הפתעת השנה!!!

דוויק

New member
אין לי בעייה עם נתינה בחינם...

אבל לעשות עסק מצרובים זה כבר שוד לאור היום. אם מישהו רוצה לחלוק עם חברו האלמוני דבר זה או אחר בחינם, למה לא? אהבת הנתינה היא נפלאה. אם אתה רוצה לגבות כסף על מוצר גנוב? ידידי, אתה לא יותר משודד. דוויק

katastrofa

New member
פרברים

עכשיו אני מבין מאיפה נובע הכשלון שלכם והסיפור שהיה לכם בעבר מתפיסת תחת ומעצם המחשבה שהחרא שלכם לא מסריח בכל אופן, הקפיטליסטים בנו את העולם ואתה קטן מדיי בשביל להיות כזה

דוויק

New member
אין שום קשר...

בין זה שאני חושב שלמכור דיסקים מזויפים במקום לתת אותם בחינם זה קטע מסריח, לבין העשייה של הלהקה שלי. הקפיטליזם אמנם בנה את העולם, אבל אם הוא דרס בדרך אינספור ילדים, נשים, זקנים, פועלים ואומות אז שווה לחשוב עליו עוד פעם. יש לו כמה צדדים, לצערי אתה נצמד לצד המכוער שלו - לגנוב מוצר מבן אדם ולמכור אותו במרבה המחיר. הסיפור מזכיר לי דיון על הדפוס התעשייתי בסוף המאה ה-19. חברות התקליטים אז פחדו שבגלל המכונה ההיא יופצו דפי תווים ויימכרו בכל המרבה במחיר והרווח שלהם יפגע. האמנים היו בעד המכונה, שכן כך יותר אנשים יוכלו לצרוך את המוסיקה שלהם. לי אין בעייה עם צריבות והפצה של המוסיקה. יש לי בעייה עם זה שאנשים מוכרים את הצריבות. אני חושב שזה בבחינת "הרצחת וגם ירשת". מה לעשות, לא מתאים לך לקבל את הדיעה שלי, בעייה שלך. לא כולם יסכימו תמיד עם מה שאתה עושה בחייך. אתה יכול להתגונן ולתקוף את הלהקה שלי בדרך, תפאדל, זה קל לך. אני מציע לך לחשוב טוב מאוד על העסק שלך ועל המוסריות שעומדת מאחוריו. אני בטוח גם שעוד אנשים כאן שעוסקים במוסיקה או יוציאו בקרוב את הדיסקים שלהם יסכימו איתי לפחות ב-80% מהדברים. דוויק

baduist

New member
מוסריות אמרת?

לחשוב? על מוסריות? בנאדם... שכחת איפה אתה?

katastrofa

New member
אוקיי

אולי קצת גלשתי בכל אופן, שיהיה ללהקה שלך בהצלחה, מכל הלב עדיין אתה יצאת במתקפה אישית נגדי ולא נגד מה שאני עושה, וחבל. הדיון הזה נפסק כאן.

hevel

New member
../images/Emo45.gif

זה מזכיר לי קטע שדפקתי איזה מוכר צרובים היה לי שטר מזוייף של מאה שקל והייתי בתחנה מרכזית בת"א בשעה 6 בבוקר וזה כל הכסף שהיה לי... הנהג תפס את השטר, אז הלכתי לחנות צרובים ושילמתי לו במזוייף

SuPeRsNoBa

New member
פה מתחילה הטעות שלך יקירי

על פי מה אתה טוען שהוא ילד מפונק ועשיר? בכגלל שהוא קונה דיסקים בחנות דסקים ומעודד אתה אומנים הישראלים להמשיך וליצור כדי שלשמוקים כמוך יהיה מה להוריד בקאזה?!

King_E

New member
כוסססססססעמק!!!!

הורדתי את האלבום הלבן והתחלתי להתלהב ואחר כך 3 אלבומים שניסיתי להוריד נדפקו לי באמצע כמו שלך קרה בלאט!

mc bige

New member
הורדתי 9 אלבומים...וכולם

ירדו לי בסדר גמור....... שניים של בון טאגס באבא ספרקס האלבום הלבן קניה ווסט טויסטה לודקריס גה רול ומורפי לי

צחי טל

New member
תגובה

לפני שבוע ביקרתי בתו השמיני ויצאתי משם עם 7 דיסקים שנוספו לאוסף של משהו כמו 300 מקוריים שיש לי. לא כל דיסק שווה קניה אז מורידים

למעלה