NEW AGE WOMAN

uk14

New member
NEW AGE WOMAN

אז זה פחות או יותר דיון על השיר המצוין מהאלבום החדש של שלומי שיש בו כל מיני חלקים לא הכי ברורים. נתחיל בזה ששמו המדויק של השיר הוא NEW AGE WOMAN#14&35...הסיבה לכך לא ברורה...ה14 אולי מהשורה "מספר 14 חיוג מהיר" ו35 אולי מ15-20 דקות היא שמה" כשמחברים 20 ו15 יוצא 35...אם מישהו חושב בצורה שונה שיגיד. דבר שני שלא היה ברור מבחיננתי לפחות הוא האם יעלה המדוברת היא זונה...למה אני חושב ככה..אז השורה של 15-20 דקות היא שמה נשמעה לי כמו משלוח שצריך להגיע ולא כמו מישהי ובנוסף יש את השורה לקראת הסוף "כולם קוראים לה הקופה והיא זוללת בגפה" קופה דבר שמכניס כסף וכולם קוראים לה ככה כנראה שלכולם יצא הזדמנות לפגוש אותה. זה מה שלי עלה לראש אחרי שקראתי כמה פעמים את השורות הנ"ל. דבר הבא-"להתאיין ואז לעוט" מה זה להתאיין? עשיתי פסיכומטרי, בדקתי במילון ספיר ואין תשובה. מישהו יודע? "היה נחמד לומר מיד זה לא קרה לי מעולם אבל את ואני הרי, אני והיא בעצם גם" האם זו סיצטואציית אריק רק ששלומי הפעם עומד מהצד השני של המתרס? אם מישהו יכול לשים אור על השורות האלה שיכתוב.. ממ זה מה שיש לי בינתיים...מקווה שתגיבו. שבת שלום.

ivis

New member
קודם כל Women ולא WOMAN

ויעלה היא בוודאות לא זונה. קודם כל היא מופיעה הרבה אחרי הקטע של ה15-20 דקות שבכלל מדבר על הקטע שבו קובע הזוג עם השלישית (''את ואני, הרי אני והיא בעצם גם''). ודבר שני זאת גם אותה יעלה מהשיר 90210 Visions of Dylan Kelly&yaela. שאם שמעת את השיר אתה יודע שהיא לא זונה. השם של השיר הוא פרפרזה לשיר של דילן בשם Rainey Day Women (עם מספרים אחרים כלשהם שאני לא זוכר כרגע). להתאיין בא מהמילה איוּן שפירושה הוא שלילה, ביטול, סירוב (בדוק במילון אבן שושן) (וזה די מסתדר עם הבית אגב). באופן כללי זה מדבר על לילה ''סוער'' בת''א באתרים המרכזיים ועם סוג של אמירה (לדעתי לפחות) שעם כל מה שיש לעשות, ויש הרבה, הכל ריק בעצם.

liel37

New member
ניו איג'

גם לי היתה תחושה שיעלה היא נערת לווי . המילה היא להתאייד (בחוברת שמצורפת לדיסק) ולא להתאיין.

New Volume

New member
יעלה

שלומי שבן אמר פעם על יעלה שהיא לא דמות ספציפית כי אם 'התגלמות דמות האישה הנוירוטית' והוא הציג פעם את השיר על יעלה בדיסק הראשון ככה: "משפט סיני עתיק אומר: אין דבר יותר מעצבן, מסטודנטית שנה ב', ניסן נתיב".

למעלה