LF RP?

קטריס

New member
LF RP? ../images/Emo152.gif

אני סופר והיסטוריון חובבן (מאוד, מאוד חובבן) ומצאתי את WoW כקרקע פוריה מאוד לדימיון (למרות שאני לחלוטין מנותק מה-Lore של המשחק. האמת שאין לי בכלל מושג למה ההורד והאליאנס נלחמים). קיצר מצאתי עצמי לאחרונה נותן עוד ועוד איפיונים אנושיים למיין שלי (DK). למשל חזרתי לתחביב ישן שלי עליו - לאסוף נשקים יפים. החלטתי שהוא פוליטיקאי לוביסט מרושע כזה, אז הלכתי ושחטתי מיליונים כדי להשיג The Diplomat. תאב בצע, אז הוא JC ומיינר. נטול חוש הומור, אז אני אף פעם לא עושה איתו שומדבר שקשור ל-holydays (להוציא que ל-headless horseman). ואוהב היסטוריה, שמתחבר עם ארכיאולוגיה מאוד טוב אבל יותר בקטע של לעשות המון תוכן משחק ישן (אז עשינו וויפ על Tempest keep אתמול
). אני שונא שאנשים חושבים "בלה בלה בלה אני 85 לא צריך לדעת שומדבר על הקרב בלה בלה בלה". סתם תהיתי אם יש פה שרוטים כמוני

מירטל

New member
למרבה הצער, לא,

פשוט כי עם כל הכבוד ל WOW, זה לא באמת מ"ת. עוד לא ראיתי קווסט אחד שניתן לעשות בו איזושהיא בחירה ( הדבר הכי הכי קרוב לזה בהשד יודע כמה שעות משחק זה לבחור האם לקבל כסף או REP), אז יש לי כמה מאפיינים של מ"ת - joharim, לדוגמא, היא קוסמת אש, ורק אש, ולעזאזל עם חמישים אלף הפעמים ששמעתי שarcane הרבה יותר טוב, או שאני יודעת שקרח אמור להיות יותר טוב ל PVP. עזית היא מצטערת על זה שהיא הפכה לוורגון, אז היא מעדיפה להסתובב בדמות האנשיות שלה ושונאת את דרך התנועה שלהם - הדבר הראשון שהיא עשתה הייתה לארגן לעצמה סוס נורמלי ( של סטורמווינד). לגבי הוויפים על תוכן ישן כי לא מכירים את הטקטיקות.... יצא לך פעם לנסות לעשות את הבוס הראשון של sunwell עם קבוצה של 80 שלא מכירים את הטקטיקה? כיף!

I3lack1

New member
ממליץ...

להיכנס לLORE של המשחק. יגביר את חווית המשחק שלך פי כמה.

JuffoWup

New member
גם אני ככה, אני מת על RP ויש לי המון קטעים

רנדומליים כשאני נפגש עם אנשים. חלק חשוב במשחק בשבילי.

Fanty S

New member
לא כאן... :)

אף פעם לא התחברתי לזה בוואו. אין לי בעיה עם DND (עם DM טוב זה אפילו ממש כיף), אבל בוואו זה מרגיש לי מאולץ ולא קשור. יש כל כך הרבה תוכן "אמיתי", שמרגיש לי בזבוז זמן לעשות RP מול מסך ולא בקבוצה בשר ודם. ריידים אני לא יכולה לעשות בRL...

עדיגי

New member
"תפסת מרובה לא תפסת"

לי היה מאוד קשה לעשות רולפליי כמו שצריך בWOW. המראה החיצוני של הדמויות לא מגוון, מספר המחוות מוגבל ובאופן כללי אי אפשר לתת דרור לדמיון. מה גם שרוב הרולפליירים במשחק (לפחות אלו שאני פגשתי) נתקעו בשלב של "שד אפלולי השתלט על נשמתי, אני נורא רשע ולכן אני חייב/ת לשכב עם כל אלפית שנקרית בדרכי". בקיצור, רולפליי זה כיף לאללה, אבל מחוץ למחשב.

למעלה