No Man Is An Island

amusement

New member
No Man Is An Island

Except The Isle Of Man. האמת, אני לא יודעת עד כמה זה *באמת* משתייך לכאן, אבל אני רוצה להפנות את תשומת לב 2.5 קוראי ההודעה הנוכחית, אל הצמד הנחמד שנקרא no man. הצמד מכיל את טים בוונס (שבאנגלית בהחלט נראה מושך וארוך יותר) ואת מר סטיבן ווילסון, הלא הוא הפרונט-מן של פורקיופיין טרי (שבתחילת נובמבר, השנה, יוציא את אלבום הסולו שלו). לצמד יש 6 אלבומי סטודיו, האחרון שבהם| - Schoolyard Ghosts - יצא השנה. עד עכשיו הספקתי לשמוע רק את השניים הראשונים, ואני יותר ממרוצה. לפי בירורים שעשיתי, הלהקה נחשבת כשילוב בין ארט רוק, טריפ הופ ודרים פופ. להגנתי יאמר כי בדיקות נוספות שערכתי טוענות שדרים פופ הוא תת סוג של אלטרנטיב רוק (ולכן הוכחתי כי ההודעה רלוונטית. מש''ל). - דיסקליימר - רכישת החיבה לצמד תלויה אך ורק במצב רוח השומע אותה. בברכת-מי יתן ומיוז בכל זאת ירצו לבוא לארץ, או יקרה כל נס אחר.

amusement

New member
גם אני אוהבת אותך! ../images/Emo23.gif

....אבל מה זה. רציתי תגובה תומכת לגבי זה שמה שאני שומעת זה המוסיקה הכי טובה בעולם בערך. (ושהפוץ אידיוט)

l i o r a n g e

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

לא משנה מה תעשי, את לא תגרמי לי להגיד אמרתי לך.

amusement

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo23.gif../images/Emo203.gif

גם אם אקפץ בטו-טו, עם פונפונים פרחוניים? ואל תגידי 'אמרתי לך'. תמצאי לי פוץ אחר

l i o r a n g e

New member
מה רע בשחר?

תראי, נכון שעשכיו יש את כל הרעש סביב התוכנית ריאליטי והכל אבל זה יעבור, ישכחו אותו שלושה ימים אחרי שהתוכנית תגמר. זה ריאליטי, שכחת?

amusement

New member
אולי העובדה שהוא לא הכי מעוניין לדבר איתי?

לא, לא שכחתי. פשוט שנינו לקחנו את 'זה' כאירוע חד-פעמי. מסתבר. 'דרוש פוץ ליציאה חד פעמית. כל המציע לשלם על הדייט יקבל נקודות יתרון.'

למעלה