתוכו ואני לא בטוח אם אני אצליח לשחות לחוף ואין אף אחד בסביבה
זה באמת מלחיץ! אני שמחה שהצלחת לחזור בשלום
אבל אולי זה שגזרתי לעצמי את השיער עם מכונה ובטעות חתכתי חלק באורך הרבה הרבה יותר קצר ממה שהתכוונתי ובגלל זה נאלצתי לעשות את כל השיער כל כך קצר. וזה במיוחד מטופש כי זה קרה לי פעם נוספת.
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? סיכוי גבוה מאוד שאני אחליק. אני שונא להתעמת עם אנשים ובמיוחד בנושא כסף.
|כן|. באופן כללי להתעמת עם אנשים זה לא כיף. לא יודעת איך יש כאלה שנהנים מזה
אני הסיד של הקיר מתחת לטפט.
טוב האמת שלפעמים אני מצליח קצת להתערבב, תלוי בנסיבות, אבל לרוב ממש ממש לא.
|כן| יאפ
גיליתי שיש אנשים (או לפחות איש) שיודע לעשות את הקטע הזה של הוקאיי עם מטבעות:
:-0 אולי זה ערוך?
(ניסיתי טיפה בעצמי וגיליתי שזה לא כישרון שיש לי)
כשרון שאין כשרון זה גם כשרון
משהו מצחיק:
:-D. זה כנראה מסוגת הפנטזיה
וקראש החודש שלי מדגים זוגיות מעולה עם זנדאיה (וגם נראה מדהים) כאן:
הם באמת חמודים. וממש מוזר לשמוע את המבטא הבריטי שלו
איזה מדהימים הם נראים כאן:
ממש! מאוהבים לגמרי

מילי08

Well-known member
האמת שזה נושא די שנוי במחלוקת כנראה כי מבחינת אבוריג'ינים זה נחשב יום שמציין את הפלישה לאדמה שלהם, אז יש די הרבה דיבור על שינוי התאריך.
כן... אבל זאת אוסטרליה ולא ישראל אז הכל עובר חלק
הצעתי השבוע שנלך חזק על חסינות עדר. הממשלה פשוט צריכה להחליט שאסור מסכות ושאנשים שהם חיוביים ישלחו למקומות ציבוריים מאוד כמו קניונים וישתעלו בכל הכוח על אנשים. (כמובן שאני צוחק, אבל אני חושב שהרבה אנשים באמת בעד משהו כזה)
כן, אנשים לגמרי בעד זה ויש כאלה שמתגאים שהם בלי מסיכה
האמת שהיה לי היום את הפגישה עם הרופא על תוצאות בדיקת הדם שלי והוא היה די בסדר אז אני מרגיש קצת רע שבחרתי בחייזרים מעל אנשים מסוגו. כלומר אני נשאר עם הבחירה שלי, אבל מרגיש קצת רע יותר.
:-D. שמחה שהבדיקות תקינות
ויכול להיות שאנחנו סתם חושבים שאנחנו אכזריים במיוחד. יכול להיות שבחברות של חייזרים מושגים של מוסר הם שונים לחלוטין ורציחות, עינויים והתאכזרות לחלש הם עניין שגרתי ונורמלי.
אמממ, אולי
רק עדי|נחש| פרנקנשטיין הספיקה לחמוק משיר החודש על ידי זריזותה
תרדי לי מהמקלדת ותפסיקי לקטר לאוכל כשיש לך קערה מלאה
מה לגבי ספין אוף חדש שיקרא The Wheel of Chicago. החיים בשיקגו מחולקים לעידנים (כל עידן הוא עונה אחת) ובכל עידן יש גלגול חדש של הנבחר שיכול להציל את שיקגו או להרוס אותה.
:-D טכנית זה כבר קיים, רק במקום עידנים יש מחלקות עבודה
הייתי מכניס תקנה שלפיה אסור גם שקראש החודש יהיה אחד משחקני החודש, אבל אז תתעלמו גם מזה.
אבל זה מוגזם! לפעמים שחקן החודש הוא שחקן החודש דווקא כי יש קראש עליו
השאלה היא רק האם הפתרון הוא להתחתן עם מיליונר או לזכות בלוטו (כלומר אני מניח שיש אנשים שעושים את זה בדרך אחרת, אבל זה נשמע לי משעמם)
כן... יש כאלה שאשכרה מצליחים לעשות כסף מהעבודה שלהם. כמובן לא אני, כי עוד כשרון שלי זה למצוא עבודות לא מרוויחות. אבל טכנית צריך לעבוד גם בשתי הדוגמאות האלה (לחפש מיליונר פנוי, לעשות רושם, לענטז, להתחתן וכל הבלאגן הזה. ומצד שני גם ללכת עד לתחנת לוטו, לגרד, לנחש ואז לשבת במתח כדי לבדוק אם זכינו. אני למשל לא בנויה למתח הזה!
תודה לאל שלפחות כיום קיימים טלפונים ניידים אז אפשר להעמיד פנים שאתה באמצע שיחת ווטסאפ עם מישהו ולכן מאוד עסוק.
ממש :-D
חחחח יש לי מישהו בעבודה שבכל פעם שמישהו עושה אפצ'י מיד הוא אומר "שוב ישנת בלי גרביים?":-D
האמת זה ממש מוזר לגביך עם כל השנאה שלך לחום.
נכון
רק עם השם השני שלי זה לפחות 589 :-P: יחד עם שם משפחה זה 994 אם זכרתי נכון כול מספר.
:-D. רק אני הייתי עצלנית וחיפשתי תוצאות בגוגל?
יש ימים שאני לא אוהבת אותך, ויש ימים שאני שוקלת לתת לדילן לרצוח אותך ולהחביא את הגופה|שפם|.
אני חייבת לדעת כמה ימים יש בחודש אצלך.
שאלה מלכת הבינג'
זה לא כזה מגניב כי שם קורות תמיד כל מתקפות החייזרים (לפחות לפי הסדרה דוקטור הו).
או ניו יורק אם זה הנוקמים
על גוגל שמעת?
או, תודה. יש סיבה שאנחנו צב ועצלן :-D
תביאו תמונה? אני מפחדת לגגל אותו עד שאראה את הסרט החדש.
בצדק. יש קצת ספוילרים לדעתי בראיון שלהם
את לא צריכה דף ועט, יש מחשבון גימטריה שעושה את זה עבורך:
עדי צריכה את הריח והתחושה של נייר. או שקר כלשהו
אם עובדים לפי זה אז עדיף לגור במקום כמו בארץ שאף אחד אף פעם לא חושב עליו במתקפות חייזרים (ורק פעם אחת באפוקליפסת זומבים)
הגיוני סך הכל
מזל שאני לא בכנסיה של ניק.
אבל הוא נראה ממש טוב בכל התמונות האלה! וגם נראה שעבר את גיל ההבגרות
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל):
|תו|"אמרו את זה קודם לפני" |תו|
עצלן
ֻ|תפוזון|סדרה החודש:+דמויות החודש+שחקני החודש: שיי טאון עונה 4. במיוחד פרק 8|לב|
קווין (אלכס ר. היברט), אמט (ג'קוב לטימורה),טריג (לוק ג'יימס)
ֻ|תפוזון|סרט החודש+ספר החודש: אל תגלה - הרלן קובן
ֻ|תפוזון|שירי החודש:
Jermaine Jackson, Pia Zadora - When the Rain Begins to Fall
כלום לא טעים-אלדד כהן
(טכנית לא שמעתי אותו החודש אבל עשו לשיר הזה קאבר גם באקס פקטור אז נזכרתי בקאבר המוצלח של אלדד בכוכב הבא)
חורף באוטו - שרית חדד
ציטוט החודש: You can't love me and hate him. It doesn't work like that

ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: קירן קולקין|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| (רומן רוי הוא גם דמות החודש שלי)
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה באמת הבדל? בכל אופן אני לא שותה תה אבל אני שותה משקאות חמים בכוס זכוכית (אם זה עונה לך על השאלה B-| )
|רופאה| כשרון סודי: לקרוא מהר? :-P: לנאחס קבוצות \שחקני ספורט|שפם|
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים?|תו| "איך אדע ועודני ילד?"|תו||פנים|
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? ג'וליה סלינג'ר
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? באזור המפרץ של סן פרנסיסקו
שם מייקל משולחן לחמישה גר
אגב הוא גר ליד הבית המפורסם של סלינג'רים אבל הוא כמובן יותר חשוב מהבית :-P::-D
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מראש לא הלווה כסף לאנשים שאני לא בקשר קרוב איתם
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? אם זה עם המשפחה מורחבת אז משהו באמצע אם כל השאר טפט קיר

|רוק| משהו מגניב להראות לעולם?
קראש החודש שלי
צפה בקובץ המצורף 40192
צפה בקובץ המצורף 40190

צפה בקובץ המצורף 40185

איזה חמודים הם |לב||מאוהב||לב||לב||מאוהב||לב|
(לא מצאתי את התמונה הזאת בלי הרקע הלבן <שמשגע אותי |פנים|> ובלי הנקודות)
קרדיט לfunart‏ בהתאם

עריכה
נ.ב מוסיפה את קטע הנהדר הבא
אני חייבת לאוורר את הפולנייה שבי ולהגיד שנורא נעלבתי שהתעלמת לחלוטין מכל מיני שאלות שלי :-D . כאילו, אפילו לא העתקת והשארת ריק. פשוט התעלמת לגמרי :-D
Jermaine Jackson, Pia Zadora - When the Rain Begins to Fall
כן!! נדמה לי שהוא גם היה שיר החודש שלי מתישהו. שיר פופ מושלם וכייפי
ציטוט החודש: You can't love me and hate him. It doesn't work like that
אני לא יודעת מה ההקשר אבל האמת שזה עובד בדיוק ככה :-D
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה באמת הבדל? בכל אופן אני לא שותה תה אבל אני שותה משקאות חמים בכוס זכוכית (אם זה עונה לך על השאלה B-| )
נו שוין.. הבנתי שכולכם טועים
|רופאה| כשרון סודי: לקרוא מהר? :-P: לנאחס קבוצות \שחקני ספורט|שפם|
:-D השני זה כשרון מיוחד
קראש החודש שלי
הציורים ממש יפים!
אם שמים זיקית על דילדו אדום היא מסמיקה
חחח, ניק...
אני חושב שלספל יש ידית
חחח מה?
1641654063782.png
(וכמו שאתם רואים, עוד כשרון שלי זה לא לדעת לצבוע טקסט כמו שצריך)

זהו, אין לי כוח עוד להיום. צריכה להחליט מה לראות בטלוויזיה
תזכורת לעצמי להמשיך להגיב מ 55

didalf

Well-known member
יש בריטים אחרים (נגיד, הקראש החדש דנדש שלי, אנדרו גארפילד) שיותר מתאימים לי
|חיוךרחב||מאוהב|

אני הבנתי את זה :-P:
בסדר אז את חכמה יותר|שפם|

חחח ממש! למרות שאני זקנה במהות שלי והתחלתי להיאנח איפשהו באמצע שנות ה 20 שלי |מובך|. שנה שעברה עזרתי לאמא שלי בנקיונות לפסח וכשניסיתי לקום מהרצפה כשניקיתי לה ארון, הייתי צריכה ממש להחזיק את השיש, להרים רגל אחת ואז את השנייה ואז להיעמד, כמובן תוך שימוש לא מוגבל באנחות :-D |פנים|
קראש החודש יכול להימשך כמה חודשים. אין חוקיות לאהבה או משהו כזה..
בדיוק!!

בעקרון תה שותים כשחולים או זקנים או כשאתה בריטי... אבל לא משנה, הבנתי שזאת שריטה של המשפחה שלי
אני שותה תה בחורף כל בוקר. בקיץ מעדיפה קפה קר, אבל לא כ"כ אוהבת קפה חם לכן בחורף תה.

אבל זה מוגזם! לפעמים שחקן החודש הוא שחקן החודש דווקא כי יש קראש עליו
בדיוק!!!#2

אבל הוא נראה ממש טוב בכל התמונות האלה! וגם נראה שעבר את גיל ההבגרות
את חושבת? אני חושבת שהשיער הארוך ממש לא יפה לו.

אני חייבת לאוורר את הפולנייה שבי ולהגיד שנורא נעלבתי שהתעלמת לחלוטין מכל מיני שאלות שלי :-D . כאילו, אפילו לא העתקת והשארת ריק. פשוט התעלמת לגמרי :-D
חחחח זה לא אישי היא עושה את זה תמיד:-D

(וכמו שאתם רואים, עוד כשרון שלי זה לא לדעת לצבוע טקסט כמו שצריך)
טוב לדעת מה ההבדל סופסוף.
הצחיק אותי שכתוב שם "בשפות מסוימות המילה לכוס היא ליטרלי זכוכית" ואני כזה "אההה... וואלה|פנים|". למרות שפה גם כוסות פלסטיק נקראות כוסות. אז איך קוראים לכוס פלסטיק שהיא לא ספל באנגלית? אה CUP לא? אבל זה גם גביע|תוהה|

הפעם, ככל הנראה - אעתיק כמה תשובות מסיכום דצמבר, ששייכות לשאלון ינואר 2022

/
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: 5 או 689
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: ק'
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): - כמה וכמה שוייכו לי בשאלוני משחק באינטרנט, נדמה לי שמתוכן אבחר ב- זאב
ֻ|תפוזון|סדרות החודש: המרוץ לדראג, עונת אולסטארס מס' 6 'תבלבלתי - גם בציטוטים
ֻ|תפוזון|סרטי החודש: - ספיידרמן - האחרון
ֻ|תפוזון|שיר החודש: - אם הייתי מהמרגיזים ומהטרולים היית מעלה את השיר של... אבל נדלקתי על פרי גנך - https://www.youtube.com/playlist?list=PLOdRM40Y3NOl7tqnqKuSLrZ09dfHv9Krg
ֻ|תפוזון|ספר החודש (לאלו שבינינו שקוראים 8 ספרים בסופ"ש אחד יכולים לציין יותר מספר אחד): - שניים " עד העצמות, אולגה טוקרצ'ק, מרגרט אטווד- והלב הולך אחרון [ מזכיר לי שבגיל 25 עת התחלתי לימודי תואר שני, רציתי מסלול מזורז לדוקטוראט על ספרות נשים. לא אין לי תואר דוקטור.
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: - בהיותי צופה אדוק באופרת הסבון צעירים חסרי מנוח [TYR], התאהבתי לגמרי בדמותה של ניקי, הבלונדה המרושעת בעבר. מלודי תומאס סקוט - http://blog.tapuz.co.il/dawn/images/432791_151.jpg
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: - היתה אחת חביבה בסדרה "אסיר", זו שהיתה העו"ס - אנה קלאודיה טלנקון
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: - אאוצ' - אבל עכשיו אנ צופה בסדרה בשם "הוליווד" שמספרת על תקופת השתלבות רוק הדסון בהוליווד. דיוויד קורנסווט הנהדר -

|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: צעירים חסרי מנוח
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? יש לי קנקן חליטה מיוחד, ספלוני זכוכית עדינה מאיזמיר ותה
|רופאה| כשרון סודי: - מציאת קשרים בין דברים לא שייכים
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? - אני גדול, בטח ליד ממוצע הגיל כאן, אבל יש בי רצון לראות חימשים ושישונים [ נינים, בני נינים, נכדי נינים]
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? - אף לא אחת. אם בלחץ ממש בלחץ - ערפד ארוך ימים ויפה תואר
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? - כזה שלא מת לעולם

|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? - במקום בו אני נמצא. לפעמים על חוף סקוטלנד באמצע סופה וגאות על צוק מיתמר
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? - צללתי לתוך התקףחרדה קשה בלי תרופות
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? - הצעתי לו אהבה ולא התכוונתי
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? - תלוי הקשר. אם זה ל-לא בן משפחה, בחיים לא אלווה, אם אלווה לזר, כנראה הוא דלפון, ואז לא רוצה שיחזיר.
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? אני לא מפרסם לעולם דיקפיק'ס

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
לפחות איתך אני סומך על זה ששמת את שמך המלא. שאני עכשיו מניח שהוא עדי גילי תמר יוגב
:-D חשפת את עדי
זה נורא דפוק שבנטפליקס יש את הראשון של טובי, השני של אנדרו והראשון של טום. מה הבעיה שכל הסרטים יהיו שם?
באמת? זה ממש אקראי מצידם
הראשון הוא כמובן השיר הגאוני של בו בורנהאם:
מעולה :-D וגם הוכחה שוידאו טוב צריך רק עריכה מוצלחת וככה אפשר לצלם בחדר של הבית
זה קצת מעציב אותי לחשוב על כך שאנדרו גראפילד היה בן זוג של אמה סטון והם נפרדו, ולפני זה טובי מגווייר היה בן זוג של קירסטן דאנסט והם נפרדו.
כלומר זה נחמד והכל, אבל זה גורם לי לחשוב שיש פרידה בדרך לטום וזנדאיה. (כי כאילו לא מספיק זה שהם שני כוכבי הוליווד בני 25 כדי שיהיה די ברור שהם לא הולכים להיות יחד לנצח)
:-( נקווה שלא. הם באמת חמודים ביחד
זה באמת נחמד. יש לי מישהי כזאת בעבודה שזוכרת את ימי ההולדת של כולם ברמה מטורפת - עשרות אנשים בעבודה. כולל אם אני אומר לה שלאבא שלי יש יום הולדת אז שנה מאוחר יותר היא זוכרת ואומרת לי באותו יום.
אני די בטוחה שאתה ועדי עובדים ביחד ולא יודעים את זה :-D (אז מה אם אתם עובדים בתחומים שונים, זה לא רלוונטי)
אני חושב שאת כבר מבוגרת מידי בשביל נשיכת עכביש רדיואקטיבי.
מה אתה זורה לה מלח על הפצעים!
זהו, אם זה סכום לא גדול אז אני משכנע את עצמי זה אובדן מותר ולא צריך לאכול את עצמי.
נכון, אבל זה הקטע העקרוני שמטריף אותי
ואז בסוף הוא אומר משהו על הסרט הדי חדש שלו Mainstream וזה שנאט וולף הוא הBoyfriend שלו.
גם אני לא הבנתי את זה אבל אני גם לא מכירה אותו מספיק טוב כדי לדעת
גם אני לא
שהבנתי שניק מכיר את כל השמות הפרקים של באפי
ניסיתי להיזכר בשמות של הפרקים של הבית הלבן ובקושי זכרתי עשרה פרקים
ניק הוא מקרה מיוחד. גם אני לא זוכרת שמות של פרקים. רוב הזמן אני אפילו לא יודעת אותם כשהם משודרים...
לא יתכן שאין שום אדם שתרצי שיהיה איתך [על אי בודד]
נראה לי שזאת פריבילגיה ששמורה לזוגות מאוהבים
גם אני אבל אני מרגישה שעם גיל אני לא טובה בזה כמו פעם (אבל עדיין כרגע אני חושבת שאני זוכרת שלפחות 100 איש)
:-0
מילי|לב| עכשיו קבוע את אחראית על חודש ינואר (ועוד כמה חודשים) B-|
אווו |מאוהב| תודה :-]:-]
אני ממש שונאת:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[
ברמה שאני רוצה שכבר תתחיל הרוטציה או שיהיה בחירות
או לחילופין, לא לשמוע חדשות בכלל ולא לדעת מה קורה ולחיות בתוך בועה שלווה (רוב הזמן). כמוני
גם אני הייתי שמחה
אתה חייב לעשות משהו עם הכישרון הזה
|כן||!|
תקף לכל גבר שמאריך שיער |שפם|
מדויק. גברים עם שיער זה לא. יש ממש מעטים ספורים בודדים שעוד איכשהו מצליחים to pull it off
חח נובאמת כמובן שהשם המלא שלי הוא עדי חזיר וואנקרו סטאן
אני צ'ידי תבינו את זה כברררררררררררר
אולי צריך לשנות לך את השם? צ'ידי נחש וואנקרו סטאן
משהו מעניין: היום בלילה היה לי חלום שהופיע בו לסלי אודום ג'וניור, כלומר השחקן שמשחק את אהרון בר בהמילטון (לא שזכרתי את שמו או איך הוא בדיוק נראה, אבל ידעתי שזה הוא כמו שיודעים דברים בחלום). הוא היה כאילו סלבריטי שאיכשהו הופך למדריך במשהו שאני משתתפת בו, לא זוכרת מה, ואני לחוצה כי הוא כזה מוכשר.
אני מתה על חלומות מוזרים כאלה שלא קשורים לכלום. הם הכי מעניינים
זה שיר על מישהו שחלה בקורונה ואיבד את חוש הטעם? (סליחה שעשיתי ניק ;-# )
שיר על נסיונות לכוון את הקצב האופטימלי של הוישרים, או על כיוון המזגן להפשרת האדים מהחלון הקדמי.
רק חסר לי פה ה
סטגדיש!
האם משהו מהם נחוץ בשביל להבין דברים בסרט ספיידרמן החדש?
או שיש סרט אחר שחשוב לראות לפני?
לדעתי אין צורך לראות את הקודמים
אבל מבחינת הנאה ופייאוף רגשי כדאי לראות את כולם].
מההיבט הזה אולי כן
אוקיי יש כמה שאני מוכנה. [על אי בודד]
מהפורום נכון? :-P: (עכשיו נתחיל להתחרות על ליבה של לונה :-D)
אולי ביום עצמו אני כבר לא אזכור שזה היומולדת שלהם
סיפור חיי |פנים| היו לי כמה מקרים שזכרתי מראש אבל לא בזמן אמת.
אבל את ואפרת מסתבר בעלות כשרון על. כל הכבוד |מאוהב|
מה הקטע של כל מי שעושה גימטריה לשם משתמש. כל הקטע שאפשר לשים את השם האמיתי במחשבון גימטריה
אני לא נתתי הנחיות. מה שמתאים לכל אחד
עצלן צריך היה להשאר מצב מצב נפשי ולא להפוך לחיה. תארו לכם אם הייתה חיה שנקראת חרוץ?
חחח |גלגול עיניים| :-D
כלומר כן זה סוג של נחמד שכשאני בנסיעה ואני צריך רמזור אדום בשביל לקחת משהו מהמושב האחורי אז פתאום כמובן כל הרמזורים הופכים לירוקים כשאני מתקרב אליהם. אבל אני בעצם צריך רמזור אדום! אני מניח שאני יכול לנסות לשכנע את היקום שאני צריך רמזור אדום כשאני באמת לא צריך רק בשביל לקבל את הרמזורים הירוקים. אבל איך עובדים על היקום? (אני באמת שואל, כי זה כנראה הכישרון שלך)
חח, מוכר
(אומרים שטתיס מקסימה בתקופה הזאת של מה שנחשב שנה שם)
חחח, ניק ניק |פנים|
זה כמו עם המאוורר. אנחנו חושבים שאם נכניס את היד לתוכו אז היא תכרת או משהו, אבל המאוורר פשוט נתקע.
בדקת מקרוב? אולי לא תיכרת אבל הוא ייעצר לך בעוצמה מאוד כואבת על היד
אוי איזה פילפילון חמוד. בכלל פילים הם חמודים.
אני משנה את הספיריט אנימל שלי לפיל.
יאיי, אהבתי. פילפילונים הם ממש חמודים
ואני חושב שאני פינקתי אותכן יותר מידי ב2021, ב2022 אני אשתדל לקחת את הזמן שלי עם פרסום השרשור כדי שתלמדו סבלנות.
:-D היי! לא! :-[

*להמשיך מהודעה 66

Lhuna3

Well-known member
מדויק. גברים עם שיער זה לא. יש ממש מעטים ספורים בודדים שעוד איכשהו מצליחים to pull it off
בעקרון צודקת, אבל...
אני מתה על חלומות מוזרים כאלה שלא קשורים לכלום. הם הכי מעניינים
את רוצה להגיד לי שיש לך גם חלומות שהם לא כאלה??
לדעתי אין צורך לראות את הקודמים
חחח בסוף אני אגלה שעדי|חזיר| סתם עבדה עלי בשביל שאני אראה את כל הסרטים הטיפשיים האלה!! |שפם|
(אני כרגע "צופה" בשלישי, כלומר שמתי אותו ברקע)
מהפורום נכון? :-P: (עכשיו נתחיל להתחרות על ליבה של לונה :-D)
[מי אני מוכנה שיבוא איתי לאי בודד]
אמממ כן מהפורום, אבל יותר מהחלק של החתימות ;-#

Lhuna3

Well-known member
כנ"ל.
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: מרטין שין וסטיב מרטין. בעיקר מרטין שין (סטיב מרטין איכשהו תמיד משחק את אותה דמות. אמנם עושה את זה חמוד ומעורר אמפתיה, אבל לא מחדש)
אני מניחה שהתכוונת למרטין שורט. מרטין שין הוא נשיאנו האהוב.

אבל גם מרטין שורט הוא שחקן נהדר.
|רופאה| כשרון סודי: לצערי אין לי. מידי פעם קצת פאדיחות או חוסר טאקט קל
יש לך, פשוט הוא כל כך סודי שאפילו את לא יודעת אותו!
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? באפי |מאוהב| בעיקר בקטע של להרביץ לשדים ומפלצות אנושיים
כן |מאוהב| ועוד כמה סיבות ספוילריסטיות :p
:eek: אז את אמיצה בכלל!
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? חודש שעבר היה לנו מפגש משפחתי ואחרי הדקות הראשונות של המפגש והחיבוקים פשוט לא מצאתי את עצמי. גיסיתי ובת דודה שלי שכמעט לא נפגשות דיברו בקלות ואני נטמעתי עם השטיח. וזה קורה לי כל הזמן. כלומר אני טפט קיר
כנ"ל כל כך |נחמה| במפגשים חברתיים כאלו שאנשים סתם יושבים ומדברים... אני רק מחכה מתי זה יגמר.

למעלה