שירים של גברים

Mr McLovin

New member
../images/Emo79.gif שירים של גברים

מי מאיתנו לא מכיר את המונח "שירים של בנות
..." שזה כל מני להקות בנים מלוקקות, סלין דיון וכו''...
איזה שירים עוצמתיים ומגניבים (שיתיאמו ככה תוך כדי נסיעה במהירות מופרזת..) אתם מכירים ויכולים להמליץ עליהם? בא לי להכין דיסק, ואני צריך את הרעיונות שלכם. יאללה, שרשרו, ותנו לינק ליוטיוב, שנראה על מה אתם מדברים

Mr McLovin

New member
טוב, אני לבד פה, אז אני אתחיל..

stone me into the groove של atomic swing. סוף הדרכים של שיר, נדלקתי עליו שהייתי בן 13 ומאז לא יצא לי לשמוע אותו,, ורק לפני שנתיים נתקלתי בו שוב, ולא התאכזבתי... גרוב של הלייף. מי שלא מכיר, קבלו: http://www.youtube.com/watch?v=ljFDgUL88Vw

Ronit FL

New member
רוברט פלנט הוא דו-צדדי.

אחלה לשמיעה בלילה, חורף, גשם ומוסיף יופי לאוירת החורף המעט מלכנכולית. רוברט פלנט בקיץ, לילה, חם, לחות ועצבים הוא מתכון מעולה לתאונת דרכים.

PRINCESS GINA

New member
סלין דיון זה שירים לבנות?!

רואים שאתה לא מבין מהחיים שלך בכלל..אין לך מושג על מה אתה מדבר! אבל שיהיה....

xcalibur

New member
את מישהו באמת מעניין מה הצליל ומה המקצב

כל עוד יהיה אפשר להזדיין ולהתעלם ממנו בעת ובעונה אחת? :p

פנומן 72

New member
אותה. גונחת. זו המוזיקה היפה עלי אדמות

לפעמים אני שומע גם את השכנים שלנו דופקים על הקיר שנהייה בשקט...

seymore butts

New member
מכירים שיר של המשחרים החדשים מתחילת שנות ה-70

בשם - I'd like to teach the world to sing ? אז אני אוהב אותו, וגם אם הוא נראה לחלקכם מתקתק, יש מאחורי השיר הזה סיפור שגורם לי לאהוב אותו. הלחן שלו הופיע לראשונה כג'ינגל בפרסומת לקוקה קולה שבה שרו I'd like to buy the world a coke. ואז המשחרים החדשים הפכו את הג'ינגל לשיר. אבל לא זו הסיבה שאני אוהב אותו. ב-1972 הופק סרט הפורנו "גרון עמוק", ובמסגרתו הופיעה סצנה בה גבר טומן בכּוּס של לינדה לאבלייס מעין מבחנה, מוזג לתוכה קוקה קולה ושותה אותה מתוך הכוס של לינדה בעזרת קשית. ברקע נשמע שיר בשם "הייתי רוצה ללמד את העולם להזדיין" - I'd like to teach the world to screw. זו הסיבה שאני חושב שזה שיר של גברים....

EEEBBR

New member
בערך כל הסאונדטראק של עקיצה בשישים שניות

ובמיוחד שיר מספר 9 -Never Gonna Come Back Down של BT שאני לא מצליח למצוא בטיוב

למעלה