כיתה 406-הפרק היומי

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gifטוב חבר'ה תראו..אני מעלה פה

פה עכשיו את התמונה האחרונה להיום אבל מבטיחו לכם שמחר בערב יהיה באתר שלי עוד מלא תמונות מהפרק הזה..גם תמונות מהסוף שהראו את חואנצ'ו בהופעה ואני גם אצלם קטעי וידאו וישים באתר

©sweet girl

New member
איזה פרק יפה ועצוף ../images/Emo10.gif

איזה מניאקים כל הכתבים האלו בעעע
איזה חמודים סיני וטטיס חחחח שני קנאים
אוףףף אני לא רוצה שקלרה תפיללל :( מסכן חונאצ'ו מרסלה ירדה מהפסים אה חחח
איזה מתאים לפרדי כובע חחח
אני אובת שמעבירים כמה ימים וכתוב : לאחר כמה ימים
חחח ליבנו את פרצ'ו חחח איזה יפה היה כשחימצנו לו
מה היה הקטע של החיבוק של סוס וסמסארה? :S וואואוי מה אלו המכוניות האלו שג'סיקה הראתה לקיקה חחח יצאו לו העינים
פילי נראית מה זה שלומיאלית חחחחח
אוףף עכשיו לחכות עד יום ראשון לפרק
טוב לפחות יש חופש חחח

גלילושה

New member
על הפרק! וגבשוש....../images/Emo51.gif

כן למה היא עושה הפלה אני במקומה ברורררר שהייתי מסכימה להתחתן איתו ואז היינו משפחה מאושרת ואף אחד לא הייה מת!! הייה פרק חמוד....התבאסתי שבקושי הראו את קיקה היפה שלי...חחחח איך הוא צבע לפרצ'ו תשיער ..מאמי שלי! איך חואנצ'ו הייה שווה בהופעה.... מאיפה הביאו את כל האנשים..? נראה לי זה הייה הופעה על אמת של 406! כי גם באמת קראתי שלהופעות של 406 הגיעו 60.000 וואי חבל אני לא הייתי שם חולה על קיקה!!!!!! soy de la clase 406!!!!!

coco rulz

New member
סולחים לך../images/Emo24.gif בכל מקרה ידעתי כבר

ואני מתכחשת לזה...

yolit

New member
פרק מהמםםםםם ועצוב קצת

מסכנה קלרהההה איך אני מרחמת עליה יווו... אבל היא הייתה צריכה לספר לחואן דוד...... איזה חמודים טטיאנה ופרצ'ו אני אוהבת את הקטעים שלהם ביחדד ואיזה קטעים שהם צבעו לו את השיער סמסארה הזאתי קרציהה באמת נדחפת לכל מקום בסך הכל פרק יפההה

406../images/Emo63.gif

מסכנה קלרה
היא עושה טעות
לפחות שהיתה מספרת לחואנצ'ו... איזה חמודים פרצ'ו וטטיאנה
חח טטיס מקנאה קיקה מצחיק איך הוא הביא צב לבריכה חחח
ג'סיקה עוד רגע הורגת אותו מרסה לא מפסיקה להצחיק אותי עם הקטע של המגדת עתידות
אני אוהבת שפרצ'ו צובע את השיער
למה ברטה צריכה לפרסם את הקלטת הזאת
מה זה יתן לה
גבי תודה על התמונות4u

../images/Emo80.gifאוף..

הוא אוהב אותה.. מתי הוא יקלוט כבר שאהובתו האחת והיחידה היא מרסלה Y NADIA MAS??! פרק חביב אהבתי שפרדי צחק על המכשפה ההיא

סוכריה16

New member
חחחחחחח

אתן רואות שאני צודקת!? אני אוהבת אותו עם קלרה גם! הוא לא יקלוט את זה כי תבינו שהוא אוהב את קלרה! !! רואים שהוא אוהב אותה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואם אני אוהבת אותו זה לא שאני אמורה לאהוב גם את מרסלה.. זה לא נכון ממש....... כי אני רואה דבר שונה.. מהזווית שלי אני רואה אדם שאוהב תחברה שלו.. אם הוא לא היה אוהב הוא לא היה רוצה חתונה... הוא לא היה רוצה תילד ואני בספק אם היה מגיע למצב שיש לו ילד ממנה... אז כבוד לקלרה! למרות שכעסתי שהיא הסתירה ממנו תאמת!

nini15

New member
חחחח זה נראה כאילו את מנסה לשכנע את

עצמך אבל שיהיה ויכוח מיותר את אוהבת אותו עם קלרה אנחנו עם מרסלה כל אחד ודעתו. ואני גם בטוחה שבהמשך תשני את דעתך כי את תמיד עושה את זה
פעם גם את חואנצו לא אהבת ועכשיו כן

nini15

New member
הוא חושב שהוא אוהב את קלרה

ספרתי לך כבר על העתיד אל תדאגי אהבתו האמיתית והיחידה היא מרסלה ראינו מלא טלנובלות שהשחקן מצוי בין שתי בחורות אבל בסוף נשאר עם האחת והיחידה אהובתו אז אל תדאגי
אם קלרה היתה אהובתו לא היו הורגים אותה והיא היתה נשארת איתו עד הסוף ברור שיש לו רגשות אליה אבל עדיין זאת לא אהבה כי עובדה אחרי שקלרה תמות היא עוד לא תספיק להתקרר והוא כבר יקנא למרסלה שתצא עם מאוריסיו אז אל תתבאסי חואנצו אוהב את מרסלה ואת מרסלה בלבד

סוכריה16

New member
אני יודעת מה יהיה!

אבל להפך זה רק מראה מתי הוא נזכר לאהוב את מרסלה... וזה כמו שטטיאנה אהבה את לאונרדו... כי היא חשבה שעם פרצ'ו אין סיכוי! חח ניני הרגת אותייייי... "את תשני את דעתך כמו תמיד" אני גם אוהבת נגיד שחואנצ'ו ליד מרסלה.. כזה הם דורשים להיות יחד.. אבל בכל מקרה אני לא חושבת שקלרה מיותרת בסדרה וכל זה.. ואני לא מנסה לשכנע תצמי כי לא אכפת לי עם מי הוא יהיה- העיקר שיהיה
אני פשוט רואה שהוא כן אוהב- וכולכן עושות שהוא לא.. וזה בכלל לא מדויק..

nini15

New member
../images/Emo58.gif כנסי

זה בכלל לא מראה מתי הוא אוהב את מרסלה כי הוא אוהב אותה גם עכשיו הוא לא ירצה להיות איתה בגלל שהוא יהיה בטראומה מהמוות והוא גם מפחד שהיא תפגע בו כמו שהיא פגעה בו כשמרסלה תהייה בבית חולים בסוף הוא יגיד לה שהוא תמיד אהב אותה גם כשהוא היה עם קלרה אבל הוא התכחש לרגשות שלו והתעלם מהם בגלל מה שמרסה עשתה לו עם צאצו וזה בטוח ב100% בגלל זה אני יודעת במיליון אחוז שגם עכשיו הוא מאוהב במרסלה אומנם יש לו רגשות לקרה ברור היא ילדה טובה (קצת סבתא לטעמי) אבל הוא מאוהב במרסלה. ובשביל ההוכחה הנה השיחה בינו לבין מרסלה בבית חולים את הקטע שרשמתי בעברית הוא מודגש (אז שימי
)
Marcela: Juan David que haces aqui tu Juan David: Pues , te vine a cuidar , calma tranquila Marcela: Donde estoy? Juan David: estas en hospital, tranquila, Como sigue? Marcela: Bien, creo que bien pero tu porque estas aqui, no se supone que no me puedes ver ni en pintura y ahora estas aqui muy preocupado Juan David: Marce, perdoname si? Marce: Perdonarte que? Juan David: Mira, todo este tiempo yo me he estado negando a mi mismo| que siento algo muy especial por ti, esmas inclusibe cuando yo andaba con Clara ese sentimiento siempre estubo ahi, dentro de mi corazon/ Marce: Juan David que estas diciendo? Ya se que me ve muy mal, que tengo un venda, que ya de plano es para estirar la pata, o es por lastiam? Juan David: No no, Marce, sabes yo nunca pense que nos fueramos a llevar tan bien. Marce se rie, y los dos se rien Marcela: Juan David no manches, por dios si siempre estamos como perros y gatos. En la cafeteria con trabajo nos hablamos pero porque me regañas Juan David: sabes una cosa, aunque tu pienses que estoy loco, tu y yo somos tal para cual, asi como lo oyes Marce: Juan David si estas loco Juan David: ah crees que estoy loco Marce: Que te afecto el incendio, o te tomaste algo, Juan David: quieres que te lo demuestre? ואחרי שתקראי כמו שנאמר I RAISE MY CASE

nini15

New member
חחח הלוואי והיה לי את הסרטון, לא

אין לי ויש לי את זה מיובנסון הפורום המקסיקני

../images/Emo80.gifאהה..

איזה באסה הניקניים הקודם שלי הMORUSHY הרגיל לא נכנס לי אז הייתי צכה לעשות מחדש.. לא שמים לב כל כך נכון? חח אולי תפתחי שרשור חדש ותמשימי את כל התמונות של פונצ'ו ודולסה שיש לך? כי כל פעם שאת שמה משו אני מתלהבת ושומרת ואני מפסידה מלא תמונות.. חח

למעלה