שיר השבוע

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo99.gif שיר השבוע ../images/Emo99.gif

השיר הנבחר לשבוע הזה הוא
בכל פעם שאני מתאהב
דעתכם הכללית על השיר? האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אם לשיר לא היו קוראים "בכל פעם שאני מתאהב", איך הייתם קוראים לו? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? אתם מעדיפים את גרסת הדיסק או גרסת ההארד רוק קפה? משפט מועדף בשיר? אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? הערות כלליות בנוגע לשיר?

dirty boots

New member
אוקיי ../images/Emo13.gif

דעתכם הכללית על השיר? נחמד + האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? לא ממש
אם לשיר לא היו קוראים "בכל פעם שאני מתאהב", איך הייתם קוראים לו? "מחדש"?
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות. אתם מעדיפים את גרסת הדיסק או גרסת ההארד רוק קפה? אין מושג
משפט מועדף בשיר? אממ... "כוכבים מתרסקים באוזון המותש" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אממ... רונה קינן יכול להיות טוב
הערות כלליות בנוגע לשיר? הוא נחמד, מעניין, אבל לא השיא.

•No¥a•

New member
[:

דעתכם הכללית על השיר? אחלה שיר ^^ האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? ממ.. כן
אם לשיר לא היו קוראים "בכל פעם שאני מתאהב", איך הייתם קוראים לו? לא'דעתX: השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות
אתם מעדיפים את גרסת הדיסק או גרסת ההארד רוק קפה? הארד רק קפהX: משפט מועדף בשיר? "חתולים משגעים את הלילה" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? המ. X: הערות כלליות בנוגע לשיר? [:

T S F1

New member
...

דעתכם הכללית על השיר? שיר מצוין! האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? כמובן אם לשיר לא היו קוראים "בכל פעם שאני מתאהב", איך הייתם קוראים לו? לא אמרנו שאני מתעלמת מהשאלה זהאת? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות אתם מעדיפים את גרסת הדיסק או גרסת ההארד רוק קפה? זאת לא אותה גרסה? משפט מועדף בשיר? "כל הערב שתינו כבד" P: אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אף אומן. אני לא שיעשו לשיר הזה קאבר. הערות כלליות בנוגע לשיר? הכרתי אותו דרך תיסלם.

AndreaCorr ©

New member
וכתבנו שירים על עצמנו

דעתכם הכללית על השיר? אחד הטובים האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? יאפ אם לשיר לא היו קוראים "בכל פעם שאני מתאהב", איך הייתם קוראים לו? "מתאהב בך מחדש" השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? ערבוב כזה אתם מעדיפים את גרסת הדיסק או גרסת ההארד רוק קפה? הארד רוק משפט מועדף בשיר? חתולים משגעים את הלילה, כוכבים מתרסקים באוזון המותש
אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אף אחד לא יצליח לעשות את השיר הזה כמו יזהר. הערות כלליות בנוגע לשיר? שיר טוב... ממש ריגש אותי בהופעה שהייתי!

בו

דעתכם הכללית על השיר? הממ שיר יפה:] האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? בטח
אם לשיר לא היו קוראים "בכל פעם שאני מתאהב", איך הייתם קוראים לו?
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות נראה לי
אתם מעדיפים את גרסת הדיסק או גרסת ההארד רוק קפה? הארדרוק
משפט מועדף בשיר? "וכתבנו שירים על עצמינו, ונגנבנו מרעל ודבש... בעולם שכבר אין בו ממש..." אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? לא יודעת]; הערות כלליות בנוגע לשיר? אין:]

למעלה