שירשור פסנתרים של חברי הפורום!!

dudwity

New member
מממ אז ככה..

אני הנדסאי אלקטרוניקה ומנגן מגיל 6 ומאוד נהנה לשלב את שתי האהבות שלי יחד אז זה משתלב מצויין... אני גם שר אז המיקסר מאוד נחמד שאני רוצה להקליט שירה קלידים בסטריאו גיטרות בסטריאו לחבר מחשב דיוידי ודברים אחרים..אם הייתה לי עוד מקלדת הייתי מחבר גם אותה..וגם ערוצים נרדים מהמוצא של הכרטיס קול אם היה לי אחד טוב. המגבר בכוונה 400 ואט או 200 ואט לערוץ כך שהוא לא יתאמץ להניע את הרמקולים 400 ואט שיש לי והם בכוונה חזקים כי הם צריכים לטפל בכמות גדולה של צלילים ממקורות שונים יחד.אני לא עובד בפורום של אולפן ואני לא מקליט כי אני אוהב לעבוד לייב ולאלתר ולשיר חי...לכן לא השקעתי במוניטורים וכרטיס קול מצוקלל.. ובקשר לשפופרות כן. יש הבדל עצום מסיבות פיזיקליות ואלקטרוניות שגורמות לשפופרות להישמע יותר נעים לאוזן. אך כמו כל דבר גם זה עניין של טעם. הכי זמין הבדל במגברים לגיטרה. מגבר שפופרות טוב שמתוכנן טוב ישמע שים וארף מול טרנסיסטורי נגיד..או סוליד סטייט אחר כרגע אני עובד על מגבר ראש ובוקסה עם קדם שפופרות ופוור של 250 ואט לגיטרה חשמלית הכל גמור כבר חודש לפחות אבל אני מתעצל בקצת עבודת נגרות ויש לי גם את המגבר גיטרה הקודם שבניתי והוא מספק אותי ביותר. רואים אותו גם בתצלום... תחביבים כייפיים ביותר!! אני ממליץ לכל מי שרוצה לפתח תחביבים זה מצויין!!:)

ofir_y

New member
סחטיין על ההשקעה..

גם אני הנדסאי אלקטרוניקה (כמעט)
את הסרטוטים של המגברים אתה מביא מהאינטרנט?

dudwity

New member
לא אני מתכנן אותם לבד

ואני עובד על המעגלים במעבדה שלי מכין לוחות של מעגלים מודפסים וכו

Mr Peiser

New member
זה נראה כמו סינתיסיזר...

איזו אחלה פינה יש לך שם הייתי מת למשהו כזה בבית שלי..

kurush

New member
הנה שלי

K2600 של קורצוויל על הסטנד המגניב שלי, ביחד עם ה-QS6 הישן שאני מוכר. שמתי אותם ביחד כדי להדגים את ההבדל המדהים בגודל שלהם - הקורצוויל הוא פי 2 ממנו בכל מימד....

kurush

New member
ועוד

פה אפשר לראות את הפסנתר החשמלי שלי (RD-150) ביחד עם האלסיס מהתמונה הקודמת, והסינטי האנלוגי שלי - Korg DW8000. ככה הייתי מופיע פעם, עם שלוש המקלדות האלו על אותו הסטנד. טירוף לסחוב את זה כל פעם. היום אני סוחב רק את הקורצוויל, ששוקל כמו הפסנתר, יש לו פחות אוקטבה אבל הוא נותן לי את כל מה שהשלוש נתנו לי ועוד.

dudwity

New member
מגניב!!!

לי נשבר הגב מהקורצוויל חחחח יש לו משקל כבד ואיך האלסיס?? התרשמי מהם מאוד לטובה

kurush

New member
משקל

קצת מציק, אבל זה שווה את זה. אני סוחב אותו לשתי חזרות בשבוע. האלסיס מדהים ביכולות שלו ביחס למחיר. 4 Voices (שזה מקביל לאוסילטורים, רק עם דגימות), LFO ו-Envelope למגבר, פילטר ופיץ', מחולל אפקטים עם 4 כניסות ועוד שלל ירקות.

dudwity

New member
אם לא היה לי כרגע סדר עדיפויות שונה

אולי הייתי לוקח אותו ממך.

capslock1

New member
תשמע...

כל הכבוד שצירפת קישור... אבל תמונה המצורפת להודעה היתה חוסכת לאנשי הפורום, ואם כבר קישור אז לפחות שיהיה "חם"

אשף

New member
Moore&Moore

בן 80, מצב טוב (לא שמור בטירוף), אני חולה על הסאונד שלו...

Mr Peiser

New member
דרך נחמדה לחנוך את המצלמה הדיגיטלית

החדשה
בקרוב עוד תמונות של שאר הציוד שלי.

jonigat

New member
יפה..!!

לא הצלחתי להבין את הכתובת- אז איזה פסנתר זה באמת? הוא נראה ממש יפה... הוא יחסית גבוה, איך הוא לא מפוצץ לך ת'חדר ברעשים?

Jinx007

New member
מסכימה בהחלט וכל מילה נוספת מיותרת.

(חחחחחחחחח...
)

למעלה