mlm

alophind

New member
אם את רצינית תפני באישי , זה לא

צריך לעניין את כולם , אבל תודה

יש לך כבר את 3 הראשונים?

למה המחירים בדולרים? על פניו, בתיאוריה, זה אכן אפשרי... האם אתה מתכוון ללכת על זה? כמה כדורי b12 יש בחפיסה וכמה היא עולה? תראה, הרבה אנשים "קופצים" כשהם שומעים פירמידה כי הרבה אנשים התנסו ונכוו. ועכשיו אני לא מדברת על אם זה פירמידה או לא, כי הכוונה ברורה. זה שאנשים קופצים לטוב או לרע לא הופך את העניין לטוב או רע מבחינתי. אני לעולם לא מתסמכת על מה שאומרים לי אלא מנסה בעצמי, ועל מה שלא ניסיתי...לעולם לא אדבר או אחווה דיעה. אני לא אומרת שמי שלא ניסה לא יכל לחוות דיעה אלא מצביעה על דרך הפעולה שלי בלבד. אז לגבי מה שכתבת, כל טבלת תגמול בכל חברה שהיא, החל בזו שקוראים לה "הגנבים בעמ." וכלה ובזאת שנקראת "פתאים בעמ.", נראית מצוין!!! הצלחה של חברה זו או אחרת תלויה תמיד בגורם האנושי. כשיש אנשים שמשקיעים באנשים - יש הצלחה! כשלא - לא משנה איזה מוצר נפלא זה יהיה, או שיטה -זה לא יצליח. אני מקווה שמה שאת חווה כרגע אכן מושתת על השקעה בך כאדם ודחיפה שלך קדימה חזק להצלחה.

mag net

New member
הי אם כבר מדברים על MLM

אולי משהוא רוצה לקנות (בזול) מוצרים מגנטים מעולים של חברת ניקן? יש לי מלאי שתופס מקום בארון ואני מעונין להיפטר ממנו כמעט בכל מחיר. ניתן לפנות אלי דרך המסרים של תפוז. כמו כן בהצלחה לכל מנסי ה MLM אני ניסתי ולמדתי שעור ביזמות ובמוטיבציה.

SHAHAF UZI

New member
מקווה שאתה רציני

יש לך את החגורת גב של ניקן ? מדרסים לא בטוח אבל חגורה בהזדמנות יכול להיות טוב

alophind

New member
תשובות (או שזה רטורי ?!)

א. המחירים בדולרים כי החברה יושבת בוירג'ינה ומשם שולחת לכל העולם (80 מדינות) את המוצרים ואת הכסף. ב. אני נמצא כבר שבוע , ולמרבה ההפתעה הצטרפו 2 אנשים כבר( ויש עוד כמה שמעוניינים לבוא לשמוע). ג. B12 עולה 25$ ויש 60 טבליות. היופי בחברה שלי הוא 2 דברים: 1. השקעה קטנה (40-50$) ומקבלים מוצרים שווי ערך חזרה. 2. על כל חבר שמצטרף כצרכן , חד פעמי תקבלי בונוס 14$ , כלומר כל 3 אנשים ממנים חודש (בלי קשר לתגמול החודשי הקבוע שמקבלים מהקניות של העסק). 3. בגלל שמותר לכל חבר רק 3 אנשים שמוקשרים ישירות מתחתיו , אז האדם הרביעי שתצרפי , יתחבר לאחד מהאנשים שמתחתייך , ולפי הטבלה ניתן לראות שאת מקבלת עמלות על 8 דורות , כלומר , כל אדם שמצטרף לעסק עוזר לעצמו, לאנשים שמתחתיו (הוא מוריד להם חברים) ולאנשים שמעליו (שהוא מהוה דור שלהם). אין תחרותיות בן כולם , ולא צריכים למכור מוצרים או להגיע ליעדים. 4. והכי יפה , העסק הוא פאסיבי , כלומר גם אם תביאי 3-4 איש ותלכי לישון , העסק שלך יצמח (לאט כמובן , אבל עדיין) , לפי הטבלה את יכולה לראות שברגע שיש לך 12 איש בעסק שלך (מתחתייך לנכווי הפרמידה) אז כל חודש כבר את מקבלת מוצרים בחינם ומכאן רק מרווחים. 5. אין סיכון כספי , את משקיע 40-50$ ומקבלת חזרה מוצרים , לא מתאים לך ? אל תקני ותצאי מהעסק , מי שהיה מתחתיך מצמם דורות ותופס את מקומך ,כלומר אף אחד לא נפגע. 6. והכי חשוב , לכל אחד הזדמנות שווה , כלומר , אם אני הכנסתי את אביבה , ואביבה הכניסה את עוזה , ועוזי מילא 8 דורות , אז עוזי ואביבה ירוויחו יותר כסף ממני (אני לא רואה את הדור השמיני של עוזי , כי הוא העשירי שלי..) ולכן העסק אמנם מזכיר פרמידה , אבל הוא לא. תסתכלי על הטבלה , כל דור מצטבר , האיש שהכניס אותי צריף במשך חצי שנה 18 אנשים לעסק שלו , סה"כ יש מתחתיו כ 300 איש היום (והוא הביא רק 18!!) תעשי חישוב כמה הוא רואה כל חודש . אההה... ועוד דבר , החברה שלי לא מגבילה אותך בכמה חברות את עובדת , כלומר סנריידר לדוגמא מחתימים אותך שאסור לך להשתתף באף MLM אחר. בתכנון שלי , ברגע שהעסק יעבוד כמו שצריך (נגיד עוד חצי שנה? שנה?) אז אני לוקח את כל החברה שלי בעסק ומצטרף לעוד MLM , ואז מקבלים כל חודש 2 צ'קים מ 2 חברות אחרות... אבל זה כבר לטווח הארוך. מקווה שהסברתי עצמי , ומי שרוצה לשאול , לקטול , או סתם להתעניין מוזמן
ד"א , שכחתי לציין , אני מנהל חנות מחשבים ועובד כ 200 שע' חודשיות , העיסוק בנוטרוניקס פשוט משתלב לי במהלך היום , זה מה שאהבתי.

SHAHAF UZI

New member
תקשיב טוב אצבעוני

אני מאמין שאתה בחור צעיר,ונשמע שהדמיון שלך יכול היה לפרוץ את חומות עכו.כשהיית בחיתולים)לא היה אז רמדיה ותיתולים( הייתי בסרט הזה,והנחיתי גם סדנה לחברה כמוך.אני בטוח שלא הרווחת גרוש עדיין,ומאחל לך להצליח למכור לכמה שיותר בנות תמימות את המוצרים שלך.כשאתה אומר "מספיק שרק 3 יביאו 3" ז ה נ ש מ ע פ צ צ ה!!! בוא תנסה לגייס רק שניים שיחזיקו מעמד בעבודה ויחזרו על חשבונם אחרי קונים פוטנציאלים,ובוא תנסה לגרום לשניים להביא רק עוד 2 .ושגם הם יחזיקו מעמד בעיסוק השוחק ביותר הקיים על הכדור,אז תפסיק לדבר במספרים ילד,ואם אתה כבר מדבר אז שיהיה לך כיסוי.כשתהיה מורווח 5 שקלים צלצל אלי,ונחשב כמה הרווחת לשעה,ל ט

alophind

New member
יש משפט שאומר "אל תתווכח עם

טיפשים כי הם יורידו אותך לרמה שלהם וינצחו מנסיון" . אז אני לא מתווכח איתך , יכול להיות שבאמת לא היה לך מזל או יכולת להעביר את המסר הזה. מה שאני אמרתי זה שמי שהביא אותי לעסק (מכר מהעבודה שלי) כבר עושה את זה. נכון , בפועל לא כל 3 מביא 3 (זה מצב אוטופי) ולכן ציינתי (אם היית קורא את מה שאני כותב ולא מחפש להוציא עצבים ותסכולים על אנשים) זה שאפילו אם ננצל 10% מהעסק , עדיין בסופו של דבר יהיה פה הרבה כסף... ואם אין לך משהו חכם להגיד , עדיף שתשתוק.

SHAHAF UZI

New member
אצבעוני !!! הרווחת החודש

שקל אחד בודד ? אז בוא נחזור להצעתי הקודמת,כשיהיו עליך כמה לירות מהעבודה הזו אני אקשר אותך עם רואה החשבון שלי)הכל עלי אל תדאג פינוקיו(ונערוך לך תחשיב לשעה אחרי הוצאות וניכוי שכר מינימום שיכולת להרוויח בסופרמרקט,במקום לבלבל את המוח.תן גז

SHAHAF UZI

New member
אצבעון,למה אתה מתחמק

מתשובה עם כל מיני שטויות.כינית אותי טיפש ולא ירדתי לרמה שלך.עכשיו לענין ! למה לפני שהרווחת שקל אחד קטן אתה מחפש למכור ערכות לחברה שיתקעו כמוך עם סחורה ? דבר לענין אצבעוני

alophind

New member
הבנת הנקרא - כיתה ב'

תקרא כאן שוב את סעיף 3. רשום לך במפורש שאתה קונה מוצרים לעצמך ולא מוכר לאחרים , אז איזה ערכות ואיזה סחורה אנשים יתקעו איתה ? אלוהים.... אני בטוח שיש לך בבית ערמות של נייר טואלט או בקבוקי קוקה קולה שאתה תקוע איתם ואין לך מה לעשות.... אבל עזוב , עוד לא המציאו את מה שיעזור לך.

SHAHAF UZI

New member
תירגע טיפשון,ותקשיב

אם ישנם שני תחומים שאני מסוגל לשפץ אצלך זה למכור וגם בהבנת הנקרא לא רואה אותך ממטר.עבורי אתה לא יותר מסתם נוכל או שלוחה של נוכלים.אתה כל הזמן מדבר על דורות ועל אנשים מתחתיך-ומצד שני אתה לא מוכר כלום ? כולך מלא סתירות ושקרים,ואתה בקרוב תיפלט החוצה כמו פגז . תן גז

SHAHAF UZI

New member
אני מאחל לך הצלחה

ולכל השאר להישמר ממך.אתה תחפש תמיד דרך למצוא פריירים כמוך )אני מזכיר לך פעם שלישית שאתה לא מורווח שקל עדיין( ולשאר הגולשים אני מציע לעשות חישובים נכונים ולא "לאכול"משפטים כמו "3 חברים שיביאו עוד 3 חברים" ואני מכיר באופן אישי עשרות)לא מגזים(שנשארו עם סחורה ומעטים מאד שטוענים שהצליחו ואני מאמין להם אגב.מדובר באחוזים בודדים מאד שחיים על עשרות אלפי נכשלים-וזה לא מדד עבורי.למי יש בכלל אורך רוח של חודשים לצפות לכמה שקלים רווח במקרה הטוב? חברה !לכולנו יש 24 שע ביממה וכל אחד יבחר לעשות בהם כרצונו.מקווה שלא תיפלו בפח,וזיכרו שישנם המון דרכים לעשות כסף "הרבה הרבה יותר מהיר ואמיתי" לך אצבעוני אני מאחל בכנות להיכשל-מכיון שכשלון שלך יהווה פחות פצועים בשטח!!! בשאר עיסוקיך מאחל לך הצלחה,אגב אני מחפש מחשב נייד ,לילה טוב

טרייטל

New member
עבדו עליך יפה

ומה עם הרכישה החודשית האם אתה רוכש את המוצרים ומשתמש בהם , או יוצר לך מחסן , למה להכריח אנשים לרכוש מלאי מיותר ונראה כמה פתיים כמוך תצליח לגייס

alophind

New member
בטוחה שעבדו עליי ?! כי במקרה

ההורים שלי לוקחים מולטי ויטמין וכדורים נגד בריחת סידן שהם קונים כל חודש בטבע , אז במקום זה , אני קונה אותם כל חודש מהחברה ומקבל על זה כסף חזרה. ואת מפספסת פה נקודה חשובה חשובה שאני אסביר אותה עוד מעט.

flail

New member
מעניין

כמה אתה מרוויח *כרגע* ? וכמה הוצאת עד עכשיו? ובלי תירוצים...

למעלה