אקורדים

נגני גיטרה כנסו!

אז קודמכול לכול מי שרוצה לנגן מאיר ועוד לא מכיר :http://mp3music.gpg.nrg.co.il/tabs/eee0e9f8_e1f0e0e9.html אני אוסיף אחד משלי שלא רשום אליה: בית: EM/F/EM/F EM/F/EM/F פזמון: עיר בלבן: AM/EM/G/AM AM/EM/G/AM/AM/AM ואותם משפטים: AM/EM/DM/DM/EM AM/EM/DM/DM/AM ככה זה חוזר כול השיר .. מי שמכיר עוד כאלה שלא רשומים מוזמן להוסף יום מקסים:)

../images/Emo79.gif אקורדים ../images/Emo79.gif

טוב, אז כבר אמרנו שתהיה גיטרה במפגשי פורום שלנו נכון
גם אמרנו כבר שהמנהלת שלכם וקואורדינציה זה שני דברים שלא הולכים יחד נכון
אבל אני יעילה בפתיחת שרשורים..
במיוחד אחרי שנותנים לי רעיונות [תודה ל-lucky13היחידה
] אז שרשרו לכאן אקורדים, טאבים ושאר דברים שאין לי מושג מה המשמעות שלהם אבל העיקר שבמפגש ננגן ונשיר ויהיה כיף..
יומושלם לכם..

AnGeLiNa JoNsOn

New member
הממממ../images/Emo141.gif

אני מתה ללמוד לנגן על גיטרה! (אחרי שאני אלמד לנגן על נוול וכינור) מי מנגן פה בגיטרה מהפורום? למדו אותי...
בכל מקרה, לגבי אקורדים- יש מלאא מלא מלא באמפי3, או בסתם חיפוש בגוגל אני מניחה..... עדי, את מחפשת יענו אקורדים ייחודיים שיש לנו?

אני מחפשת אקורדים בכלל..

אם אפשר ל"תמיד כמעט" או "את אחת יחידה" אני אהיה בנאדם מאושר..

דומינו / מאיר בנאי וארקדי דוכין

התווים נלקחו www.b5.up.co.il D# D D# D אתה מפיל עוד קוביה D# D D# D נפתחת דלת חדשה D D# כמה חיכיתי D D# כמה בכיתי G D D# שיסתדר לי כמו אז אתה עולה על אניה ונעלם אל תוך הים מה מצפה שם למה נדמה לי שזאת הפעם אהבה התווים נלקחו www.b5.up.co.il Cm בואי תראי Gm יש לך אותי D לי יש אותך Gm כך וגם כך אם מתגברים על הבושה אני זה לא כל-כך נורא. כמה חיכיתי כמה בכיתי שיסתדר לי כמו אז בואי תראי.. [שמישהו שיודע לתרגם את הסינית הזו יעשה את זה בבקשה..
תודה.
]

למעלה