Love Birds

נטע20111

New member
הי ,

תודה אין כמוך ואין אין על הזוג היפה והאולטימטיבי אותי זה מאד מרגש ובנוסף התמונות של המפגש... חגיגת סןף - שבוע.. אתה יודע - עבורי בנוסף על השמחה זה מסיר ערפל/בלבול/ספקות קטנות ... שנדמה היה לי ,שאולי זה לא הכצעקתה ואני פשוט מדמיינת... בקיצור - תודה שוב...

אקרובט2

New member
נטע

כיף להעלות חומר כשיש תגובות כשלך :) איני מסתיר שבמהלך התכנית אהבתי מאוד את התנהלותה של דניאל ומה שקורה עכשיו רק מראה שהיתה אמיתית ולא שיחקה משחק כפי שרבים סברו. (ת.ז הבולדוזר). לאחר ההתנהלות השערוריתית של איתן בדייט עם קרן הייתי משוכנע שדניאל "תחתוך" כשיתגלו לה הדברים לאשורם ולשמחתי לא צדקתי. פעם נוספת חששתי בסיום התכנית. את יודעת שיוצאים מהעולם הקטן והסגור אל העולם האמיתי הדברים מקבלים פרופורציה אחרת ולראיה מרבית מערכות היחסים בתכניות הריאליטי לא החזיקו. מפליא שדווקא בדור הבא שנוהלה ע"י ההפקה באופן כל כך רשלני, יצאו שני זוגות שככל הנראה אוהבים ומאושרים.

נטע20111

New member
אקרובט 2

דע , שאני מתכוונת לכל מילה - אמיתי ומהלב בזמן האחרון, אני חולקת מחשב עם הבן שלי , וברוב שעות היממה הוא בערך תפוס... ומלא וירוסים .." שתוקעים" אותי... כמוך כמוני לגבי דניאל. גם במהלך התוכנית לרגע לא פיקפקתי באמינותן של רגשותיה ובכלל בכל התנהלותה. מאידך - אף שידעתי שאיתן הוא בחור איכותי ביותר, תמיד קינן בי חשש/מעין ספק שמא הוא מעריך אותה בלבד, ולכן אופן הביטוי שלו טכני קצת ומנוכר כלפיה . ואני - רציתי הרבה יותר עבור דניאל , את "הטופ" . מודה , שהתעשתי והיום אני מבינה ,שבדיעבד, נסחפתי קצת , ו"טכני" עבור אחד - הוא ביטוי מלא עבור אחר. ודביקות של פוצי-מוצי אין בהם כדי להעיד על חיבור כן, והערכה הדדית - היא הבסיס היציב לזוגיות אמיתית. נו - והתמונות מעידות . פשוט מחמם את הלב.

שזטערי

New member
כייף לראות זוגות מאושרים- בעיקר אחרי שהיינו

שותפים פסיביים להתאהבות שלהם

למעלה