משחקי השבת

אנרכיה

New member
סיכום../images/Emo63.gif משחקי השבת../images/Emo86.gif../images/Emo88.gif

שרשרו לכאן תוצאות סיום,חגיגות נציחון,כמה מילים מהמנג'ר

bister

New member
נגמר 6-2

tazes Player rating and Team formation Team Attitude: (Hidden) Tactic: Attack on wings Tactic skill: solid Midfield: inadequate Right Side Defence: inadequate Central Defence: passable Left Side Defence: formidable Right Side Attack: brilliant Central Attack: solid Left Side Attack: formidable The Yelloe Flames Player rating and Team formation Team Attitude: Match of the Season Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: inadequate Right Side Defence: excellent Central Defence: solid Left Side Defence: solid Right Side Attack: excellent Central Attack: solid Left Side Attack: excellent בסה"כ אפשר לראות שהמוטס היה החלטה נכונה בסופו של דבר.

אנרכיה

New member
לא יאומן ../images/Emo7.gif

במשחק שהיה מכריע את האליפות יצאתי תיקו Swansea 01 Player rating and Team formation Team Attitude: Normal Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: wretched Right Side Defence: formidable Central Defence: brilliant Left Side Defence: supernatural Right Side Attack: inadequate Central Attack: wretched Left Side Attack: inadequate dinamo_tbilisi Player rating and Team formation Team Attitude: (Hidden) Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: disastrous Right Side Defence: passable Central Defence: excellent Left Side Defence: solid Right Side Attack: poor Central Attack: poor Left Side Attack: poor :(

Nellyville

New member
נצחון 7-0

צמד של פלברגס ובורחסון ושערים של נקו, פטריסיו ואירורטה החדשות הרעות...השוער המוביל רומיאו גאינצה יעדר שבועיים... Beitar kfar saba Player rating and Team formation Team Attitude: Play it Cool Tactic: Attack in the middle Tactic skill: passable Midfield: weak Right Side Defence: solid Central Defence: outstanding Left Side Defence: solid Right Side Attack: inadequate Central Attack: inadequate Left Side Attack: solid Elitsur Galil Elion Player rating and Team formation Team Attitude: (Hidden) Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: disastrous Right Side Defence: weak Central Defence: inadequate Left Side Defence: inadequate Right Side Attack: weak Central Attack: weak Left Side Attack: weak

רגשות מעורבים

מצד אחד - ניצחון. מצד שני - ניצחון שכולו הפסד. שיא של קישור אקסלנט בנורמל. יתרון בכל חלקי המגרש. וניצחון 4-3. במיוחד אחרי פיגור 3-1 נותנים הרגשה טובה. מצד שני - למרות שיוויון בנק' הוא ביתרון 4 שערים בפסגה. קשה לי להניח שאני אבקיע 4 שערים יותר ממנו בשבוע הבא.
ציונים ואירועים: 0 - 1 Niran Barad (11) 1 - 1 Eugen Mihãilã (20) 1 - 2 Assaf Malka (38) 1 - 3 Eli Oved (39) 2 - 3 Eugen Mihãilã (58) 3 - 3 Håkan Borger (63) 4 - 3 Eugen Mihãilã (64) RATING kiryat malachi Player rating and Team formation Team Attitude: Normal Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: excellent Right Side Defence: solid Central Defence: passable Left Side Defence: solid Right Side Attack: excellent Central Attack: excellent Left Side Attack: inadequate Hapoel BS Player rating and Team formation Team Attitude: (Hidden) Tactic: Pressing Tactic skill: poor Midfield: passable Right Side Defence: weak Central Defence: passable Left Side Defence: inadequate Right Side Attack: passable Central Attack: excellent Left Side Attack: solid

tomash11

New member
בשבוע הבא...

אתה משחק בחוץ אמנם אבל מול המקום האחרון, והוא משחק בבית אמנם אבל מול המקום השלישי. בהאטריק זה בכלל לא חסר סיכוי שהוא ינצח 3-0 בצורה משכנעת ובכל זאת יודח מהפסגה עקב איזו שביעיה או שמיניה שהקבוצה במקום האחרון ספגה. לך על הרכב סופר התקפי במשחק מול האחרונה שבוע הבא, קווה שהשלישית תציג משחק לחימה שגם אם היא תפסיד יגרום לה להפסיד בדוחק, ולך נגד האינסטינקט:)

bister

New member
אני ממליץ לנסות בידידות 3-4-3

לך עד הסוף ויש לך סיכוי... ואל תהסס לשחק פיק כי זה בכלל לא פוגע בכמות השערים ולפעמים אפילו עוזר...

Klinger

New member
ליגה v.58 מחזור לפני אחרון

אני ניצחתי בבית ניצחון צפוי 5-0 קבוצת תחתית. ציונים מעולים ורייטינג מעולה מבחינתי - אינד קישור על נורמל בבית, ו 31.5 כוכבים (שיא מטורף). אבל היו עוד דברים בליגה שלי - דרווס הענקיים נפרדו היום מהליגה אחרי ניצחון ענק 1-0 על פליימרונס שנאבקה איתה על העלייה לאורך כל העונה. דרווס בהחלט הוכיחו שהם ענקיים על הליגה בכמה רמות וכל הליגה מרוצה מהעזיבה שלהם, לקראת העונה הבאה (חוץ מפליימרונס כמובן). דרך אגב זהו הפסד שני בלבד העונה של פליימרונס (הראשון היה על ידי !!!) בנוסף לכך, הקבוצה שבמקום ה 3 הפסידה למצטרפת החדשה לליגה, שנמצאת יומיים בליגה ומנסה לשרוד ולהגיע לפלייאוף. איזה ליגה מטורפת !!! v.58 !!! גם השנייה וגם השלישית הפסידו ועכשיו אני מקום 3 !!! והנה הציונים במשחק בין דרווס לפליימרונס : drows Player rating and Team formation Team Attitude: (Hidden) Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: formidable Right Side Defence: excellent Central Defence: outstanding Left Side Defence: magnificent Right Side Attack: solid Central Attack: passable Left Side Attack: solid flamerons Player rating and Team formation Team Attitude: (Hidden) Tactic: Normal Tactic skill: (Unlimited) Midfield: passable Right Side Defence: outstanding Central Defence: outstanding Left Side Defence: outstanding Right Side Attack: inadequate Central Attack: formidable Left Side Attack: formidable

Klinger

New member
ולפי מה שהבנתי מהבעלים של דרווס

האטסטטס הגדיר את הליגה שלנו בתור הליגה הכי חזקה ברמה 5. קצת משמח, קצת מעציב... :) בשנה הבאה אני, פליימרונס ויניב ניימן טים צפויים להיאבק חזק חזק על העלייה. משעמם לא יהיה.

TheOrion

New member
4-0 לרעים ../images/Emo10.gif

משחק סביר שלי, אבל הם פשוט יותר מדי טובים בשבילי
ניסיתי טקטיקה חדשה... לא הלך לי, אז 4-0 לרעים. Hadera-Lions Player rating and Team formation Team Attitude: Normal Tactic: Counter-attacks Tactic skill: passable Midfield: poor Right Side Defence: excellent Central Defence: outstanding Left Side Defence: outstanding Right Side Attack: inadequate Central Attack: outstanding Left Side Attack: inadequate הציונים שלי במערך 4-3-3 עם 3 קשרים מרכזיים... חוץ מהקישור שנפגע מהט"ס שלי, משחק חוץ ומהמתפרצות, שאר האיזורים כמו שציפיתי...

נצחון ביתי 7:1

נצחון משכנע תוך תצוגת כדורגל שובת עין מול קרוב ל-18 אלף צופים (הכנסה לא רעה וצימצום המינוס). הפער בצמרת נותר נקודה אחת בלבד מהמקום הראשון (נצחון חוץ 5:1 אך סיים ב-10 שחקנים) . בשבוע הבא הקרב האולטימטיבי: מקום ראשון מארח את מקום שני (אני) על אליפות (שכנראה תזכה במשחק פליאוף על העלייה). הרבה דברים מטרידים את ראשי, אצטרך למצוא מספר פתרונות ליתרונות של היריבה עליי... אבל בשביל זה הרי אני כאן! שבוע טוב לכולם וחג כדורגל שמח!

Mike A

New member
3-3

בבית עם מוטס, 3-3. לא נורא, זאת הקבוצה הכי טובה בליגה. יהיה טוב

ניצחון פרידה מהמגן הבלגי

משחק הפרידה של מגן שמאלי שלי וינסנט וידר נפתח בחלוקת פרחים ומגן הוקרה מצד ההנהלה והאוהדים רק 12744 צופים הגיעו למשחק הפרידה ומי שלא בא הפסיד חגיגה שערים לאחר אבטחת מקומנו בליגה בעונה הבאה עוד בתחילת העונה השחקנים והמאמן החליטו לשחק משחק רגוע נטול לחץ כבר בדקה ה 6 מעלה המגן הימני אלכסנדר גליקסמן את מכבי נתניה ל 1-0 בהתקפה מצד ימין המשך המשחק היה רגוע לאחר השער בוצע חילוף של הקבוצה היריבה אך זה לא עזר כי בדקה ה 25 כבר 2-0 למכבי נתניה כאשר הקשר בוריס גרייבס בעט בעיטה מחוץ לרחבה שהכניעה את שוער היריבה בדקה ה 31 חילוף בנתניה אלכסנדר גליקסמן נעלץ לעזוב בשל פציעה מחליף אותו שחקן הנוער אסף פריד המפחיד בדקה ה 32 כבר 3-0 למכבי נתניה כאשר הקשר הימני שלי דוחק את הכדור לרשת לאחר כדור קרן . 3 דקות עוברות וכבר 4-0 למכבי נתניה בלם הקבוצה אלכסי רוזן עלה לעזור להתקפה כאשר מצא את עצמו בזווית בלי אפשרית ובעטת בעיטת תותח שכנראה עשה חור בכפפות של השוער הקבוצות יורדות למחצית האוהדים מאושרים מחצית שנייה בדקה ה 63 5-0 למכבי נתניה שילוב מצוין במרכז המגרש מוצא את הקשר דרקו נילס לבד מול השוער שלא מתבלבל ומעלה את נתניה ל 5-0 בדקה ה 78 בוריס גרייבס בשערו השני במשחק מעלה את התוצאה ל 6-0 בדקה 86 במשחקו הראשון בקבוצה של החלוץ הבלגי לוק לאימי הוא כובש ומעלה את מכבי נתניה ל7-0 בדקה ה 88 שני שערים מהירים של מכבי נתניה מעלים את התוצאה ל 9-0 כאשר את הראשון כובש המגן המחליף מהנוער אסף פריד המפחיד במשחקו הראשון ואת השני כובש חלוץ הקבוצה ויקטור טל לאחר השער ה 9 הקבוצה החליטה לרדת להגנה שריקת הסיום מצאה את כל השחקנים והאוהדים מרימים את מגן הקבוצה וינסט ויידר לשמיים הנהלת הקבוצה השחקנים והאוהדים רוצים לאחל לוינסט ויידר הצלחה בקבוצתו החדשה ומקווים שיצליח כמו שהוא הצליח במכבי נתניה

mashinaman23

New member
4-3 - אחד המשחקים המוזרים

משחק חוץ לעיני איצטדיון מלא של כ7000 צופים. בננות מגיעים למשחק לאחר 3 ניצחונות רצופים מאז שאני מאמן אותם. מחצית ראשונה - אין הרבה מה להרחיב...שליטה של בננות תל-אביב מניבה 3 שערים הראשון בפנדל מרגליו של ליאור ברנדס וצמד נוסף של הדר ציקלר. מחצית שניה קרה דבר בלתי מובן...דקה 53 בערך הפועל מביאים גול שתואר כפצצה מרחוק שלא ניתנת לעצירה. בין הדקות 79-90 נעשה מהפך מוזר מאוד... שלושה גולים של הפועל מביאים להם ניצחון לא מובן לחלוטין! כאשר בננות בסיכום המשחק עולים עליהם בכל הבחינות. הייתי חייב לפחות תיקו כדיי להבטיח את המקום השני, הכל הלך כמו שצריך וקשה לי להצביע למה הפסדתי לקבוצה הרבה פחות טובה לאחר יתרון של 3-0. אפילו שעליתי בפיק אני חושב שהדבר לא מובן. שבוע הבא משחק נגד מקום שלישי כשהפער הוא 3 נקודות, תיקו יספיק...

ניצחון 1-4

משחק חוץ עליתי מוטס שבוע הבא וואקאובר 40.5 כוכבים 79 ריטינג אחרי ששבוע שעבר הבטחתי את האליפות השבוע הבטחתי את העלייה האוטומתית ליגה שלישית אני בא

RedLight18

New member
3-1 75 אחוזי שליטה ו...

איפה ההודעות שלי למה הם נמחקו?? קיצר הגדלתי היום את האיצטדיון ל-50 אלף אחרי שפעם שניה ברציפות העונה האיצטדיון מלא.............

RedLight18

New member
וסוף סוף ציונים סבירים בכל העמדות

Midfield: passable Right Side Defence: formidable Central Defence: formidable Left Side Defence: formidable Right Side Attack: solid Central Attack: passable Left Side Attack: solid על נורמל כמובן

למעלה