../images/Emo15.gif פאנפיק הזויייי!

../images/Emo15.gif פאנפיק הזויייי!

לא מיועד לאנשים בעלי דמיון לא מפותח! אין לשתות או לאכול בזמן הקריאה מחשש חנק או להשפרצה כללית, כמו כן לא מומלץ לבעלי לב חלש, בעיות עיכול או כל צורה אחרת של בעייה גופנית קשה שם: דברים לעשות כשבנות הדוד באות לביקור פאנדום: המומינים >< נו באמת. ג'אנר: קראאאאאק! האמא של הקראק! האמאימא של הקראק! (או הומור הזוי במיוחד) OC- ארבע בנות דוד מטורפות לאקירה שיפים: רמיזות להיקאקי ואיסוואיה, אבל לא ממש. טיגר: למישו יש בעיה עם קריוקי, קצת שתייה או קרב אוכל? "אתה מה?!" צעק אקירה, כאילו שזה ישנה משהו. שינדו משך בכתפיו והביט בו בשאלה. "בסך הכול הזמנתי ליום ההולדת שלך את בנות הדודות שלך..." אמרה היקארו "אמא שלך אמרה שזה יהיה רעיון טוב!" "אמא שלי עדיין חושבת שאני בן עשר..." נאנח אקירה "בנות הדודות שלי! לכאן! אלוהים, זה לא קורה..." "מה כל כך נורא בהן?" שאל היקארו, מביט באקירה במבט לא מבין. "אין לך בנות דודות, נכון?" שאל אקירה את היקארו במבט של מישהו שמנסה להסביר דבר מובן מאליו למפגר. "לא" משך היקארו בכתפיו "אבל אמא שלך אמרה שאתה מסתדר איתן!" "זה היה כשהייתי בן שבע בקושי... " נאנח אקירה והניח ידיו לפניו בצורה ישרה "שינדו. תפקידן של בנות הדודות בכל מצב הוא לגרום לך למבוכה רבה ככול האפשר ולצלעות שבורות." "אבל הן אוהבות אותך!" אמר היקארו, מתקשה להבין "למה להן לשבור לך צלעות או להביך אותך?" "אני מבין שאף פעם לא קיבלת חיבוק דוב רציני" אמר אקירה להיקארו "ושאף פעם לא סיפרו לחדר שלם כמה מצחיק היה בפעם ש...." אקירה הסמיק בעוז ממבוכה רק מהזיכרון. היקארו צחק. "הן נשמעות דווקא נחמדות" אחר כשנרגע מעט "קצת צבע בחיים האפרוריים האלו שלך" "הו, אתה מספיק צבע בשבילי! גם איתך אני בקושי מתמודד!" אמר אקירה והיקארו הביט בו במבע תוהה. "אני לא כל כך נורא!" אמר בהתנגדות. "יחסית אליהן אתה שקט כמו עכבר!" אמר אקירה והרים ידיו לשמיים באנחת ייאוש "אני מעדיף שתבטל הכול!" "הו, זה לא יהיה כל כך נורא... אני בטוח!" אמר היקארו בעידוד. "הרבה יותר מזה" אמר אקירה וצנח על הספה. זה עומד להיות יום ההולדת הכי מוזר שהיה לו בחיים, הן בטוח עומדות להחריב הכול. הו, למען האמת הוא טעה. השפעות המסיבה לטווח הארוך היו לטובתו בהחלט. אבל לטווח הקצר זה כבר היה סיפור אחר.... זה התחיל בנקישה רמה בדלת, ואחריה עוד אחת, ואז צעקה. "אקירה! תפתח!" נשמעה צהלה רמה "אנחנו פה!" היקארו פתח במקום אקירה, שישב על הספה וניסה להיראות בלתי נראה, ללא הצלחה יתרה. "או! איפה בן הדוד הקטן שלנו?!" צווחה הג'ינג'ית הגבוהה, בעלת החזה המפותח להפחיד, שעמדה בכניסה "הנה אתה אקירה! מנסה להתחבא? בוא תן לי חיבוק!" "אני מחבקת אותו קודם!" התנגדה מיידית בחורה בעלת שיער חום ועיניים ירוקות "את תמיד מחבקת ראשונה!" "אני הכי גדולה, יוקי! אז אני ראשונה!" אמרה הג'ינג'ית בהתרסה ופסעה לעבר אקירה שעמד כמקבל גזר דין מוות. "אקירה צ'אן!" קראה הג'ינג'ית, מחבקת את אקירה בעוצמה, מרימה אותו כמה סנטימטרים מהרצפה ומנערת אותו בשמחה. אקירה השמיע קולות החנקות קשים כשצווארו נלכד בין שתי מפלסות השלג שהיו חזה של בת דודתו. "מי...נאטו...אוויר...אין!" ניסה להגיד, אבל נדמה כי הג'ינג'ית שקועה בעולם משלה. "נדמה לי שאקירה צ'אן קצת נחנק מינאטו, גם אנחנו רוצות לחבק אותו!" אמרה הנערה ששמה יוקי- היה לה שיער חום שקצותיו נצבעו בסגול ועיניים ירוקות זהות לאלו של אקירה, הדמיון בינה לבינו היה מעט יותר בולט. "אוי! סליחה אקירה צ'אן..." התנצלה הג'ינג'ית בחיוך מבריק והניחה את אקירה המעוך בזהירות על הספה, היקארו הביט בו, נקרע בין רחמים צחוק. הסוודר הרגיל של אקירה היה מקומט, ופניו התחילו להכחיל, הוא השתעל בחוסר אונים ברור. "עכשיו תורי!" צהלה יוקי וחיבקה את אקירה חיבוק נמרח במיוחד, עיניה עצומות באושר בלתי נדלה כאילו היא מחבקת דובון חמוד, היקארו נכנע ופלט "חה" גדול של צחוק, ואקירה העניק לו מבט שרמז על רצח קרב, ברגע שהוא יוכל לעשות זאת. "פנו מקום, פנו מקום!" קראה אחת הנערות ששתקה עד כה, בעלת שיער מתולתל בצבע אגוז כהה "זה תורי לחבק אותו!" היא הניפה את יוקי באוויר, זרקה אותה לספה שממול וחיבק את אקירה חיבוק קצר ועוצמתי, שכמעט סדק את צלעותיו של אקירה- אלו סברו שהעומס היה רב מדי. "האנה... בבקשה... קצת יותר בעדינות... זה כאב!" התלונן אקירה בפני בת דודתו השלישית. "נו נו, כרגיל אני אחרונה" נאנחה הממושקפת שדמתה מכולן אקירה, בגלל ששיערה היה זהה לשלו, והעניקה לאקירה חיבק קצר ולא מכאיב מדי, אם כי הדוק למדי. "בנות, אנחנו מתנהגות שלא בנימוס" נזפה בשלוש האחרות אחרי ששחררה את אקירה "נציג את עצמנו לשינדו?" "כמובן!" קראה הג'ינג'ית בדרמטיות "מינאטו טויה, נעים להכיר!" "יוקי ארישאווה!" הציגה עצמה השנייה בתנועה גדולה ונוצצת "תענוג להכיר!" "האנה מיטושירו" עמדה חומת השיער וקדה קידה תיאטרלית "נעים מאוד מאוד להכירך!" "מינה שיוקי, לעונג הוא לי!" סיימה הממושקפת את ההצגה בהושטת יד ללחיצה. "אמ... היקארו שינדו...." הושיט היקארו ידו במבוכה ללחיצה "נעים להכיר אתכן בנות" "רק בקשה אחת, אל תחריבו את הדירה שלי, טוב?" ביקש אקירה בחולשה, עדיין מעוך מסשן החיבוקים שעבר. "בסדר אקירה צ'אאאאאן!" אמרה יוקי בחיוך חתולי רחב וליטפה את ראשו של אקירה "ילד טוב!" "אני לא ילד קטן!" צעק אקירה בכול כוחו "אולי, בבקשה, תתנהגו כמו בנות אדם נורמאליות לערב אחד?" "אבל אז לא יהיה פה כיף!" מחתה יוקי "מי עוד מגיע למסיבה של אקירה?" "כמה חברים שלנו" אמר היקארו "שקני גו. איסומי, וואיה... וחברת ילדות שלי בשם אקארי" "כולם חנונים קטנים כמו בן הדוד שלנו?" שאלה מינאטו מלטפת את ראשו של אקירה ופורעת את שיערו המסודר. "אני לא חנון!" צעק אקירה בכול כוחו, מאדים מכעס "תפסיקי לקרוא לי ככה מינאטו!" "לא הכחשת את החלק של הקטן" צחקה האנה. "זה או שאקירה גדל מהפעם האחרונה, או שהתכווצת בכביסה מינאטו" אמרה מינה בצחוק. "זה לא ממש אפשרי אתן יודעות..." אמר היקארו במבוכה, מרגיש תלוש מהעסק ומחכה שוואיה ואיסומי יבואו ולפחות יהיה לו עם מי לדבר. "מה אתה בכלל יודע על דרכי חפיפת השיער שלי שינדו?!" התפרצה עליו מינאטו "אם היא אומרת שהתכווצתי בכביסה אז אולי היא צודקת!" "די להתנהג כמו בהמות!" קראה האנה "למישהו מתחשק לשיר קצת עד שכולם יגיעו?" "אני,אני, אני! אני רוצה!" קראה יוקי בשמחה "שימי את הקריוקי!" "הבאתן איתכן את הדיסקים של הקריוקי?!" שאל אקירה בייאוש. מסיבתך יום ההולדת שלו תפסה כיוון מאוד לא רצוי ברגע זה.

../images/Emo15.gif חלק ב

"כן!" הצהירה האנה "הבאנו גם קצת שתייה, והכנו לך עוגה נחמדה!" "לא הייתן צריכות" אמר אקירה במבוכה כשהן הציגו לפניו עוגת יומולדת זהה לזו שהוא קיבל בגיל שש, רק עם יותר נרות "באמת שלא." היקארו צחק והתקרב לחבורה. "אתן מוצאות חן בעיני בנות, נדמה שאני לא היחיד שמתקרצץ עליו" אמר היקארו וטפח ליוקי על השכם "אני חושב שתהיה מסיבה נפלאה. אמרתן משהו על קריוקי?" "נכון!" נזכרה האנה ושלפה דיסק "קריוקי מישהו?" "אני ראשונה!" קראה יוקי "שימי את מאפס לנכס מהרקולס! נשיר יחד!" "רעיון מעולה יוקי" שיבחה האנה "ובגלל שאנחנו צריכות קול חמישי... אקירה?" שאלה וניגשה לנער השרוע על הספה כאילו נשמתו פרחה "רוצה להשתתף?" "לא ולא, אין שום סיכוי!" התנגד אקירה בתוקף, היקארו בדיוק פתח את הדלת. "אקירה טויה שר קריוקי, זה משהו שבוודאי היה שווה לראות" אמרה וואיה והצדיע בהומור "וואיה ואיסומי מתייצבים במסיבת יום ההולדת הזו, הבאנו כמה דברים להצית קצת את החגיגה, מישהו רוצה בירה?" "..." "צחקתי!" נסוג וואיה כשהבחין במבט הרצח שאקירה שיגר אליו, נדמה היה שגבותיו של אקירה תחילות להתעייף מרוב כיווצים. "רגע, אתה מוכן להיות קול חמישי?" שאלה יוקי בעיניים גדולות ומתחננות "בבקשה בבקשה בבקשה?" "נו, טוב, תביאו את המיקרופון!" קרא וואיה הזמן שהבנות הכניסו את הדיסק לדי וי די וחיברו את מפצל המיקרופונים. "בוא, איסומי, לפחות נשב ונהנה מההצגה" טפח היקארו על שכמו של איסומי והוביל אותו לספה. "אתה מתכוון לוואיה מבייש את עצמו למוות או את טויה מובך למוות?" שאל איסומי בגיחוך קל. "ובכן, את שניהם!" "זה לא ממש נחמד מצידך אתה יודע!" התרגז אקירה "זה יום ההולדת שלי אחרי הכול!" "לכן אתה צריך לשמוח!" הצהירה האנה "ואנחנו פה בשביל לעשות שמח! עכשיו תדליקו את זה כבר!" והן הדליקו את המכשיר המנגינה החלה להתנגן, יוקי פצחה בשיר, ידה מעופפות באוויר וקולה מרקיע שחקים, מעבירה את השירה למינאטו שקולה הנמוך משל האחרות רעד בגרונה ושיווה לשירתה אפקט שניתן לכנות רק בשם אפקט הכושית השמנה, האנה השלימה את המשפט בשירה חדה כתער ומינה סיימה את הבית בטון מרעיד-מנורות. ואז הגיע תורו של וואיה לפתוח את הבית הבא, והיקארו ואיסומי התפרצו בצחוק למראה התנועות המוגזמות שוואיה ביצע, עיניו סגורות ופיו פעור לרווחה כעומד לבלוע את המקרופון. "קדימה וואיה! אתה כישרון טבעי!" צחק היקארו "אתה לא יודע איזה מופע אתה מפסיד טויה!" אקירה הרים מבטו מהספה והחל לצחקק למרות רצונו כשראה את המופע המבדר ביותר. השירה שוב התגלגלה בין הבנות לוואיה לחליפין, שהרעים בקולו "כן מותק!" כל כך חזק שלאיש לא הייתה ברירה אלא להתגלגל על הרצפה. "הפסדתי משהו?" שאלה אקארי בלבול מהכניסה כששמעה את שירתו המרשימה של וואיה "ממתי טויה הוא טיפוס של קריוקי?" "הו, אלו בנות הדוד שלו" הסביר היקארו בגיחוך "ממש פלפל מקסיקני חריף. מי שר עכשיו? זה הלך והדרדר משם, אנשים הפכו להיות צמאים, וואויה, כצפוי- דווקא כן שלף את הבירות שלו. וכשהאלכוהול החל לחגוג- והשכל התרופף, נמצאו כמה מצבים הזויים למדי. אקארי תפסה את המיקרופון והחלה להשיר בדרמטיות. "לאן נעלמו הגברים הטובים? היכן כל האלים? איפה הרקולס בעל חוכמת הרחוב שילחם למעני בכול? הם אינם נמצאים בשום מקום יותר בלילה אני מתפלת וחולמת על מה שאני צריכה" בנות הדוד של אקירה תפסו פיקוד כקולות ליווי מרקיעי שחקים בשעה שהבנים ישבו ומחאו כפיים. "אני צריכה גיבור! אני ממתינה לגיבור עד סוף הלילה! הוא חייב להיות חזק ומהיר, וחייב להיות טרי מהקרב! אני צריכה גיבור! אני מחכה לגיבור עד סוף הלילה! הוא צריך להיות נחוש וצריך להגיע עכשיו והוא צריך להיות גדול מהחיים!" "מהחיים!" השלימו אותה בנוד הדוד, ביחד חמש הבנות יצרו את ההרגשה שהן עומדות מול קהל עצום, ולא סתם שרות מתוך עננת אלכוהול קלה שרופפה אותן קלות. "זאת בחורה לעניין!" שיבחה מינאטו כשאקארי קדה קידה ל"קהל" שלה, ואז צעקה "עכשיו תורו של היקארו לשיר לנו משהו!" "קדימה! היקארו ישיר לנו סולו!" קראו הבנות, ואקארי גררה את היקארו שהתנגד קלות לכיוון מכשיר הטלוויזיה. אקירה- סמוק מאלכוהול (שנאלץ לשתות באיומים תחילה), מצחקק ולא יציב, החליט שדווקא נחמד לו, היקארו ישיר סולו, הפאדיחה שווה את כל החיבוקים המכאיבים שבעולם. "שיר את השיר הזה!" קראה מינאטו בשמחה ולחצה על הכפתור שהפעיל את המוסיקה. היקארו שר בצורה מרשימה למדי, ואז הצביע על אקירה "מתערב איתכן שהוא לא ישיר את "כמו בתולה"! הוא בוודאי מתבייש מכדי לשיר!"

../images/Emo15.gif חלק ג! ועוד ממשיך להתדרדר!

"על מה מתערבים שאני כן מעיז!" התקומם אקירה, שלקח את האלכוהול שבדמו קצת קשה "תן לי את זה!" הוא חטף את המקרופון מידיו של היקארו והתייצב בשעה שכולם מריעים. "בנאדם, זה משהו שלא קוראים כל יום!" קרא וואיה "טויה אקירה עומד לבצע את "כמו בתולה" של מדונה! חבל שאין לי מצלמה!" "קדימה אקירה!" הריעה יוקי בשמחה "תראה לנו מה זה!" אקירה כחכח מספר פעמים, ואז בקול טוב להפתיע החל לשיר את "כמו בתולה", היקארו לא יכול היה שלא להביט בו בהשתאות, מתפעל ומעט מזועזע. "...זה מפחיד אותי..." גמגם וואיה באימה למראה אקירה השר את השיר שפחות או יותר הוא הדבר הכי מביך שבחור יכול לשיר, ואפילו נהנה מזה. "למה? זה גדול! קדימה אקירה!" הריע היקארו בצהלה "אתה גדול!" "הווו!" ענה אקירה בצליל גבוה ונשי להפחיד, שגרם לוואיה להתכווץ באימה. "ההבעה על הפנים שלך וואיה הייתה שווה כל פדיחה בעולם" אמרה אקירה בסיפוק ונראה די מרוצה מעצמו "ונתערב שאתה, היקארו, לא תשיר את "בחורה עם תחת"!" "תביא את הדבר הזה אקירה!" קרא היקארו, חטף את המיקרופון ודוחף את אקירה לספה "שקט, המאסטרו עומד לשיר!" כולם השתתקו לרגע, והיבטו בהיקארו שחייך בממזריות. "אני אוהב תחת גדול ואני לא יכול לשקר! גם הבחורים לא יכולים להכחיש! וכשבחורה נכנסת ויש לה אחד אני מיד מקבל-" "יותר מדי מידע שינדו!" צווחה אקארי בצחוק. "בהחלט, תודה!" הסכימו איתה כולם. "תתנו לי לסיים לשיר או לא?" שאל היקארו, והמשיך לשיר, כשכולם- בעיקר בני משפחת טויה- מריעים לו. "איסומי עדיין לא שר!" הצהיר היקארו כשסיים "קדימה איסומי סאן- תשיר את "נשאר חי!"" "נו טוב, אם אין לי ברירה..." נאנח איסומי. "לא, בהחלט אין לך ברירה!" קרא וואיה ודחף את חברו הטוב מהספה "תחמם את הקול ותתחיל לשיר! אפילו טויה נתן הופעה- הופעה מאוד מפחידה- אבל הופעה!" "נשאר חי, אם כך?" שאל איסומי "ובכן אני מקווה שאני אשאר חי אחרי המסיבה" "אנחנו נוודא שלא" צהלה האנה. איסומי כחכח והחל לשיר בקול עמוק מאוד, הרבה יותר מהצפוי. "וואו. יש לו בס" אמרה יוקי, עיניה פעורות בהפתעה "לא ידעתי" כשאיסומי סיים כולם מאחו כפיים. "בס מרשים! עכשיו אנחנו בנות!" אמרה מינאטו, מנערת את הבנות מהספה "שרים את וווי אם סי אי?" "בטח!" צהלו השלוש האחרות. "וגם רוקדים" הצהירה מינה "זה כייף להיות ב-" "ווי!" צרחה יוקי למיקרופון- דבר שהחריש למשך כמה שניות כל כולם. "אם!" הכריזה מינאטו. "סי!" קראה האנה "איי!" אתמחה מינה. והן שרו, וכולם מחאו כפיים וצחקו, עד שאקארי חטפה את המיקרופון, והתחילה לשיר את "האם באמת תרצה לפגוע בי" בקול דקיק ובדמעות מזייפות גדולות בעיניה. "מי ירצה בכלל לפגוע בך?!" שאלה האנה וטפחה על כתפה "פני את המקרופון חבובה, יש פה דואט! איסומי, וואיה! קחו את המיקרופונים כבר!" "מי שחרר את הכלבים?!" ספק שאל ספק שר וואיה ואז הוא ואיסומי נבחו למקרופונים. "נחמד מאוד! יש עוד שיר אחד ונגמר לנו הדיסק" אמרה האנה "קדימה, בואו ניתן לכוכבים של הערב את כבוד! קח את זה, חבוב בצהוב!" והשליכה את המיקרופון להיקארו, והושיטה את השני לאקירה. "תן לי שורה וואיה!" קרא היקארו ונתן לוואיה לשחרר טון שכמעט שבר את החלון. "אני יכול לראות שמעולם לא אהבתי מישהו כמוך במשך כל החיים!" קראו יחד היקארו ואקירה, שרים סולו ביחד, שזו הייתה בערך ההגדה היחידה למה שקרה שם, כשהבנות מריעות להם, ולאיסומי וואיה שעשו להם את הקולות השניים. באנחה רמה נזרקו הבנים על הספה כשהדיסק נגמר. "זה היה כייף!" נמתח אקירה בנוחיות על הספה, פניו מכוסות סומק אדמדם מחום "ונהייתי רעב" "בהחלט!" הסכימו וואיה והיקארו. "הבאנו פונדו!" אמרה מינה בחיוך רחב, ואז יש עוגת יומהולדת!" "קודם פונדו!" יללה יוקי "פונדו בא לפני הכול!" "חוץ מקריוקי" הצהירה האנה "פונדו בא לפני הכול חוץ-" "מקריוקי, כן כן אבל היה קריוקי אז עכשיו פונדו!" אמרה יוקי והוציאה את הסיר שבו היה השוקולד המומס וצלחת מלאה פירות חתוכים ומרשמלו.

../images/Emo15.gif חלק ד!

"אני אביא שיפודים!" התנדב היקארו בשעה שהבנות הסירו את מכסה הסיר והניחלו אותו במרכז שולחן הסלון. היקארו התיישב מול אקירה, ואז כשכולם בחרו פרי הכריז "בתאבון!" וכולם טבלו שלל תותים, ענבים, פלחי קלמנטינה ומרשמלואים ברוטב השוקולד הסמיך. לאחר כמה פירות היקארו העיף מבט לעבר אקירה. 'וואו' הוא חשב לעצמו 'כמה יפה...' בהיסח הדעת החליק התות מהשיפוד שלו הישר לרוטב השוקולד. "הוא הפיל את הפרי!" קראה יוקי בעיניים פעורות "אתן יודעות מה זה אומר!" "נשיקה!" צהלה אקארי "למי שיושב מולו... וזה אקירה!" "מה?!" שאל היקארו בפליאה "אני לא מנשק אותו!" "מי שמפיל את הפרי שלו לפונדו חייב לנשק את מי שמולו או שיהיה לו מזל רע!" אמרה האנה בהחלטיות "זו מסורת ידועה שינדו!" "נו טוב..." רטן היקארו, כשכול הבנות חייכו חיוכים מעט מרושעים. "אוי, אני לא מסתכל, אמר וואיה והסב ראשו "איכסה" "תראה מה קרה וואיה! בגלל שסובבת את את הראש הקלמנטינה שלך נפלה לשוקולד!" צחקה אקארי "זה אומר שאתה מנשק את איסומי!" "לאלאלאלאלאלא!" קרא וואיה "אין שום סיכוי ש-" "שתוק ותנשק אותו כבר!" אמר היקארו שהיה בדרך לנשק את אקירה "תתמודד עם זה כמו גבר" "זו בדיוק הבעיה! אני לא הומו!" "נו, אף אחד מאיתנו לא!" השיב לו היקארו ואז לחש "חוץ מזה אנחנו מתעסקים פה עם פאנגרלז, זה יהיה רעיון רע לסרב" "נו קדימה תהיה פה נשיקה או לא!" התלוננה מינה "אקירה, אתה עומד להגיד יפה להתראות לנשיקה הראשונה שלך. כמה משמח!" אקירה הסמיק קשות, וחיכה עד ששפתיו של היקארו נלחצו כנגד שלו בנשיקה קצרה ונבוכה לפני ששניהם התרחקו וחזקו לשבת משני צידי מעגל הפונדו. לעומת זאת וואיה ניסה להתחמק ולכרכר כדי להימנע מהנשיקה, עד שאיסומי התעצבן ופשוט משך אותו אליו לנשיקה של שנייה או שתיים. "אתן מרוצות עכשיו?!" קרא וואיה האדום כעגבנייה לאחר שחזר לשבת במקומו "התנשקתי עם איסומי! שמחות?! זה גרם לכן אושר?!" "הו, למען האמת כן" אמרה אקארי בצחקוק רם. "הו, על זה תשלמי, ילדה ארורה..." אמר וואיה, שווידא לנעוץ את כל שאר הפירות שלקח בחוזקה על השיפוד. "ועכשיו עוגה!" אמרה מינה בחיוך רחב של מכורה קשה למתוקים "זוזו!" איש לא העז להתנגד למראה ההבעה המפחידה על פניה של מינה, שהביאה עוגה ועליה שלל נרות צבעוניים דולקים בלהבה עליזה. "תבקש משאלה!" הכריה כשהניחה את העוגה. אקירה עצם עיניים לשתיים לוש שניות ונשף על הנרות נשיפה רצינית. "שתזכה לשנה הבאה! ושלא תתפגר עוד עשרים שנה!" קרא היקארו בעידוד. "יום הולדת שמח! לגן החיות בא אורח!" פתח וואיה "אתה נראה כמו קוף ויש לך גם כזה ריח!" "למה? השמפו שלו דווקא טוב!" אמרה מינאטו "זה גם השמפו שלי!" "זה לא זמן לוויכוחים על שמפו! זה זמן לעוגה!" קראה מינה ופרסה פרוסות מכובדות לכולם. "נפלא כרגיל מינה" אמר אקירה בפה מלא קרם. "תודה תודה" "וואיה תשאיר גם לי!" קראה אקארי. "את צריכה דיאטה" הפטיר וואיה. "הו, באמת? טוב על זה תשלם!" קראה כשלרחה פרוסת עוגה והשליכה אותה- יחד עם צלחת הנייר- ישר לפניו של וואיה. היקארו החל לצחוק בקול. "מה אתה צוחק שינדו?!" שאל וואיה בעס והשליך לכיוונו של היקארו את חתיכת העוגה שלו, אבל פספס ובמקום זה פגע בהאנה. "אז ככה זה?! מלחמת אוכל!" קראה האנה וכך נפתח קרב סוער שכלל מרשמלוף חתיכות עוגה, בייגלה, וכמעט כל סוג של מזון שהיה זמין באותו רגע- כולל כמה עגבניות שעיטרו בשמחה רבה את קרקפתה של אקארי ואת חולצתו של אקירה בכתמים אדומים בולטים. "טוב נמאס! צריך לנקות את הזוהמה הזו!" הכריזה מינאטו, מורידה מלחייה סוכריית גומי "למזלך אקירה קניתי לך סוודר אז גם תוכל ללבוש אותו במקום זה!" היא שלפה מתנה עטופה בירוק וזרקה אותה לאקירה במזן שהאחרים החלו לאסוף את הטינופת מהרצפה ולזרוק אותה לפח. "מתאים לך!" קראה בצחוק כשאקירה סיים ללבוש את הסוודר- שצבעו היה ורוד ועליו נכתב "זה לא סוודר ורוד!" באותיות גדולות ומתחת לזה בקטן יותר "הצבע שלו הוא סלמון דהוי"

../images/Emo15.gif והנה חלק ה!

"טוב!@ בואו נשחק את או חובה" אמרה מינה בהחלטיות "יש פה הרבה חובות להחזיר.... במיוחד להיקארו" אמרה ונעצה בו מבט שפירושו שהוא היה צריך לשלם על כל פירור עוגה שהושלך לכיוונה. "טוב!" אמרה וסובבה את הבקבוק. שהצביע על אקירה. האנה שחררה צחקוק זומם ושאלה. "אמת או חובה?" "אני אסבול בכול מקרה, אמת" אמר אקירה. "אמת שאתה עדיין מפחד מעכבישים?" שאלה בצחקוק, אקירה הסמיק וצעק בהתגוננות "אבל הם שעירים! ויש להם שמונה עיניים!" כולם התפצצו מצחוק, ואקירה רטן וסובב את הבקבוק, שהפעם הצביע על אקארי. "טוב..." אמר וואיה "חובה עלייך להוריד את החזייה שלך ולשים בה תפוזים!" "אבל לא אמרתי אמת או חובה!" התנגדה אקארי. "חובה היא חובה" משך איסומי בכתפיו. "את רעים. ותשלמו על זה" סיננה אקארי כשהלכה למטבח, וחזרה תוך דקות אחזות כשבידיה חזייה במידה איי ובתוכה שני תפוזים קטנים. "מרוצים?!" שאלה בכעס, ידיה מגוננות עד כמה שאפשר על החזה שלה מבעד לחולצה. "הו, למען האמת כן" חייך וואיה ברשעות, כשהיא חזרה למטבח ללבוש את החזייה. "אתה באמת מרושע וואיה" אמר איסומי והניד בראשו. "ועכשיו!" אמרה אקארי כשחזרה וסובבה, חובה על... אקירה, לשיר דואט עם היקארו...ל"האהבה תמצא דרך!" "מה עובר עליכן היום בנות?!" צווח אקירה וכשפניו מאדימות אפילו יותר "אתן רוצות לשדך אותנו או משהו?!" "...אולי...." מצמצה יוקי בתמימות מזויפת וצחקקה. "אוח רדו מזה!" קרא היקארו "מתחיל להימאס לי!" "חובה היא חובה" חייכה אקארי "איפה הדיסק הזה?" "טוב נו!" ויתרה אקארי "אז שאקירה ישיר את "לא אודה באהבה"" "אקארי די!" צעק וואיה "זה פשוט עונש!" "אז תתגבר על ההומופוביה שלך, מר תפוזים!" צחקה לעברו ברשעות נשית "קדימה טויה, מיקרופון?" "אם אני חייב.... שרתי משהו יותר מביך מזה קודם..." נאנח אקירה ולקח את המקרופון "אם ישנו פרס למעשי שטות אני כבר לקבלו נבחרתי שום גבר לא שווה את הסבל אבל אני על כך שוב חזרתי..." "אוו!" הצטרפו בנות "איש לא ישתכנע, אחריו את משגעת זה מבעבע ובוער-" "הו לאאאא!" "...זה רק אני או שפתאום הם נראים ממש דומים..." אמר וואיה בזעזוע כשהביט בחמשת בני משפחת טויה שרים יחד. אקירה גרם לו הלם, השקול למכת חשמל משטקר חשוף. הוא יכול היה להרגיש את המוח שלו בוער, ולעזאזל האלכוהול לא עזר לחוויה המזעזעת להירגע. הוא רצה להישען על איסומי לתמיכה, אבל העובדה שהיו שם חמש פאנגרלז שפעלו במלוא הקיטור מנעה ממנו לעשות את זה והוא פשוט התרסק לספה וקבר בה את פניו, מלמל "תודיעו לי כשזה יגמר" "..אין חיפזון זו אינה אמת!" "זה לא מייאש להודות באהבה..." "אווו, אך בקול רם לא אודה... באהבה...." "שלהלהלהלה לה אההההה" סיימו הבנות את השיר המרגש, היקארו ואיסומי מחאו כפיים, אקארי נופפה וקראה "הדרן", ואז הם שלפו את וואיה מהספה וחזרו לשחק.

../images/Emo15.gif והסוף הקצר שלא נכנס בהודעה הקודמת

"טוב, הגיע הזמן להתנקם בכן, בנות" אמר וואיה כשעל פניו הבעה שטנית "אקארי... מינה... האנה... יוקי... כולכן צריכות למחוץ את הציצים של מינאטו" "זה הכול?" שאל הבנות בפליאה "אנחנו בנות! בניגוד אליכם אנחנו לא ממש מתרגשות מדברים כאלו. והם עשו כמו שהוא אמר. נראה שחוסר האכפתיות שלהן די פגע בשורת המחץ של וואיה. "ועכשיו תתנשק עם איסומי!" קראה האנה בשמחה כשהבקבוק הצביע עליו. "אין לי ברירה נכון?" שאל וואיה והפעם נישק את איסומי בלי יותר מדי טררם. "טוב המשחק נמאס" אמר היקארו "למישהו יש סרט?" "הרקולס!" קראה יוקי בשמחה "זו מסורת!" "נשמע טוב" משך איסומי בכתפיו "סרט לא רע" וככה הם ישבו וצפו בהרקולס עד הבוקר. לאחר מכן הבנות הסתלקו- לא לאחר שדאגו להניח את היקארו ואקירה בצורה מאוד מאוד מודגשת אחד על השני וכנ"ל עם איסומי וואיה. ומיותר לומר שאחרי הערב הבלתי נשכח הזה מערכת היחסים בים היקארו לאקירה תפסה כיוון חדש... ושוב, כנ"ל לגבי זו של איסומי וואיה. וסוף טוב הכול טוב!

Mor L

New member
../images/Emo6.gif אוי כמה שצחקתי

אבל את חייבת להסביר מה זאת אומרת "מערכת היחסים תפסה כיוון חדש"? הם יהיו ביחד או שהם יתעלמו לנצח אחד מהשני?

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif יש לי שאלה..

במקרה שמעת את מסיבת הקריוקי של שרק וראית חברים בזמן שכתבת את זה? אם היקאקי זה היקארו ואקירה אז מה זה היקארו ואקרי?

Mor L

New member
היקאאקארי נדמה לי

יש לאקארי שם קצר מדיי מכדי לקצר אותו כי זה יהיה כבר מבלבל עם אקירה

hili האחת

New member
ענק../images/Emo79.gif

צחקתי כל הזמן.XDD תמשיכי להצחיק אותנו. מחכה לעוד פאנפיק כזה.:) 333>

למעלה