13

rawk16

New member
../images/Emo82.gif../images/Emo85.gif 13 ../images/Emo58.gif

מישהו ראה? אני אצפה בזה עוד 10 דקות ככה. ד"א יש אייקונים חדשים:

tsou

New member
שעה לא שניה, התכוונתי אבל אני רואה שזה אפילו

קצת יותר מזה .. לפחות נצפה בפרק בסינכרון כי כשהבחירה הקשה היא בינו לבין פרק מלכים משבוע שעבר שעוד לא הסתכלתי בו לבין עונה 3 של טורצווד... די ברור ממה מתחילים...!

rawk16

New member
../images/Emo58.gif OMGWTF?!

עומס יתר של אינפורמציה מיותרת-מקדימה את זמנה-מתישה וכו. הילו היה שם לדקה אחת! ביזבוז משאבים. בתור אחת שאלרגית למאכלי ים אני יכולה להודות שהרעיון לעשות הטמעה בגוף של מישהו שיכול לאכול אותם, דיי מפתה. אבל שורה תחתונה, הפרק היה הזוי. הזוי מאוד. המון חללים ריקים כמו, האם כל בתי הבובות נפלו או שרק של אדל כי היא סירבה? האם טופר הוא בובה או לא (אבל אולי אני סתם פיספסתי את החלק הזה במידה ואמרו), האם הבובות באמת השתחררו מהחוזה שלהם וקיבלו את הזהות האמיתית שלהם (כמו שמקועקע על סיירה נניח) או שנתנו להם זהות מסויימת ושילחו אותם לדרכם? אמרו שכל בני האדם הושפעו וקיבלו הטמעות דרך שיחת טלפון (מזכיר את הפרק בכספת) אבל לא היה צריך איזו הכנת קרקע ראשונית לפני כן? או שבעצם מה שאלפא השמיע לה באותה שיחת טלפון היה סוג של פירמוט. אז איך בעצם טופר היה זה ש"חשב" על כל זה אם בעצם זה היה אלפא? לאן הלכו הילו ואקו? למה אקו כועסת על אדל? איך אקו מצליחה להדחיק הטמעות? או לשלב אותן עם קרוליין? למה הילו לובש חולצה בפרק הזה? בלאגן. יהיו לי עוד רשמים אח"כ- כרגע אני חוזרת ללמוד למבחן האחרון לסמסטר הזה. הידד. מצאתי אייקון חדש ליונה:

משהו יכול להסביר לי....../images/Emo58.gif

מה קרה? ראיתי את הפרק אבל בגלל שלא ממש זכרתי מה קרה בפרק הקודם (הרבה זמן עבר, הספקתי לשכוח). אני זוכר שאפלא נמלט אבל סוכן ה- FBI הצליח להחזיר את הכונן עם אקו ל.... אקו. הבנתי שלפי הפרק האחרון העולם נהרס אבל למה? מה קרה לבית הבובות? למה אטמו אותו? לאן נעלמו כולם?

rawk16

New member
ממה שאני הבנתי ../images/Emo58.gif

אז העולם נחרב כי האנשים של החברה שמפעילה את בתי הבובות החליטו להשתמש בטכנולוגיה לצרכים אחרים כמו לעשות טרנספורמציה מלאה של אדם לאדם אחר כדי לשנות מראה חיצוני. אחר כך כבר היה איזה בלאגן כזה משהו עם הודעה בטלפון (מזכיר את הפרק בכספת?) שאנשים קיבלו ואז התחילו להתנהג בצורה מוזרה והפכו לבובות אבל עם הטמעה לעצור ולהרוג את כל מי שלא בובה עדיין. בית הבובות היה אטום כי האנשים שבתוכו, ניסו להישמר מהעולם החיצון שנהיה קקה. אבל אז קרוליין והילו חזרו אבל אני לא יודעת מאיפה. לא ברור לי מה הסיפור שם.

the YOOK

New member
לעזאזל-זה היה פרק סיום סדרה, לא עונה.../images/Emo58.gif

וואו. איזו קפיצה. אני מקווה שבכל זאת נדע את הסיפור האמיתי של אקו/קרוליין. אני מקווה שהדמויות הישנות עדיין חיות וקיימות. באמת אין לי מושג איך הם הולכים להמשיך את הסדרה. פשוט אין לי מושג. ללא ספק הפרק הכי טוב בסדרה עד כה!

tsou

New member
עכשיו סיקרנתם אותי ../images/Emo13.gif

עוד שני פרקים לסיום עונה 2 של אפר לאפר, ואני סוף סוף אצפה בפרק 13 הזה .

למעלה