yrutoo

New member
../images/Emo91.gif../images/Emo44.gif../images/Emo45.gif

בערוץ אקסטרה הוט משודרת הסדרה "אבי רוד", שבה בעצם מביאים אמנים מוכרים שיבצעו ויקליטו שירים שלהם באולפנים המפורסמים שבהם הקליטו הביטלס את האלבום "אבי רוד". נתקלתי בה לא מזמן ויש אחלה הופעות ואחלה זמרים, יש גם קטעי קישור של ראיונות עם האמנים בנושאים שונים (פחות מעניין
) ונחמד לראות אותה לפעמים. באתר הזה (גשו לArtists) תוכלו למצוא רשימות של מי מופיע (3 בכל פרק), המומלצים הם ממה שאני ראיתי: ג'מירוקוואי, גו גו דולז, דמיאן רייס, רד הוט צ'ילי פפרז, נארלס ברקלי, הקילרז... אבל יש עוד הרבה שמות טובים, כמו: סנו פטרול, ג'ון מאייר, עמוס לי (
!), נרינה פאלו, ריצ'רד אשקרופט, קורין ביילי ריי... אני לא זוכרת בדיוק באיזה שעות זה משודר אבל יש לאורך כל השבוע, כדאי לבדוק.. (אם מישהו כבר הזכיר את התכנית פעם אז
).

just nimi

New member
השבוע היו סנואו פטרול, מרתה ווינוורייט ורד

הוט, שביצעו את סנואו, דני קליפורניה, ואנדר דה ברידג'. היה אדום (והבדיחה הזו הייתה מאולצת.)

Mrs Brightside

New member
../images/Emo44.gifהימים והשעות בהן זה משודר

(ככה אני גם אזכור בעצמי מתי יש
): באקסטרה הוט: ימי שישי ב-17:45 ימי שבת ב-09:15,18:15 זה גם מתחיל להיות משודר בערוץ Star World,החל מיום רביעי הקרוב: יום רביעי ב-19:00, 23:00, 03:00 יום חמישי ב-11:00 יום ראשון ב-13:00

העכביש2

New member
למה עמוס לי מצחיק אותך? ../images/Emo69.gif

או כמו שבזבזונה אומר: "עמוס לוי"... תודה על ההמלצה איה

inbal287

New member
../images/Emo207.gifהתחדשתי לי בכמה דיסקים../images/Emo9.gif

חמישה ליתר דיוק: Apocalyptica - Worlds Collide Velvet REvolver - Libertad The Cranberries - Stars Blonde Redhead - Misery Is A Butterfly After Forever - After Forever יאיי לי.

למעלה