שרשור חוויות מהמפגש

KerenAngel

New member
ילדונת!!!!!!!

איזה כיף היה לראות אותך!!!! וואו... את מדהימה,ילדה.... פשוט....אין מילים.... היה מדהים שהצלחת להוציא "גימלים".... קרן אור

1אנושית

New member
וגם אני שמחה שבאתי

שמחתי לפגוש כ"כ הרבה פנים חדשות. היה כיף, ואני הרגשתי שיכורע ופסיכית לאורך כל המפגש, שרדתי איכשהו, אני גאה בי
ופיור, את אפילו יותר מדהימה ממה שדמיינתי <השתלמו לי כל ההתחנפנויות, אה?
> נ.ב מיכלי, תוסיפי 5 שקלים לחשבון....

KerenAngel

New member
אני אישית?

ממש שמחתי שהיית שם... אז כן,לא נשארת,אבל היית... ונורא התביישתי לגשת,וגם אחרי שניגשתי,התביישתי להישאר,כי היית צמודה לבל...אז לא רציתי להיכנס ביניכן... אבל רק שתדעי שאוהבת,ושאתמתוקה...באמת.... קרן אור

paperdoll

New member
..

גם אני נורא נורא התביישתי... אני במצבים כאלה ביישנית נוראית. לא מסוגלת להוציא מילה מהפה. משותקת. רציתי ללכת ולהציג את עצמי בפני אנשים שעמדו לידי, אבל לא הייתי מסוגלת, התביישתי... אז אני מבינה איך הרגשת... אבל לא נורא, לא לקחתי את זה אישית, כי גם אני ככה.

KerenAngel

New member
אבל...

רק שתדעי ש....אני מפוחדת בטירוף שאת אוהבת פחות.... אבל רק רציתי להגיד שאני-לא!!!!!!!!!! את ביישנית חמודה.... קרן אור

paperdoll

New member
ביישנית חמודה...

תודה... ואל תדאגי בקשר למה שאני חושבת, פשוט אצלי הרגשות קצת פחות באים לידי ביטוי (במיוחד במצב כמו שהיה היום..)... הדס.

טוב אז אני אשבור את השתיקה ו....

האמת ממש חששתי להגיע אתמול ועד הרגע האחרון לא ממש ידעתי אם אני אגיע או לא ואם אני אשאר או יברח אבל היגעתי ונהנתי מאוד ואני לא מצטערת לרגע ובגלל שהזיכרון ש/לי שואף לאפס אז אני לא אזכיר שמות אבל כולכן וכולכם והיה ממש כיף וPURE מבטיחה להשתדל זה המקסימום שאני יכולה כרגע זהו היה לי ממש כיף

KerenAngel

New member
הי ילדונת...

ילדה יפה,רק רציתי לומר שהתכוונתי לכל מילה אתמול-וזה יקרה.... באמת... רק באתי הביתה... אוףףףףףףףף יום מתיש לחלוטין בלימודים(מה כן-גם חזרתי רק בשתיים בלילה בערך,ועוד בדקתי הודעות בפורום....) אוהבת... קרן אור

Pure SilenCe

New member
טלי..

את כבר יודעת מה אני חושבת.. עשה לך טוב לבוא. ראיתי בעיניים שלך..
שמחה שהחלטת בכל זאת.

Lady_in_Red

New member
רוצה להגיד לכולם תודה על המפגש,

וואו, כל כך הרבה אנשים הגיעו, לא הספקתי להכיר את כולם, אבל לא נורא, פעם הבאה, כולכם כאלה מקסימים! איזה כיף זה לפגוש אנשים שמאחורי המסך!! קיצור נהנתי מאוד, מצטערת שעזבתי מוקדם, פשוט הייתי חייבת להספיק לאוטובוס... ואני חושבת שאתמול עשיתי צעד גדול והתגברתי על הפחד שלי מאנשים^_^ ותודה לפיור ולמיכל וקרייזית שאירגנו את המפגש, היה אחלה. נ.ב. גיל תודה שכל הזמן דיברת איתי והוצאת אותי משתיקה, ועל החיבוק כמובן:)

דנהה1

New member
lady in red.....

קודם כל היה נחמד סוף סוף להכיר אותך. ממש ילדה יפה את, בשיא הרצינות קצת היה לי עצוב לראות אותך שם יושבת, ולא מדברת, נראית לי עצובה כזו. מקווה שנהנת ואם אי פעם תרצי, אני פה. ענת.

Lady_in_Red

New member
../images/Emo24.gif

כן, אני שקטה ליד הרבה אנשים, לא דיברתי הרבה לרוב הקשבתי לאחרים. אבל לא הייתי עצובה בשום פנים ואופן, אולי הייתי קצת מוטרדת מהמבחן מגן שהיה למחרת, כלומר היום, אבל אני עשיתי אותו היום, ואני חושבת שעברתי^_^

Pure SilenCe

New member
ליידי ../images/Emo23.gif

הצעד הזה היה כל כך חשוב בעבורך. אני יכולה ממש להרגיש זאת. מקווה שתמשיכי כך לאזור אומץ גם בדברים אחרים..

KerenAngel

New member
הי ילד....

וואו,לראות אותך... לאחר כמה חודשים טובים של נתק.... אתבה לא חייב לחזור לקשר.... באמת.... אבל-חייבת להודות-התגעגעתי....מאוד.... ולאחר השיחות בינינו-לראות אותך פנים מול פנים(ויש לך פנים יפהפיות)...זה היה מוזר(לטובה).....וכיף... ועצוב-שהתנתקנו... התגעגעתי-מותר? קרן אור

למעלה