בנות!! המלצה חמה על מסקרה

tokit

New member
צודקת. אני המלצתי על הרגילה

מצד שני, יכול להיות שה-MAX היא תוספת בארצות מסוימות. המברשת שלי נראית בול אותו הדבר.

סנאית10

New member
התוצאה באמת וואו!

שלחתי מישהו מהעבודה שנסע לחו"ל לקנות לי אותה אבל הוא לא מצא מקס פקטור... לא נורא, בפעם הבאה...

1מטקה

New member
אפרופו קניות

הייתי היום בסופר-פארם, רציתי לקנות את האייליינר של לוריאל , אבל כמובן שהיו כל הצבעים האחרים-חוץ משחור שרציתי. הסתפקתי בשני עפרונות לעיניים (יש 1+1 )של קרליין בחום ובזית שהוא מעט מבריק\שימרי צבע מקסים והחומר עצמו עמיד ורך והצבע ממש חזק-ממש הופתעתי לטובה.גם שאר הצבעים היו מקסימים וחזקים כמו טורכיז, ירוק ממש יופי! מומלץ! ויש לציין שזו הפעם הראשונה שאני קונה עפרונות של קרליין(עד עכשיו קניתי של סופט-טאץ').

pie and cactus

New member
ואני קניתי אייליינר בטוש של סופטאץ'

לא עמיד. יש לי אחד עמיד של ג'ייד, אבל הוא בשרשור החלפות כי אי אפשר לעשות איתו תיקונים (ואני צריכה את האופציה...)

nic nic

New member
העפרונות של קרליין מקסימים.

יש לי בטורקיז כהה. לצערי לא מתאים לי. עדיף היה לו לקחתי ירוק, או ירוק זית

SimplyMe1

New member
../images/Emo207.gifאפשר לנצל"ש שאלת מסקרה?

רציתי לדעת מי מכן התנסתה,והייתה מרוצה מהמסקרה באריזה האדומה של פופה.. הנה קישור,תנו דעתכן.. יש מבצע של 1+1 בסופר פארם ואמא שלי אמרה שתקנה לי מתנה אם ארצה אותה,אבל לפני כן רציתי לשאול אתכן אם כדאי.. ת'נקס.. ויום משפחה שמח לכולן
..אני כבר חזרתי היום מסידורים וקניתי זר טוליפים להורים וברכה יפה

תתחדשי!

שמעתי עליה דוקא השבוע מחברה שקבלה מתנה את המסקרה והיא אמרה לי שהיא פיגוזית, יש מצב להשיג אתזה בעוד מקומות?

למעלה