הסדנה ה4!

scudnick

New member
../images/Emo88.gifהסדנה ה4!../images/Emo88.gif

לאחר כשלון 2 הסדנאות האחרונות, מגיע לשם שינוי הודעה קצרה. נושא הסדנה הנוכחית: סיפורי ילדים נושא הסדנה הבאה: סדרות טלוויזיה לכללי הסדנה לחצו כאן. המשך יצירה פוריה ומהנה לכולכם.

oh-da

New member
סוניה בישלה דייסה...

ואפילו שרון לא הצליח לסיים אותה.

שב,ילד, שב,

הגיע הזמן לספר לך על עובדות החיים ילד... לא,זה לא העסק עם הדבורים והצפורים (על זה כבר הייתה סדנא) זה נוגע לכמה מיתוסים שהכניסו לך לראש. לא,זה לא לגביי החזה של הדודה פרחיה-כבר אמרו לך,זה טבעי אצלה.אני לא בא לספר לך שהשתילו שם סיליקון. זה על הסבתא. הסבתא של כיפה אדומה. אני יודע שלימדו אותך שהצייד בה והוציא אותה מהבטן של הזאב.אבל לא,חמודי. היא מתה. הנה,קח טישו. בכל מקרה היא הייתה די זקנה... החדשות הלא טובות,זה שגם עם זהבה לא דייקו איתך. הבית שהיא פלשה אליו לא היה בית של דובים נחמדים. זה היה בית של ערבים בחברון,שהיא ניסתה בכוח להשתלט עליו. כן,ילד,זהבה היא מתנחלת קיצונית. אבל חכה!-שלגיה זה בדיוק כמו ששמעת בגיל שלוש מאמא-בחורה חוורת, עם אמא מרשעת,שעובדת בתור עוזרת אצל גמדים,באיזה חור נידח בייער. אז העולם הזה עדיין קסום,ילד.נכון שזה לא נורא,לשמוע את עובדות החיים?- חשבתי שהגיע הזמן שתדע... בכל זאת אתה בן 37,ומתחתן עוד מעט. דבר אחרון... הנעל של סינדרלה... אתה באמת האמנת שהיא תתאים רק לבחורה אחת בעולם?-לא כולם אמא שלך,ששום נעל בחנות לא נוחה לה,ומזמינים במיוחד מאיטליה. הבחורה שמדדה,במקרה הייתה באותה מידה... אם זה היה קורה היום,כל העסק הזה,בטח הנסיך היה לוקח טביעות אצבעות-וככה מוצא אותה. די! תפסיק לבכות!

scudnick

New member
LOL

אהבתי. הרעיון עצמו מצויין. הכי אהבתי את "זהבה היא מתנחלת קיצונית". חבל שהקטע קצר כל כך, יש עוד מספיק אגדות מטומטמות - כמו פינוקיו (שבעצם נהרג בל"ג בעומר), שלושת החזירונים ועוד... רק הקטע האחרון של סינדרלה (הטביעות אצבעות) לא משהו (אם היית מוסיפה למשל קונספירציה של האח הגדול זה היה יכול להיות נחמד - אבל זה רק רעיון) וגם שלגיה די צולע... מסולם של 1 עד 5 אני נותן 3 וחצי. תמשיכי ככה.

scudnick

New member
בגלל שהיו קטעים שממש לא אהבתי

אבל הכוונה ל"תמשיכי ככה" זה לקטעים שכן אהבתי.

scudnick

New member
אני אמשיך../images/Emo26.gif

גם על דמבו שיקרו לך. הוא יכל לעוף והכל, אבל הוא לא היה טוב. לפני 3 שנים דמבו התרסק לתוך 2 בניינים במנהטן. כן, דמבו הוא מחבל. אבל אל תבכה עליו, שהוא היה גיבור הילדות שלך. הוא בכל זאת היה ערבי. גם 101 כלבים דלמטיים זה לא מה שזה נראה. מאיפה אתה חושב אמא'לה השיגה לך את הסוודר? ילד, ששש. אל תבכה. הגיע הזמן שתדע את האמת. זוכר את במבי, ילד? זוכר את הברביקיו אתמול בערב? אל תבכה ילד, הכל יהיה בסדר. אבל בקשר לבת הים הקטנה יש לי חדשות טובות. אתה יכול לפגוש אותה, רק שאולי לא תזהה אותה מהתצלומים בספר, היא גדלה. תוכל לפגוש אותה ברחוב ואיינדרך 67, רובע החלונות האדומים, תהנה, ילד. זוכר גם את היפה והחיה? היפה נמצאת עכשיו בכלא, באשמת זואופיליה. ועכשיו אם לא אכפת לך, ילד, אני הולך לפגוש את בת הים. הנה, קח ממחטה. אני רוצה לציין שהקטע הנ"ל עם ה"הוא בכל זאת היה ערבי" נאמר בהומור בלבד - אני לא גזען וממש לא ימני.

Kps

New member
לא להתחיל עדיין!

אתם לא מכירים את החוקים?!

למעלה