הפרק היומי

shavitlavi

New member
וואי השיר הזה

נשמע ערבי כזה. הוא פשוט זוועה ותמיד תוקעים אותו בקטעים מרגשים-מבאסים המקסיקנים.

NaaMaZ 17

New member
../images/Emo79.gifגם אני בהתחלה לא אהבתי אותו..

אבל אני מתחילה לחבב אותו פתאום
אבל נכון- הרבה פעמים תוקעים אותו בקטעים שהוא בכלל לא מתאים. לדעתי.

shavitlavi

New member
מה אני אגיד לכם?

זה שיר פשוט רע בעיני. דווקא כל השירים בסדרה עד עכשיו היו סבבה גם אלה לא של הלהקה אבל השיר הזה ממש הורס לי.

Hadas 87

New member
למה? הוא מדהים.

המילים שלו גם כ"כ מרגשות. זה מספר על זוג שנפרד והבחור לא מבין למה, יענו מה קרה, מה הוא עשה לא בסדר. ממש עצוב.
וזה גם נורא התאים לסצינה! כי שתי הזוגות של הסדרה בבעיות כרגע, אמנם כל אחד עם בעיות שונות אבל אצל שני הזוגות משהו התפקשש בדרך ולמרות שהם אוהבים הם לא יכולים להיות יחד. ובדיוק על זה דובר בסצינה. וזה גם יפה שאלו היו רוברטה ומיגל בסצינה ולא סתם דוגמא מיה ודייגו, כי רוברטה ומיגל היו במציאות גם חברים אז זה נותן לסצינה משמעות גם מחוצה לסדרה. אז בכללל היא מתוחכמת חח

SweetOrSexy

New member
../images/Emo216.gifחניתיתה ../images/Emo35.gif ממממ...איפה את ../images/Emo35.gif

אני רוצה להיכנס לאתר שלךךך
המליצו לי עליו בחום.

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifאיך אנהי הייתה יפה היוםם

שהיא קיבלה תפרחים.. בלי הרבה איפור.. ככה היא הכי יפהה.. ופונצ'ו ודולסה כאלה מתאימים.. אין זה משוו יש להם את זה ביחדד הכי הכי
אמא של ניקו זבל. ודייגו גם..מגעיל וגם מפגר ממש.. ומיגל מאמי
וסנטוס ולופיטהה מתאימיםם חח איזה חמודיםםםםםםםם

ApharseMon

New member
../images/Emo28.gifלא ראיתי היום)::::::

ו-3 פרקים בשבוע שעבר]; מסיבת הפתעה לאחותי. נגמרה כרגע.

00rr

New member
דולסה ופונצו פשטו שולטים כשהם יחדד

לא יעזורר הם זיווג מושלם כמו כפפה ויד כמו הירח והכוכבים הם הכי מתטימים בעולםם הם הכי יפים יחד הכימיה של שתהים אין עלייה כימיה שלא מהעולם הזה הסצינה היום הייתבה כל כך מרגשדת וכל זה התערבב עם רגשות העבר וזה היה מדהיםם משחק מצויין לדולסה ומשחק מצויין לפונצו .זה אפילו לא נראה כמו משחק זה היה כל כך אמיתי ומרגששששש.

Hadas 87

New member
איזה חיבוקקק ../images/Emo201.gif

מסכנה רוברטה. איך היא סובלת בגלל דייגו האידיוט הזה.

למעלה