התפקדות יולי!

נעמקה19

New member
../images/Emo150.gif מתפקדת!

שם: נעם תאריך לידה: 19.2.93 עולה לכיתה: ח' תוכניות לחופש הגדול: האמת שאין לי שום דבר מיוחד. לראות פרינדס, להפגש עם אנשים, להיות על המחשב בתקווה שהוא לא יתמוטט...וזהו איך החופש עד עכשיו? לפעמים אחלה בחלה ולפעמים חרא בלבן איך התעודה? לא רעה כל כך מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא. ממה יש לי להתרגש? אותו חרא ביה"ס, אותה חרא מורה, אותה חרא כתה... מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? אין שום דבר מיוחדץ אולי לפגוש אתכם D: שיר שעשה לכם את החודש: "הפוך בשמש" של מוניקה סקס ספר שעשה לכם את החודש: מטילדה.. אני מקריאה אותו לאחותי XD סרט שעשה לכם את החודש: לא ראיתי סרט החודש O: חברי פורום שעשו לכם את החודש: כולם כפרעליהם. אבל במיוחד ריוטר, חן, דולזי ודורין
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: ראיתי רק שני פרקים החודש [
] והם 19 ו-113
שחקן שעשה לכם את החודש: אדית, דה. ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: לדולזי D:::: וריוטר - אני מחזיקה לך אצבעות!
ובקשר לתמונה - אני אעלה אולי ביום ראשון או משהו :]

את עובדת עליייייייייי../images/Emo2.gif

את עולה לכיתה ח'?!! אבל.. .אני ראיתי תמונה שלך וזה נראה כאילו את עולה לכיתה ט', י' או משו!!!

נעמקה19

New member
את רצינית? ../images/Emo6.gif

זה דווקא מחמיא
אבל בטח לא ראית תמונה שלי XD. אלא של מישהי אחרת... כי דווקא אני נראית ממש לגילי. לא גדולה מדי ולא קטנה מדי.. XD

נעמקה19

New member
מגניב לי XD

[אני כל כך מטומטמת. המחשבה הראשונה שעלתה לי עכשיו בראש, זה "מעניין בת כמה אדית חושבת שאני..."
]

תפסיקי לנצלש כל שרשור../images/Emo4.gif

יש שרשורים שלא מיועדים לנצלש אותם ויש כן.. בשרשורים שכן,תנצלשי

"השנים חולפות, היא עוד בחלון מחכה..

-שם: יובל -עולה לכיתה: ח' -תוכניות לחופש הגדול: מחנה קיץ, קורס משחק [וקולנוע:p], יציאות וכד'... -איך החופש עד עכשיו? "החופש" שלי התחיל לפני שעה ו-41 דק' -איך התעודה? באופן מפתיע - סבבה לגמרי -מתרגשים לקראת שנה הבאה? לא כ"כ -מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? חופש, מן הסתם -שיר שעשה לכם את החודש: The Smiths - Asleep -ספר שעשה לכם את החודש: ראיון עם ערפד -סרט שעשה לכם את החודש: לא ראיתי ב- האחרון -חברי פורום שעשו לכם את החודש: אין מישהו ספציפי -במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: לא ראיתי אף פרק של השמינייה בVOD -שחקן שעשה לכם את החודש: יוסף ג'ו סוויד [וזה ממש אבל ממש אבל ממש לא קשור ל"האלופה" -ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: של אורי, יובל [לא אני], ו...זהו, נראה לי.

|חיילת| מתפקדת!

שם: קרן
תאריך לידה: מתישהו במאי...
עולה לכיתה: ט'
תוכניות לחופש הגדול: הוא רק התחיל לפני שעה, תנו לנשום.
איך החופש עד עכשיו? עברה רק שעה...אחלה
איך התעודה? בסדר..יותר ממה שציפיתי..
מתרגשים לקראת שנה הבאה? כן
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו בחופש? לונדון ומפגשפורום
שיר שעשה לכם את החודש: שיר ילדה מהכתה שלי
ספר שעשה לכם את החודש: אם מוסיפים י' אז ספיר ילדה מהכתה שלי
סרט שעשה לכם את החודש: אין לי מה להוסיף למילה סרט אז..אממ...
חברי פורום שעשו לכם את החודש: כולכם~!~!~ובעיקר עדי, דפנה, ביקי, ג'סמין, שירוני וריחניני
במידה וחרשת על ה-VOD - פרק שעשה לכם את החודש: זה שהוסיפו לאחרונה..מאחורי הקלעים..
שחקן שעשה לכם את החודש: ברור שגולן~
ימי הולדת שהולכים להיות בחודש הבא: ילדים מהכתה שלי [
]
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה