listen to this!

raheli

New member
listen to this!

If u love me let me know If u hate me let me go If u think that fuck it`s funny fuck your self and save your mony so...cute????? from raheli..14 years old.

יערית

New member
צר לי...

חמודתי לא הבנתי את המסר... בגילך הדבר החמוד שכתבתי היה שיעורי בית... אם עכשיו את כותבת כך,מה יהייה בגיל ההורמונים? את תקבלי את זה באהבה? יערית.

ה-איה

New member
לדעתי

מה שחמוד זה האפשרות לדבר בשפה בדיוק כמו ברנדון וקלי... וואי... כאילו מגניב כזה? חוץ מזה, כנראה שחריזה כזאת מבריקה עושה את זה לילדים של היום... איה

שרון-ב-

New member
סחטן רחלי :)

יערית צודקת, בגילך בקושי ידענו מה היא חזיה... אז את מכירה את המילים FUCK וכו` ??? ויש גם מסר שמסתתר מאחורי זה לא ? יאללה רחלי, שיעורי בית לנתח לנו את השיר על עמוד אחד, לא יותר מעשים מילים שבת שלום שרון

ה-איה

New member
אופס...

אני גם בגילי לא יודעת מה היא חזיה? מה זה אומר עלי? ואיך מצפים שהיא לא תכיר את המילה פאק אחרי שסופטי נכנס לאקסטזה והביא 7 ברצף? ;-) איה

שרון-ב-

New member
איייייייההההההההה

כואבת לי הבטן ממך :) קורה באמת לסופטי שנכנס לאקסזה...7 פעמים :) מספר מזל ספרי לנו בת כמה את... (היום, מחר ומחרתיים, או סתם מה שכתוב בתעודת הזהות) הפרטים דרושים לנו לתוכנית ``מנהל פורום תורן`` בקשתך עדיין בדיון שרון

ה-איה

New member
יווווווווווווווו

זה אומר שממש יש לי סיכוי? אז קודם כל, תשכחו מלדפוק אותי בתורניות בשבתות וחגים!! אפילו בצבא לא עשיתי את זה, ואין לי שום כוונה להיות חפ``שית פה... אני רוצה דרגה ייצוגית, ממש כמו דובר צה``ל, תת אלופה, ברור. אני רוצה לשכה חביבה עם שירותי נהג צמוד ואוכל שיגיע בשעות קבועות. והכי חשוב, אני רוצה מזכיר! אחד אקסטטי כזה... 7 פעמים יספיק בתור התחלה. איה בת 28 ושבועיים ויומיים

שרון-ב-

New member
שיחקת אותה !!

מזל טוב מאוחר לך, עדיף מאוחר מאשר בכלל לא. מאחר ואנו פלוגה חדשה אנו צריכים לבדוק את התקציב ולשקול בקשתך בהתאם לגביי ``לדפוק שבתות וחגים`` אני בטוחה שסופטי יסכים לדפוק אותך גם באמצע שבוע :) ואם תשכחי הוא גם יזכיר לך היי איה 28 זהירות אני מכירה אישית גברברים פה שהגיל שלך עושה להם את זה בגדול !!!! (לא לא אל תחפשי אותם, הם כבר ימצאו אלייך) הייתי פה שרון

ה-איה

New member
עוד הבהרה קטנטנה...

הגיל שלי עושה להם את זה גדול? או הגיל שלי עושה להם את זה בגדול? (הבדל די משמעותי, לעניות דעתי...) שינה נעימה שרון אני הולכת לבלע משהו (לא לבלוע יא סוטים... לבלע) איה

יערית

New member
ואני חשבתי בטיפשותי ...

שאני הכי צעירה כאן... אז יקירתי,תזהרי עם הבליעה, לפעמים הפירורים גדולים מידיי! יערית.

שרון-ב-

New member
בשביל לנשוך אותם כשהם מעצבנים

אותנו. שם, למטה, באמצע ה.... בנת ? איה ילדה טובה (כן כן בטח :)

ה-איה

New member
יפה, שרון

אני צופה לך עתיד מזהיר אולי אפילו תצליחי להיות ילדה טובה ממש כמוני

למעלה