just 4 the record

™chester

New member
כנראה שלתפוז יש כוח

והם פותחים פורומים ללהקות הבאמת מצליחות בסגנון, אלה שיש להן קהל, גם papa roach הם ניו מטאל אבל אין להם כל כך הרבה קהל, גם crazy town ויש עוד הרבה..

Charlotte

New member
אמממממ........

משום מה אני לא רואה פה פורום לימפ ביזקיט... שהם נהפכו לפופולריים בישראל הרבה לפני לינקין פארק.

™chester

New member
אז תגישי בקשה אולי ?...

חוצמזה, אחרי שייצא in the end יש לליקנין פארק הרבה יותר מעריצים מהסיבה הפשוטה שבישראל יש הרבה יותר אוהבי פופ מאשר רוק, ולכן הם התחברו יותר לשיר של לינקין פארק מאשר לכל שיר אחר של לימפ ביזקיט, לתשומת ליבך.

Charlotte

New member
לתשומת לבך

אני לא מעריצה של לימפ ביזקיט. אף פעם לא הייתי מעריצה שלהם. ובכלל אני לא ממש אוהבת נו מטאל.

™chester

New member
אם כך...

א. מה את עושה בפורום הזה? ב. לא הבנתי מה את רוצה להגיד בכלל... את לא מכירה הרבה להקות ניו מטאל אז את בכלל לא יודעת על כל להקה, ובטח שאת לא יודעת שלינקין פארק הם מהגדולים בז´אנר הזה.. לכן תבררי לפני שאת מגיבה.

Charlotte

New member
מה אני עושה כאן?

מגיבה לשטויות שלך. לא כי אכפת לי. רק כי רציתי להביע את דעתי. אם לא הבנת את מה שאני רציתי לומר- בעיות שלך. אני יודעת את מה שאני צריכה לדעת. אני לא מספיק מטומטמת בשביל להכנס לוויכוחים בתחום שאני לא מבינה בו.

™chester

New member
מה את אומרת...

מגיבה לשטויות שלי? אם זה שטויות למה את מגיבה? ולפני שנכנסת לפה בכלל ידעת שאני נמצא פה ו"מדבר שטויות" שרצית להגיב עליהן? לא. ועל זה שאת לא מספיק מטומטמת בשביל להכנס לוויכוחים בתחום שאת מבינה בו..... עובדה שאת עושה את זה... מה נובע מכאן?... תחשבי לבד

MissUnKnown

New member
למה נירא לך??

למה נירא לך שלינקין פארק הם הגדולים בזאנר???? אני לא מתה על ניו מטאל...אבל לינקין פארק מבישים את הזאנר הזה...

Manic Subsidal

New member
אתה צריך להבדיל בין שני דברים.....

אתה צריך להבדיל בין ה"גדולים בז´אנר" ל ה"טובים בז´אנר" זה שללהקה יש הרבה מעריצים, והיא מפורסמת, לא עושה אותה בהכרח לטובה (ראו ערך נירונה), אני מכיר להקות נו-מטאל פחות מוכרות מלינקין פארק, אבל טובות מהן פי כמה, גם באיכות המוסיקה וגם בליריקס (ראו ערך פרום זירו)

™chester

New member
ע"פ דעתך..

ייתכן שיש יותר טובות, אני מדבר על הלהקות הידועות בתחום. ומה זתומרת ראה ערך נירוונה? אתה רוצה להגיד לי שנירונה לא להקה טובה בז´אנר גראנג´ ?? (לא שאכפת לי מהם, אבל בשביל העקרון)

Manic Subsidal

New member
אני לא מת על גראנג´...

חוץ מזה יש להקות גראנג´ הרבה יותר טובות מנירוונה, סאונדגארדן לדוגמא

™chester

New member
נו אז ?

בכל זאת נירוונה להקה בין הגדולות והטובות בז´אנר אתה יודע מה? בין הגדולות כי בין הטובות זה כבר עניין של טעם

lp2002

New member
Manic Subsidal

שמע אתה והטעם שלך אבל תיראה לינקין פארק הם לא רק מהטובים בג´אנר אני אומר לך שהם יגיעו למעמד של אגדה! אפילו כמו רדיוהאד שזה אגדה אמיתית

Blessed By Gore

New member
רק שלרדיוהד יש כישרון....

פרט קטן וחסר משמעות הא.. חוץ מזה..חתיכת הישג להגיע להצלחה בז´אנר הזה.. וכן, זה היה בציניות..

למעלה