נטלי והאלבום החדש

• פותח הנושא Torn
  • פורסם בתאריך

Torn

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo41.gifנטלי והאלבום החדש

כידוע לכולכם נטלי עובדת כרגע על האלבום השלישי שלה, כך לפחות נמסר מהאתר הרשמי.... לפי מקורות שונים האלבום יצא בספטמבר
. ועכשיו נשאלת השאלה: איזה סיגנון אתם מעדיפים באלבום החדש של Left of the Middle או של White Lilies Island
.

jt7785

New member
WLI

אני אוהב את שניהם אבל אני מעדיף את האלבום השני, אני יותר אוהב אותו. אבל רק שתדע, שהרבה שירים חדשים היא כתבה עם אותם אנשים מלפט אוף דה מידל ולכן כנראה שהוא יהיה יותר דומה לראשון... שגם לזה אני ממש לא מתנגד...

Human Nature

New member
LOTM. |טל| †

WLI היה אלבום חביב, אבל לא ממש אהבתי את הכיוון שנטלי צעדה אליו בו. כמובן, היו בו שירים מצויינים (שלא זכו להשתחרר כסינגלים
), אבל אין מה להשוות אותו ל-LOTM, שהוא אלבום פשוט ענק שברגע שהוא נכנס לי למערכת, הוא מסָרב לצאת

Torn

New member
אני הייתי משלב

בין שני האלבומים, כי אני אוהב את שניהם. תחשבו איזה אלבום פיצוץ הוא יהיה אם יהיה בו שירים חזקים כמו Smoke, וגם שירים קלילים כאלה כמו Wrong Impression. אני בנתיים סופר את הימים, חחחח כמו השיר של נטלי Come September, יאללה שיבוא כבר
.

jt7785

New member
..

אני אישית חושב שהשני יותר טוב, כל השירים האהובים עליי ביותר הם משם, talk in tongues, that day, sunlight, beauty on the fire... ולמרות שאני רק מחבב (כמו את כל השירים שלה) את come september ראיתי שאתם ממש אוהבים אותו, וגם הוא באלבום השני... בכל מקרה כמו שכתבתי קודם, הוא כנראה יהיה יותר דומה לראשון ולא לשני אבל נראה!

Noamush

New member
אין לי אף אחד מהאלבומים ../images/Emo3.gif

אבל אני יותר אוהב את הלהיטים שהיו לה מהדיסק Left Of The Middle, פשוט אין על השיר Torn, Big Mistake, ו-Wish That I Was There. למרות שאני גם אוהב את השירים מהדיסק White Lillies Island, למשל את השיר That Day שמעתי None Stop אחרי שהוא יצא. אבל עדיין לדעתי בדיסק הראשון היו שירים יותר טובים.

michalas

New member
אני מעדיפה...

את LOTM אבל גם השני נורא יפה פשוט הכיוון של הראשון יותר לטעמי... הסגנון של השני הוא כזה שכששומעים את השירים קצת יותר מ-3 פעמים...הם מתחילים להימאס... זה בחיים לא יכול לקרות עם הראשון! אבל אני ממש מקווה שהיא תשלב הכי טוב

למעלה