הצעה לחברי הפורום

../images/Emo91.gifהצעה לחברי הפורום

לאחר שקראתי את צעקת של דינה חברתינו, והזדהתי איתה עמוקות, באה לי מחשבה... לפורום הזה יש כוח, הכוח שלנו הוא ביחד והאינטרס המשותף של חלקנו הבוגדים, למצוא פינה שקטה בה נוכן לבלות כמה שעות עם ה"לא חוקי/ת". אז ... במקום לנסות לארגן מפגשים, שנדונו לכשלון, (כי מי כאן באמת רוצה להחשף?), בואו נארגן דירת מפגש לחברי הפורום - נשכיר דירת חדר קטנה, ונחלק את שכר הדירה ביננו. תחשבו על זה - בין 10 חברי פורום שכ"ד יהיה נגיד 50$ לחודש לחבר פורום (500$ לחודש זה אחלה דירה בתל אביב, בטח אפשר גם למצוא דירה זולה יותר בפרברים. זה סכום שקל לנו להסביר את העלמותו מידי חודש, ולנו תהיה דירת מפגש... מה דעתכם?

איכותי36

New member
כל שלישי בבוקר 8:00 - 13:00 שלי

50$ בדרך לבעלת הבית ... גברת מוצעפי ... אישה נחמדה אבל מסכנה התאלמנה בגיל מוקדם .. יושבת כל היום בבית ולא אני לא עושה לה טובה
טוב שניה ברצינות ... על האי של מיסטר ג'ונסי יותר קל למצא מקום מאשר לארגן 10 חברי פורום לתמיכה קבועה בדירה ניסית פעם לארגן 4 אנשים לאורגייה אין לך מושג כמה ש 4 אנשים עם 4 לוחות זמנים שונים עושים את החיים למה זה מסובכים

מסתלבט על האי שלי ../images/Emo11.gif

אבל צודק זה בעיה להתארגן מי יחתום על החוזה? איפה תשאירו את המפתח? מכיר אותכם סחבק יגיע עם בחירת ליבו כל הנסיעה באוטו מתחרמנים חמים אש עולים לדירה מרימים ת'עציץ אין אפילו ריח של מחזיק מפתחות
מה, מה אז, נרוץ לחפש מחשב ולשאול בפורום אצל מי המפתח? בסוף אני ימצא את עצמי מזדיין במקלט כמו איזה תיכוניסט עד שרוזה מקומה ראשונה תבוא לבדוק מי עושה לה רעש בצהריים. מישהו יחזיר לי ת'חמישים דולר ? שלא לדבר על הפדיחה

חחח ג'ונסי...על שכפול שמעת?

משכפלים מפתח.... אבל ראבאק....... לא נראה לי הרעיון..... מי ינקה? מי יחליף סדינים? מי ישקה ת'עציצים? וואי איזה מריבות יהיו פה..........חחח עזוב אותנו באמאש'ך... על האי שלנו נקי, מים צלולים, צמחיה טרופית.....אין עליו.

../images/Emo24.gif עכשיו את מבינה למה

אני צריך אותך, בחיים לא הייתי חושב על זה לבד. לדירה אני בא רק איתך בטוח לא ניתקע בלי מפתח, ת'גידי חשוב לך איזה צד של המיטה שלך למה אני רגיל לצד ימין.

ממש לא חשוב...העיקר שאתה....

תהיה בתוכה
דרך אגב, למה מיטה??? מיטה יש כבר בבית... אני הייתי ממליצה: על השיש במטבח, על מעקה המרפסת (להנאת השכנים), בג'קוזי (חבר'ה אם כבר דירה, שיהיה ג'קוזי), בעמידה, בישיבה (מול המחשב שלא נפספס מה קורה בבוגדים בדיוק בזמן הזה...) ועוד ועוד. עכשו לא צריך לריב על איזה צד????

אולי אפשר להגיע להסדר

עם בעלי המלוניות על הנחה קבועה לחברי הפורום? לכל חבר פורום יונפק כרטיס חבר שיזכה אותו בהנחה. הסדר כזה קיים עם כמה חנויות בפורום ומנות שימושית.

יקירי הבוגדניים - תפסיקו לחשוש

מי יחליף סדינים? מי ינקה? נו באמת! ביום יום אתם מתגברים על קשיים מורכבים מאלה.

דינהmeat

New member
מה דעתכם לקנות כזה בשותף ?

אויייייי פנטזיה... פנטזיה..... נוסעים לאן שמתחשק, מחנים היכן שמתחשק, עושים מה שמתחשק..... וגם לא משלמים ארנונה וועד בית.

למעלה