למי שלא מכיר טיפ קטן על להשיג הונור

• פותח הנושא picpc
  • פורסם בתאריך

picpc

New member
../images/Emo91.gifלמי שלא מכיר טיפ קטן על להשיג הונור

בליז הכניסו שינוי לtb שהקבוצה המתקיפה מקבלת 1800 הונור אם היא מנצחת,עד פה הכל נחמד אבל מה קורה אם לא מצליחים להכנס לקבוצה אתם שואלים? לא צריך להכנס לקבוצה בכלל יש באג שאפשר לעמוד על הגשר ועדיין לקבל את ההונור והניצחון גם אם לא נכנסת לקרב. איך זה עובד:אם התור לא הכניס אותך לקבוצה ברגע שתנסה להכנס לשטח תקפוץ הודעה שתגיד שאתה עומד להשתגר החוצה],מה שעושים זה לעמוד על הגבול של שני השטחים על הגשר וללכת קדימה ואחורה ברגע שההודעה קופצת יש
10 עד שמשתגרים החוצה לכן צריך לספור את השניות האלה וללכת אחורה לפני שזה קורה,]צריך לתזמן נכון שברגע שהקבוצה שלך מנצחת אתה תהיה למעשה בשטח של הקרב וככה מקבלים הונור חינם. חבר שלי עשה דינג לפני יומים והוא הונור קאפ עם 2500 rez זה למעשה חתיכה של ציוד pvp כל 4 שעות,תנצלו כל עוד זה חם כי אני צופה hotfix מהיר לזה.

kzeza

New member
נראה לי שכבר תיקנו את זה..

אתמול ניסיתי גם כן לעשות את זה ולא קיבלתי כלום. ממש מעצבן ש TB מוגבל למספר אנשים...

פנריר

New member
אני חושב שעשו את זה

בגלל המצב שנוצר בשרתים בהם יש יתרון מובהק לאחד הצדדים. למשל, בשרת שלי יש 13000 אליינס בערך לעומת 3500 הורד בלבד. מן הסתם WG היה של האליינס 90% מהזמן. אם יש הגבלת מספר אנשים אז לשני הצדדים יש סיכוי זהה לזכות וכמות הדמויות בשרת לא רלוונטית כאן.

picpc

New member
../images/Emo244.gifעדיין עובד נכון להיום

אם לא קיבלת את ההונור והטוקנים זה כנראה בגלל שברגע שהם זכו לא היית בתוך האזור. ואכן כן זה באמת מציק ההגבלה של הכמות אנשים רק מספיק לראות את הכמות אנשים שבאים לגשר אפילו ב5 לפנות בוקר ולחשוב שיש בפנים 3 אנשים שבאמת משחקים. בליז באמת נפלו עם זה יצא להם bg של 5 אנשים עם חוסר איזון לצד אחד נקווה שבפאץ' שיצא הם יעשו איזה שינוי דרסטי.

lizard

New member
הם תקנו הרבה דברים, גם את האופציה לעשות

פארמינג לעורות בדיפהולם. מבאס...

picpc

New member
זהו רישמי לא עובד יותר יש פוסט כחול

אפילו הבאג של הגשר לא עובד יותר אני מקווה שהספקתם להנות מזה קצת. אישית לי זה השלים חתיכה של ציוד על הפאלדין והוא עומד על הונור קאפ כי אין לי ממש שימוש להונור יותר,ומילא לי סט ציוד שלם על השאמאן,(הלוק היה עם ציוד מלא לפני השינוי גם ככה ).

JaneLame

New member
אבל מה הכיף בלעמוד על הגשר הזה

לא עדיף לעשות משהו אחר יותר מעניין בזמן הזה?

picpc

New member
אחרי שבפוסט הם כתבו שהם תיקנו את זה שיערתי

שזה באמת מתוקן אם אתה אומר שלא אחלה מגניב. אבל lol למה שמישהו ירצה לחכות שם עכשיו ל360 הונור במקרה הטוב.

למעלה