Charlie

New member
ל-ה-ת-ק-ש-ר!

בשביל להשאיר דברים פתוחים? 4 ימים זה די והותר! את סתם תקבלי עצבים ותיכנסי לסרטים מזה. בשביל מה?! ואם יש ברשותו גם שרשרת שלך - על אחת כמה וכמה. תתקשרי. עוד היום.

ROBS FANATIC

New member
למה שלא הוא ינסה ליצור

קשר פנים מול פנים כי נראה לי שהוא הפחדן בסיפור הזה.הוא לא מתמודד עם הרגשות שלו וזה חבל. הוא יכול למצוא סיטואציה מיקרית.נראה לי שהוא לא מנסה מספיק ואולי הבחורה תפוסה,אי אפשר לדעת עד שלא מנסים!

ROBS FANATIC

New member
דרך אגב צ`רלי

אני חושבת שהבעייה היא בגברים בעידן המודרני, זה לא קורה בסיטואציות מסיומות:בסרטים ובשנות ה60 גברים רוצים שיתחילו איתם ואנחנו לא רוצות,זה אומר משהו?

mr mr

New member
סרטים? שנות ה 60?

ממתי מה שרואים בסרטים הוא אמת לאמיתה? לגבי שנות ה 60 אני דווקא שמעתי משהו אחר שם כולם התחילו עם כולם... free love make love not war ועוד

ROBS FANATIC

New member
אז

בשנות השישים דברים אולי היו הדדיים,לא פלא שרבו ההטרדות המיניות

mr mr

New member
את היית בשנות ה 60?

שאת מדברת כל כך בביטחון? הטרדות תמיד היו רק שלאחרונה הן עלו יותר למודע ולפעמים אפילו נעשה נסיון לעשות משהו נגד זה...

mr mr

New member
רשמת נעשה ניסיון לעשות משהו

הדבר הראשון שעולה לי לראש זה תליית שלטים נגד הטרדה מינית במשרדים (במקום העבודה שלי תלו בעברית אנגלית ורוסית) וכמובן שרשום שם במפורש את העונש הקבוע בחוק אני מסכים שמבחינת מעשים למען יראו וייראו יש לנו עוד הרבה מה ללמוד ואני בעיקר מתכוון לעונשים שנותנים לעברייני מין

ROBS FANATIC

New member
ודרך אגב אני מכירה

את שנות ה-60 מהטלויזיה ומלמידת היסטוריה.הרבה היסטוריה.זה גורם או להסיק מסקנות או שלא תלוי.

mr mr

New member
מצחיק שמצד אחד

את מדברת על הסקת מסקנות ומצד שני מסיקה מסקנות שלא קשורות בכלום (ע"ע ההודעה הקודמת שלך) קפיצה למסקנות לא מבטיחה נחיתה רכה ולגבי סיום המשפט שלך: "זה גורם או להסיק מסקנות או שלא תלוי." יכול להיות שבהיסטוריה את מעולה אבל לא ממש בכתיבה בעברית

ROBS FANATIC

New member
מצחיק

שאתה יכול להראות מגוחך מאוד וגם לא להישמע בעיני אף אחד.לא,אתה בטוח מגוחך ואשר לכתיבה יש לך מושג מה זה או שזה רק ניסיון להרשים ולהישיג לעצמך קצת.. וגם קצת חברים.

את יותר מידי חושבת במקום לפעול

אחת- השרשרת שכביכול חשובה לך- זו סתם סיבה/תרוץ להראות לו שליגיטימי שהתקשרת. אני מכירה את זה - במקרה שלי זה היה מינידיסק- ספר- עגיל- כדור בדולח וכו'..... אכפת לך מה הוא יחשוב יותר מאשר להגיד לו מה את חושבת תשלבי את שני הדברים ותראי שזה לא נורא אם תעשי מה שאת רוצה! מה שמתחשק לך ותפסיקי לבהות סתם כך בנייד שלך- הוא עוד יתפוצץ מהמתח האנרגטי שאת עושה לו! בהצלחה בושי.......

angell21

New member
תתקשר אליו!!! ../images/Emo56.gif

אולי הוא היה עסוק אולי הוא שכח אולי קרה משהו שגרם לו להתעכב... אל תשחקי משחקים של כבוד כי זה לא יעזור לאף אחד מכם... תתקשרי ותשאלי אותו מה קרה ולמה הוא לא התקשר... אני חושבת שאת תצאי בסוף זו הבוגרת שלא מתביישת לדרוש תשובות ומענול שלאלוותייה...וככה גם תיפטרי מכאבי הראש המיותרים למה וכמה... אולי בסוף תגלי שהשד לא היה נורא כול כך...בעצם אני בטוחה!!!! בהצלחה ותעדכני!!!!

נעמייה

New member
הוא אמר...

עזבי מה הוא אמר. שמעתי/הכרתי לא מעט גברים שלא יודעים לסיים קשר. זה יכול להיות מקושי שלהם, זה יכול להיות מחוסר אכפתיות ואגוצנטריות וזה יכול להיות פשוט אופי - שמים זין. ולא משנה מאיזו סיבה הוא לא טרח להתקשר ולסיים את הקשר, לדעתי אין טעם לשאול אותו למה לא הקדיש לך טלפון אחד, למה לא היה מסוגל לסיים את הקשר וכו'... אין טעם "ללמד אותו" אחרת - כי הוא פשוט לא יודע אחרת, ואת לא הולכת לתקן עולם. תתקשרי אליו, ואם מרגיש לך, תסיימי את הקשר - בשביל ההרגשה שלך , שלא השארת דברים פתוחים. תבקשי את השרשרת שלך, ותסגרי ענין.

bushi tooshi

New member
תודה לכולם

שאני אתקשר אני יגיד לכם מה קרה מבטיחה! אבל עכשיו נוצרה עוד בעיה! יש מישו שאני רוצה מאוד מאוד שהוא קשור אליו ואין דרך בעולם שאוכל להשיג אותו/טלפון/משו ככה סתם (אפשר לומר שהוא די במעמד של "סלב") אם לא דרך בחור הטלפון שלא מתקשר... עכשיו השאלה המתבקשת: האם לסיים יפה את הענינים בינינו ולהיות "ידידים" עד שאשיג את הטלפון של השני? או לסיים ולתהות לנצח מה יכל להיות ביני ובין החדש? אני יודעת שזה מעט מסובך...זו אני....מסובכת

למעלה